2

@cules100pro cienki jak sik pająka, Depay daje mu wczesniej fajna piłkę a ten zamiast sie zabrac z nia i wpasc w pole karne to sie gasi jak pet na pierwszym lepszym obrońcy

1

Kocur ! Cos z niczego ! Wracaj Fati do niego

7

Depay daje piękna piłeczkę a Griz sie nie potrafi z nia zabrac i wpasc w pole karne
Czekać na powrót Fatiego i sciagnac drugiego skrzydłowego.
Z Braita i Grieza nic nie będzie

0

Kij ze sa drużyna jak obrona z dykty…

0

@KapiFCB martwi tez to ze ponoć jest tam jakis garb który nie kazde zawieszenie przyjmie i mozna wypaść z niczego aczkolwiek nie wiem czy to prawda

0

@Dynak pytałem o to kilka razy ale temat nie ruszył bo tutaj inne tematy sa ważniejsze…

0

Szkoda Lando, kolejny raz błąd FIA

0

Wiadomo co to za opatrunek pod kolanem Cou ?

0

@dawidz4 tez sie nad tym zastanawiam ze będąc na miejscu Mbappe to po cholere mialbym isc do takich kopaczy. Ale jak tak mysle to wydaje mi sie ze chodzi o markę klubu na arenie. Mozesz byc Lewym najlepszym napastnikiem, pobić rekord w swojej lidze ale w plebiscytach i tak cie nie docenia.
A dlatego, ze Bayern i PSG przez kase i rozkupowanie bezpośrednich przeciwników (bardziej Bayern) po prostu zaniżyły poziom swoich lig.

2

@amanter proste ze tak będzie. Ja bym z Floro żadnych interesów nie robił szczególnie po ujawnieniu tych taśm. Gość ma węża w kieszeni i noz za plecami

3

Dopiero przeglądając aktualne składy zobaczyłem jaka Utd ma pakę.
Sam przód wystarczy wymienić Ronaldo, Cavani, Sancho, Rashford, Greenwood, Martial a my w tej chwili tylko Depay, Nazario co nie potrafi strzelić setki z 6 metra, cienkiego jak sik pająka Grieza i dalej Fati jedna wielka niewiadoma po operacjach i roku przerwy, Cou to samo z tym ze pewnie wroci i będzie grał dobrze na poczatku ale im dalej w sezon to znow dola złapie albo kontuzje, połamany Dembele wroci i znow sie posypie, Aguero kolejny na L4 kilka miesięcy a Manaja nie licze bo czuje ze w ostatni dzien okienka odejdzie za czapkę gruszek chociaz chcialbym zeby dostał szanse. I zapomniałem o Demirze ale jak na razie to sie spalił przeciwko Bilbao niestety.
Jedyne nasze nadzieje to powrót Fatiego do dyspozycji sprzed kontuzji i ze Cou do 3 razy sztuka odpali.

I na koniec. Jak myślicie moze udało by sie kogos z Utd wypożyczyć ? Martiala a szczegolnie van de Beeka bo i tak mało pograją a Holender moglby złapać flow z Frenkiem jak w Ajaxie

3

Uwielbiam piłkę ;) tyle emocji dostarcza ;)
2 dni temu kuzyn kibic Utd wyzywa Ronaldo jak pojawiły sie tylko plotki o City a teraz wydzwania ze Ronaldo wraca do domu i ze w ogole gdzie ta Barca a on posikany ze Varane i Ronaldo.
A ja mu tylko zeby obejrzał sobie skrot występu Ronaldo z ostatniego meczu i zeby przeanalizował występy Varane’a z ostatnich 2 sezonów ;)

2

@Magicc89PL boleśnie sie przekonał o tym niejaki Max Meyer ;)

2

@DaPidejpi mnie przed chwila gdzies mignęło ze Saul zostaje w Atletico

0

A tak w ogole to Pep w City zamierza grać tylko skrzydłowymi i ofensywnymi pomocnikami ? Na 9 tylko Jesus ale on zamiast sie rozwijać to według mnie zalicza zjazd.
CR mogl tam byc idealny do kończenia masy setek wykreowanych przez skrzydłowych i pomocników City…

3

Kto kibicuje Barcelonie ten sie w cyrku nie smieje… jpdl takie okienko a my w nim nie uczestniczymy… dzięki c**** w okularach.
Jeszcze do konca okienka będzie wiele emocji a my tymczasem błagamy o obniżenie pensji Umtitiego i Pjanicia a do tego w składzie takie tuzy jak Lenglet, Grizz i Brait.

Fati jedynym pocieszeniem, pytanie tylko co z niego będzie po roku bez gry i kliku operacjach…

1

Co Legia ma do Uefy ? I tak nie gramy na stałe w pucharach

12

Losowania Realu to zawsze jeden wielki żart ;)

0

Dowieźli chociaz zaslugiwali na zwycięstwo

1

Jpdl słupek Levante a za chwile prawie karny dla Realu i teraz podwójna obrona Levante.Szalony mecz
Czuje ze będzie remis bo Real włączył to turbo gdy przegrywają a nie czlapia tak jak my przy 1-1
Ehh i wykrakałem

2

Alaba rozdaje asysty nie wazne a ktora stronę ;)

0

Dobra możecie mi uwalić kupon tylko zakończcie to juz na 4-2 ;)

0

Mógł go kasować wczesniej, było pewne ze jak mu ucieknie to będzie lipa

1

@kaamil1910 bo mial ze 3 operacje i rok nie grał ? Do tego to kontuzja stawu wiec nic pewnego po powrocie

0

Co tam Carlo ? Skąd to zwątpienie ?

1

Ciekawe kiedy Carva i Hazard sie posypią ;)

0

Jezu jak sie machnął Marti

0

Brawo Levante, utrzymac
Juz miałem pisac ze Realowi sie podleza a jak przyjedzie Barca to nagle jakis szalony mecz będzie

0

@dafik85 oby, oby dla nas lepiej

0

W Nicei chyba ustalają tożsamość kibiców bo policja jest w pomieszczeniu z kamerami ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?