La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1012 Culés

3

Dopiero przeglądając aktualne składy zobaczyłem jaka Utd ma pakę.
Sam przód wystarczy wymienić Ronaldo, Cavani, Sancho, Rashford, Greenwood, Martial a my w tej chwili tylko Depay, Nazario co nie potrafi strzelić setki z 6 metra, cienkiego jak sik pająka Grieza i dalej Fati jedna wielka niewiadoma po operacjach i roku przerwy, Cou to samo z tym ze pewnie wroci i będzie grał dobrze na poczatku ale im dalej w sezon to znow dola złapie albo kontuzje, połamany Dembele wroci i znow sie posypie, Aguero kolejny na L4 kilka miesięcy a Manaja nie licze bo czuje ze w ostatni dzien okienka odejdzie za czapkę gruszek chociaz chcialbym zeby dostał szanse. I zapomniałem o Demirze ale jak na razie to sie spalił przeciwko Bilbao niestety.
Jedyne nasze nadzieje to powrót Fatiego do dyspozycji sprzed kontuzji i ze Cou do 3 razy sztuka odpali.

I na koniec. Jak myślicie moze udało by sie kogos z Utd wypożyczyć ? Martiala a szczegolnie van de Beeka bo i tak mało pograją a Holender moglby złapać flow z Frenkiem jak w Ajaxie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?