SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha komentator o stracie Puiga a w obronie stało jeszcze 5 kołków i Pique co łamie linie spalonego ;)
0
Tyle co powiedziałem znajomemu ze Cadiz zaatakuje od razu, walnie fartem i zamuruje a tu nagle Negredo odpalił i az zamarłem. Mats wracaj do formy
0
@Nazio87 ja to pisze juz od dluzszego czasu
0
Dobra panowie z Cadizu strzelać bramkę bo nasze panienki sie nie rusza.
Przeciez jakby nas trenował Conte to jeszcze przed przerwa kazdy by dostał po bombie na łeb
3
Jezu ale jesteśmy dziady, nie dość ze Cadiz sie nas nie boi to gra jak równy z równym…
9
Trenuje nas były stoper a my w ogole nie potrafimy sie ustawiać w obronie, przesuwać i doskakiwać
0
Sam Sobrino rozmontował prawie nasza drużynę
1
Nawet Cadiz sie nas juz nie boi, dramat…
0
@Coutinho007 poczekajmy, ja mam wciaz nadzieje ze Real wystrzela sie szybciutko z formy i w decydującej fazie znow zakoncza sezon w jeden góra dwa tygodnie ;)
1
Paryska lokomotywa wykolei sie szybciej niz Galacticos ;)
1
Pique czasem nie miał robic streamow po meczach domowych ? Po Bayernie i teraz Granadzie nic nie było
2
Był jaki był ale na wejście na druga polowe by sie nadal nadawał
Oby Aguero tez taki był
0
Jakim cudem bez spalonego ?
0
Jezu jak znowu zmascilo Atletico
2 sety w jednej akcji i bramkarz wyciaga
1
Ja nie rozumiem jak Atletico moze grać taka kaszanę z tak zbalansowana kadra… maja mozliwosc gry ofensywnej i defensywnej i cos pomiędzy a mimo to lipa
0
Ale Suarez zmascil
0
Szkoda ze nie wyciągnęliśmy Carrasco z Chin, mega mi sie podoba.
Swoją droga szkoda mi Felixa i Lemara w innym klubie mogli by pokazac swoj potencjał ;)
1
Zwolnili Pimiente a teraz byłby idealny na przeczekanie bo zna młodych.
A od dzisiaj wieczorem dwie modlitwy…
1. O powrót do formy i zdrowia Fatiego
2. O zatrudniene Ten Haga po sezonie
Amen !
0
Będzie stream Pique ?
25
Haha z 6 min grali 2 Jpdl
0
Dobry Boże ale kopanina
9
Atletico dostaje 10 min a my 4 za symulki Granady ?
0
Zostaje nam tylko rozłożyć ręce i płakać jak Roberto. Dramat mało powiedziane
2
To jest nie do pomyślenia ze jakies leszcze potrafią bronić, gonią i maja pomysł na siebie a my nie…
0
Dawac Zizou niech klaska! Dawno nie widziałem tyle wrzutek w meczu Barcy
4
Co za drewno nawet głowy nie umie dołożyć
1
Co śpiewa teraz CN ?
3
Do jego uśmiechu wznosim swe błaganie, poprzez Rikiego Puiga ratuj nas Koemanie !
Ale sie pali dupsko !
0
Jpdl przeciez za odprawy dla Valverde, Setiena i Koemana mozna by miec dobrego grajka…
Dlaczego nie weźmiemy kogos z jakas wizja i pomysłem na drużynę
4
Do jego uśmiechu wznosim swe błaganie, poprzez Rikiego Puiga ratuj nas Koemanie !