SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No i dobrze Max ;) status punktowy zachowany ;)
0
Nie tylko nie Max… RB sie to nie zdarza
0
@VegetaPolska szkoda ze znowu słaby start ale wiadomo to dopiero 2 start wyścigowy w tym bolidzie bo wyjazdów treningowych z boxu nie ma co liczyć
0
Ale poczatek na Monzy !
0
Szkoda tego Felixa… u nas by chodził a w Atletico będzie grzał ławę. Ale prezydent Atletico nie jest az tak głupi zeby wzmacniać rywala.
0
Karny jak byk na Buraku a za chwile idzie akcja Lorient i gol
3
Kane zrobił to czego chwile wczesniej nie zrobił Robert.
Jojtek jak zwykle ;)
0
Czerwony Krycha loading ;)
0
@Herato myśle ze Anglia gra na pol gwizdka. Na Euro Sterling sie wykładał co go dotknęli byle wywalczyć karnego a w meczu z nami to wyglada tak jakby myśleli nie w tej to w następnej akcji wpadnie a na euro kazda piłka jakby była ta ostatnia akcja
1
Glik przytrzymał Sterlinga a ten sie nie wyłożył ? Co sie stało ze utrzymał sie na nogach ?
0
Jakbym widział pomoc Barcy, podanie między linie i krater w pomocy a Krycha czlapiacy w powrocie jak Busi ;)
1
@MarianoItalianoVero Puchacz chciał poderwać Wieniawe ale ta go olała
0
Kane juz powinien miec gola. Co on teraz zrobił ?
0
Alaba sie wykluca z kibicami, ale ich jada
Arnautovic takze
1
Totalnie mi wyleciała dzisiaj Holandia z głowy a tu hat trick Depaya…
3
To jak U€FA z P$G sobie wzajemnie tyłki liżą jest wręcz obżydliwe…
0
@Joe_Pesci Depay ze słabszymi kolegami w zespole był duzo lepszy niz Mbappe.
0
Lion ! Ten strzał na krótki juz jego znak firmowy
0
Jak to nazwa w Fifie, Depay spin ?
2
@PanZagadka ogladalem 2 sezony. Do tej pory nie moge wyjac mieszadelek miksera z oczu ;)
0
Oglądają Depaya ? ;)
0
Pewnie juz latało tutaj ale śmieszy za kazdym obejrzanym razem ;)
0
Faul Glika jak byk, Varu nie ma ?
0
Czemu my nigdy nie mozemy zagrać tak jak np wlasnie Albania przeciwko nam. Ostro i twardo z tylu. Bez zabawy, mądre dostarczanie piłki do przodu. Z przodu zeby ktos umiał pokręcić i wyłożyć Lewemu. Dodatkowo wyszkolenie techniczne, tam żadnemu Albańczykowi piłka nie odskakuje.
1
Jest gdzies opcja „okienko wstydu” ?
0
Na instagramie Barcy w relacjach jest prezentacja zawodników razem z numerami. Czy mnie sie wydaje czy Dembele probuje pocałować herb ?
2
Co oni od***** w tym klubie ??? Griez jest jaki jest i chociaz go nie lubie to wole jego niz Braita. Przeciez to sie w pale nie mieści. Odchodzą nie ci co powinni. Skoro nikt nie chciał odchodzić to było negocjować obniżki albo wstrzymać wypłaty jakichs premii dla wszystkich bo sytuacja jest jaka jest i kazdy musi to zrozumiec
4
Słaby ten mały z 30
0
Co Real stracił PO ;)
2
Włączyłem to PSG ale chyba nie dam rady na to patrzeć. Prezentacja co innego ale jak zacznie grać w tej szmacie to serce pęknie…