0

Haha komentator o stracie Puiga a w obronie stało jeszcze 5 kołków i Pique co łamie linie spalonego ;)

0

Tyle co powiedziałem znajomemu ze Cadiz zaatakuje od razu, walnie fartem i zamuruje a tu nagle Negredo odpalił i az zamarłem. Mats wracaj do formy

0

@Nazio87 ja to pisze juz od dluzszego czasu

0

Dobra panowie z Cadizu strzelać bramkę bo nasze panienki sie nie rusza.
Przeciez jakby nas trenował Conte to jeszcze przed przerwa kazdy by dostał po bombie na łeb

3

Jezu ale jesteśmy dziady, nie dość ze Cadiz sie nas nie boi to gra jak równy z równym…

9

Trenuje nas były stoper a my w ogole nie potrafimy sie ustawiać w obronie, przesuwać i doskakiwać

0

Sam Sobrino rozmontował prawie nasza drużynę

1

Nawet Cadiz sie nas juz nie boi, dramat…

0

@Coutinho007 poczekajmy, ja mam wciaz nadzieje ze Real wystrzela sie szybciutko z formy i w decydującej fazie znow zakoncza sezon w jeden góra dwa tygodnie ;)

1

Paryska lokomotywa wykolei sie szybciej niz Galacticos ;)

1

Pique czasem nie miał robic streamow po meczach domowych ? Po Bayernie i teraz Granadzie nic nie było

2

Był jaki był ale na wejście na druga polowe by sie nadal nadawał
Oby Aguero tez taki był

0

Jakim cudem bez spalonego ?

0

Jezu jak znowu zmascilo Atletico
2 sety w jednej akcji i bramkarz wyciaga

1

Ja nie rozumiem jak Atletico moze grać taka kaszanę z tak zbalansowana kadra… maja mozliwosc gry ofensywnej i defensywnej i cos pomiędzy a mimo to lipa

0

Ale Suarez zmascil

0

Szkoda ze nie wyciągnęliśmy Carrasco z Chin, mega mi sie podoba.
Swoją droga szkoda mi Felixa i Lemara w innym klubie mogli by pokazac swoj potencjał ;)

1

Zwolnili Pimiente a teraz byłby idealny na przeczekanie bo zna młodych.
A od dzisiaj wieczorem dwie modlitwy…
1. O powrót do formy i zdrowia Fatiego
2. O zatrudniene Ten Haga po sezonie
Amen !

0

Będzie stream Pique ?

25

Haha z 6 min grali 2 Jpdl

0

Dobry Boże ale kopanina

9

Atletico dostaje 10 min a my 4 za symulki Granady ?

0

Zostaje nam tylko rozłożyć ręce i płakać jak Roberto. Dramat mało powiedziane

2

To jest nie do pomyślenia ze jakies leszcze potrafią bronić, gonią i maja pomysł na siebie a my nie…

0

Dawac Zizou niech klaska! Dawno nie widziałem tyle wrzutek w meczu Barcy

4

Co za drewno nawet głowy nie umie dołożyć

1

Co śpiewa teraz CN ?

3

Do jego uśmiechu wznosim swe błaganie, poprzez Rikiego Puiga ratuj nas Koemanie !
Ale sie pali dupsko !

0

Jpdl przeciez za odprawy dla Valverde, Setiena i Koemana mozna by miec dobrego grajka…
Dlaczego nie weźmiemy kogos z jakas wizja i pomysłem na drużynę

4

Do jego uśmiechu wznosim swe błaganie, poprzez Rikiego Puiga ratuj nas Koemanie !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?