SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eh i jak to niby ogladac ?
2
Znajde gdziekolwiek mecz na nc+ ? Bo oczywiscie Polsat sport News nie ma…
2
Bez jaj, gdzie Demir ?
4
Jak La Liga wypadnie poza TOP 3 lig to wtedy nawet tebas odczuje to na swoim spasionym dupsku.
5
Zeby jeszcze z Rosja albo Brazylia a tu z francuskimi pudelkami.
Gdzie jest blok w ogole ? Nasze ataki po bloku i wszystko odbierają
1
No i balonik pęknie, niestety z roku na rok mamy coraz słabsza kadrę
0
@JohnnyBarca z 11 na reke ? Cos takiego mi sie wydaje
0
@Deeespacito Emerson lepszy w defensywie i we wrzutkach
Dest moze pokręcić cos z przodu i ewentualnie wyłożyć jakas piłkę na lub przed pole karne ale za to jest rzadki w defensywie
Cos czuje ze Emerson wygra o Koemana
2
@amanter w rewanżu PSG nawet wyjsc z połowy i pierdnąć nie potrafiło, gdyby nasze dzbany potrafiły wykorzystywać setki to awansowalibyśmy dalej
0
@kiper09 to niech badają przed samym wyścigiem
I na pewno nie potrzeba az litra zeby zbadać skład paliwa.
W erze gdzie nie ma tankowania to żart. Mysle ze resztki z baku wystarczyłby im do badan.
Cos czuje, ze Stroll senior zaora to FIA
5
@Worny jeszcze znajda cos na Ocona i będzie mozna serkowi przy zielony stoliku mistrzostwo przypisać ;) brawo FIA ;) co za chore regulaminy
7
Pięknie, drugi raz w łeb szejkowi ;)
Oby na każdym froncie tak skończyli ;)
4
O $imon$ na rozgrzewce w p$g ;)
0
Włączyłem Lille kilka minut temu, fajnie utrzymują sie przy piłce.
Bardzo ich rozkupili po mistrzostwie ? Nie śledziłem ich za bardzo w zeszłym sezonie.
3
Bottas zawalił start, wyprzedziły go oba RB i Lando wiec sie popisał na dohamowaniu…
Max, Sharletto, Perez i Lando juz raczej maja po wyścigu wiec nie mam kogo ogladac.
Leje na mercedesa. Oby po przerwie wakacyjnej mieli mnóstwo pecha ;)
0
Ja pier… Bottas walnął Norrisa i w kogo tam wpadli ? Maxa czy Sergio ?
6
@Commando mam nadzieje ze jak sie dogada z nowym klubem na odejście za darmo to w ramach nagrody dostanie roczne podawanie wody w La Masii. Zeby kazdy młody zobaczył do czego doprowadza chciwość i pazerność ;)
3
@HypeR przyszedł pan dojrzały, ekspert La Bamby
6
@Mathew86 jakby Pedri strzelił to bys obsral gacie ze szczescia ? Zapomniałem tylko ze on nie strzela ;)
11
@cat_r37 na prawde nie rozumiem Koemana ale coz szkoda będzie Collado
17
Brawo Riki ;) wierzyłem i wierze w Cb nadal. Wytrzymaj tylko do przyjścia Xaviego na lawke ;)
A choragiewy hejtujace dla samego hejtu trzeba olewać ;) jak ośmieszał Eriksena i Parteya albo jak asystował Suarezowi to był pan piłkarz a jak Koeman przystopował jego rozwój to eksperci na La Bambie znaleźli sobie nowe maskotki i Riki juz zły.
Czekam na Xaviego i niech Riki wtedy rozbłyśnie ;) A Xavi chyba zna z autopsji podobna sytuacje. Był juz jedna noga w Milanie tylko matka i miłość do klubu go zatrzymały. Reszte historii naszej legendy juz dalej znamy ;)
4
@adi7adi8 hejt dla hejtu
Olać chorągiewy, jak ośmieszał Eriksena i Parteya to sie spuszczali a teraz juz maja nowe maskotki
0
@barcowy1899 mam identycznie, według mnie klasowy piłkarz wchodzi i gra swoje od samego poczatku
Tylko słabi szukaja wymówek
1
@Encore ale za to Lille ma mistrza ;)
1
Jest i Sztanga ;)
5
Jozek Demir to będzie kot. Widać ten luz. Trincao był wiecznie przestraszony i 10 kg w spodniach narobione
4
Wrocilem na pierwsze minuty 2 połowy i juz widze ze obrona nadal w formie ;)
Nie moge juz patrzeć na to trio Roberto-Pique-Lenglet
0
A co z głównym sponsorem na koszulce ? Nike do końca lipca miało dostać informacje na przyszłe lata.
10
Pożegnać i pogonić chociaż za 15 mln bo w tej chwili chyba więcej nikt nie da.
Laporta ma na głowie ważniejsze sprawy niż użeranie sie z 18-latkiem.
Nie ma sensu dla niego psuć drabinki płac która na nowo układa i ustala prezydent. Bo za chwile każdy gówniarz za jedna poprzeczkę będzie chciał kupę kasy.
Niedlugo będzie połowa presezonu na którym powinien walczyć o to żeby się pokazać a on w gabinetach odstawia cyrki.
Jak sie dogada teraz po cichu z jakims innym klubem to rok w klubie kokosa i niech podaje wode w rezerwach. Zobaczymy jak Manchestery czy inne Chelsea walą mu po 10 mln do lapy gdy w miedzyczasie moze wypłynąć jakis inny młody talent.
Pewnie był nadzieja wielu kibiców ale trudno, klub pokazał ze nam zależało na nim, dostawał szanse i juz teraz był jednym z najlepiej zarabiających młodych wychowanków.
Ja pochwalam zachowanie Laporty. To oni sa dla klubu a nie klub dla nich ;)
2
@barcelonaLM zaplecze użytkowników w postaci dzieciarni i influencerów robi swoje ;) ale zieloni jeszcze ukąszą w tej generacji. Nie bez powodu zbroili sie w studia deweloperskie ;)