SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@cules100pro cienki jak sik pająka, Depay daje mu wczesniej fajna piłkę a ten zamiast sie zabrac z nia i wpasc w pole karne to sie gasi jak pet na pierwszym lepszym obrońcy
1
Kocur ! Cos z niczego ! Wracaj Fati do niego
7
Depay daje piękna piłeczkę a Griz sie nie potrafi z nia zabrac i wpasc w pole karne
Czekać na powrót Fatiego i sciagnac drugiego skrzydłowego.
Z Braita i Grieza nic nie będzie
0
Kij ze sa drużyna jak obrona z dykty…
0
@KapiFCB martwi tez to ze ponoć jest tam jakis garb który nie kazde zawieszenie przyjmie i mozna wypaść z niczego aczkolwiek nie wiem czy to prawda
0
@Dynak pytałem o to kilka razy ale temat nie ruszył bo tutaj inne tematy sa ważniejsze…
0
Szkoda Lando, kolejny raz błąd FIA
0
Wiadomo co to za opatrunek pod kolanem Cou ?
0
@dawidz4 tez sie nad tym zastanawiam ze będąc na miejscu Mbappe to po cholere mialbym isc do takich kopaczy. Ale jak tak mysle to wydaje mi sie ze chodzi o markę klubu na arenie. Mozesz byc Lewym najlepszym napastnikiem, pobić rekord w swojej lidze ale w plebiscytach i tak cie nie docenia.
A dlatego, ze Bayern i PSG przez kase i rozkupowanie bezpośrednich przeciwników (bardziej Bayern) po prostu zaniżyły poziom swoich lig.
2
@amanter proste ze tak będzie. Ja bym z Floro żadnych interesów nie robił szczególnie po ujawnieniu tych taśm. Gość ma węża w kieszeni i noz za plecami
3
Dopiero przeglądając aktualne składy zobaczyłem jaka Utd ma pakę.
Sam przód wystarczy wymienić Ronaldo, Cavani, Sancho, Rashford, Greenwood, Martial a my w tej chwili tylko Depay, Nazario co nie potrafi strzelić setki z 6 metra, cienkiego jak sik pająka Grieza i dalej Fati jedna wielka niewiadoma po operacjach i roku przerwy, Cou to samo z tym ze pewnie wroci i będzie grał dobrze na poczatku ale im dalej w sezon to znow dola złapie albo kontuzje, połamany Dembele wroci i znow sie posypie, Aguero kolejny na L4 kilka miesięcy a Manaja nie licze bo czuje ze w ostatni dzien okienka odejdzie za czapkę gruszek chociaz chcialbym zeby dostał szanse. I zapomniałem o Demirze ale jak na razie to sie spalił przeciwko Bilbao niestety.
Jedyne nasze nadzieje to powrót Fatiego do dyspozycji sprzed kontuzji i ze Cou do 3 razy sztuka odpali.
I na koniec. Jak myślicie moze udało by sie kogos z Utd wypożyczyć ? Martiala a szczegolnie van de Beeka bo i tak mało pograją a Holender moglby złapać flow z Frenkiem jak w Ajaxie
3
Uwielbiam piłkę ;) tyle emocji dostarcza ;)
2 dni temu kuzyn kibic Utd wyzywa Ronaldo jak pojawiły sie tylko plotki o City a teraz wydzwania ze Ronaldo wraca do domu i ze w ogole gdzie ta Barca a on posikany ze Varane i Ronaldo.
A ja mu tylko zeby obejrzał sobie skrot występu Ronaldo z ostatniego meczu i zeby przeanalizował występy Varane’a z ostatnich 2 sezonów ;)
2
@Magicc89PL boleśnie sie przekonał o tym niejaki Max Meyer ;)
2
@DaPidejpi mnie przed chwila gdzies mignęło ze Saul zostaje w Atletico
0
A tak w ogole to Pep w City zamierza grać tylko skrzydłowymi i ofensywnymi pomocnikami ? Na 9 tylko Jesus ale on zamiast sie rozwijać to według mnie zalicza zjazd.
CR mogl tam byc idealny do kończenia masy setek wykreowanych przez skrzydłowych i pomocników City…
3
Kto kibicuje Barcelonie ten sie w cyrku nie smieje… jpdl takie okienko a my w nim nie uczestniczymy… dzięki c**** w okularach.
Jeszcze do konca okienka będzie wiele emocji a my tymczasem błagamy o obniżenie pensji Umtitiego i Pjanicia a do tego w składzie takie tuzy jak Lenglet, Grizz i Brait.
Fati jedynym pocieszeniem, pytanie tylko co z niego będzie po roku bez gry i kliku operacjach…
1
Co Legia ma do Uefy ? I tak nie gramy na stałe w pucharach
12
Losowania Realu to zawsze jeden wielki żart ;)
0
Dowieźli chociaz zaslugiwali na zwycięstwo
1
Jpdl słupek Levante a za chwile prawie karny dla Realu i teraz podwójna obrona Levante.Szalony mecz
Czuje ze będzie remis bo Real włączył to turbo gdy przegrywają a nie czlapia tak jak my przy 1-1
Ehh i wykrakałem
2
Alaba rozdaje asysty nie wazne a ktora stronę ;)
0
Dobra możecie mi uwalić kupon tylko zakończcie to juz na 4-2 ;)
0
Mógł go kasować wczesniej, było pewne ze jak mu ucieknie to będzie lipa
1
@kaamil1910 bo mial ze 3 operacje i rok nie grał ? Do tego to kontuzja stawu wiec nic pewnego po powrocie
0
Co tam Carlo ? Skąd to zwątpienie ?
1
Ciekawe kiedy Carva i Hazard sie posypią ;)
0
Jezu jak sie machnął Marti
0
Brawo Levante, utrzymac
Juz miałem pisac ze Realowi sie podleza a jak przyjedzie Barca to nagle jakis szalony mecz będzie
0
@dafik85 oby, oby dla nas lepiej
0
W Nicei chyba ustalają tożsamość kibiców bo policja jest w pomieszczeniu z kamerami ;)