3

No i dobrze Max ;) status punktowy zachowany ;)

0

Nie tylko nie Max… RB sie to nie zdarza

0

@VegetaPolska szkoda ze znowu słaby start ale wiadomo to dopiero 2 start wyścigowy w tym bolidzie bo wyjazdów treningowych z boxu nie ma co liczyć

0

Ale poczatek na Monzy !

0

Szkoda tego Felixa… u nas by chodził a w Atletico będzie grzał ławę. Ale prezydent Atletico nie jest az tak głupi zeby wzmacniać rywala.

0

Karny jak byk na Buraku a za chwile idzie akcja Lorient i gol

3

Kane zrobił to czego chwile wczesniej nie zrobił Robert.
Jojtek jak zwykle ;)

0

Czerwony Krycha loading ;)

0

@Herato myśle ze Anglia gra na pol gwizdka. Na Euro Sterling sie wykładał co go dotknęli byle wywalczyć karnego a w meczu z nami to wyglada tak jakby myśleli nie w tej to w następnej akcji wpadnie a na euro kazda piłka jakby była ta ostatnia akcja

1

Glik przytrzymał Sterlinga a ten sie nie wyłożył ? Co sie stało ze utrzymał sie na nogach ?

0

Jakbym widział pomoc Barcy, podanie między linie i krater w pomocy a Krycha czlapiacy w powrocie jak Busi ;)

1

@MarianoItalianoVero Puchacz chciał poderwać Wieniawe ale ta go olała

0

Kane juz powinien miec gola. Co on teraz zrobił ?

0

Alaba sie wykluca z kibicami, ale ich jada
Arnautovic takze

1

Totalnie mi wyleciała dzisiaj Holandia z głowy a tu hat trick Depaya…

3

To jak U€FA z P$G sobie wzajemnie tyłki liżą jest wręcz obżydliwe…

0

@Joe_Pesci Depay ze słabszymi kolegami w zespole był duzo lepszy niz Mbappe.

0

Lion ! Ten strzał na krótki juz jego znak firmowy

0

Jak to nazwa w Fifie, Depay spin ?

2

@PanZagadka ogladalem 2 sezony. Do tej pory nie moge wyjac mieszadelek miksera z oczu ;)

0

Oglądają Depaya ? ;)

0

Pewnie juz latało tutaj ale śmieszy za kazdym obejrzanym razem ;)

0

Faul Glika jak byk, Varu nie ma ?

0

Czemu my nigdy nie mozemy zagrać tak jak np wlasnie Albania przeciwko nam. Ostro i twardo z tylu. Bez zabawy, mądre dostarczanie piłki do przodu. Z przodu zeby ktos umiał pokręcić i wyłożyć Lewemu. Dodatkowo wyszkolenie techniczne, tam żadnemu Albańczykowi piłka nie odskakuje.

1

Jest gdzies opcja „okienko wstydu” ?

0

Na instagramie Barcy w relacjach jest prezentacja zawodników razem z numerami. Czy mnie sie wydaje czy Dembele probuje pocałować herb ?

2

Co oni od***** w tym klubie ??? Griez jest jaki jest i chociaz go nie lubie to wole jego niz Braita. Przeciez to sie w pale nie mieści. Odchodzą nie ci co powinni. Skoro nikt nie chciał odchodzić to było negocjować obniżki albo wstrzymać wypłaty jakichs premii dla wszystkich bo sytuacja jest jaka jest i kazdy musi to zrozumiec

4

Słaby ten mały z 30

0

Co Real stracił PO ;)

2

Włączyłem to PSG ale chyba nie dam rady na to patrzeć. Prezentacja co innego ale jak zacznie grać w tej szmacie to serce pęknie…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?