0

Granada improwizowana obrona i bronią a nas trenuje były stoper i kolejny rok cyrków w obronie

0

Dramat przeciez tutaj wiekszosc kadry do wywalenia

0

Walcz Demir ale nie masz farta do mijania rywali. Czasem trzeba miec to cos zeby zalozyc fartowna siatkę i pojechac dalej z rywalami. Za czesto zatrzymuje sie na 1 rywalu

0

Przechodzimy na 4231 ? Cou jako 10 ?

0

A jak Mochu w 1 ?

0

Moj Boże jeszcze drewno wchodzi…

0

Co z Balde bo ogladalem do 20 min i teraz dopiero druga polowe bede :/

2

Mozna narzekać na Koemana ba sam narzekam ale czy to trener gra ? Po raz kolejny widać ze zawodnicy słabi i tyle.
Co mamy zrobic ? Sprzedać wszystkich i grać Barca B ?
Mamy zatrudnić Conte zeby wystrzelał wszystkich po pyskach i kazał im zapieprzac ? Zaraz by sie primabaleriny obraziły.
Stracilismy gen zwycięstwa i ciężkiej pracy do zapieprzania

0

39 latek nas robi na miękko

1

Busi to do MLS jak najszybciej. Wole kogos wybieganego i walecznego co będzie podawał do najbliższego byle w przód niz oldboya co zagra jedna genialna piłkę na 5 meczów ale za to zaliczy w kazdym meczu jakies glupie wpadki

0

Co odwalił Feliś ?

6

Żeby tylko nie wrocil za szybko. Po ostatniej stypie z Bayernem na pewno pojawiły sie naciski zeby wrocil szybciej bo atak nie istniał.

3

Brawo Club Brugge ! Kupon uwalony ale chwała wam

1

Ten z 90 w Club Brugge to jest lepszy niz cały wychwalany Pedri ;)

PSG ma fajne boki obrony niestety ;/ Hakimi wiadomo ale ten Nuno tez moze byc kocur

0

Ten z numerem 90 w Club Brugge wow !

0

Gdzie ten walec PSG ? Mam nadzieje, ze ktokolwiek z topu sie po nich przejedzie.

Co zrobił LFC ? Miec karnego na 2-0 i przegrywać 1-2

4

Tyle dzisiaj fajnych meczów ze az nie wiadomo co ogladac. A najgorsze jest to ze kazdy będzie sie lepiej ogladac niz Barce…

0

Salah marnuje karnego !

1

Co Neymar w barach jak Pudzian wyglada gdy sie odwróci tyłem. Pamietam jak przychodził do Barcy chudzina…

1

Mam nadzieje ze jakies mocniejsze ekipy poskładają PSG ;) całe trio tylko z przodu na chodzonego w czasie bronienia

5

Messi w białej koszulce to jakis koszmar

3

@Pawel13sz wy****** trenera i stary kręgosłup kadry

2

@chavez najlepsza przemowa Lucho przed finałem LM z Juve… eh kiedys to były czasy

0

Ogladam skróty, ten szybki z Salzburga jest genialny !

7

Jak myślicie ze gorzej byc nie moze to przypominam ze w zimie ruszymy po Olmo zeby nas zbawił a gość jest gorszy niz Griez ;)
Kto kibicuje Barcy ten sie w cyrku nie smieje ;)

5

Zaorać juz to wszystko. Zero wniosków. Koniec z Alba, Pique, Roberto i Busim.
Wyrwać ten stary kręgosłup tylko pytanie czy znajdziemy nowy

26

Zlomuj ich Gavi, zlomuj

0

Co ten Demir ? Czemu on tam nie zagrał inaczej. Zepsuł cała akcje klepkową

1

Kto tam sie odbił od Araujo ? Hahaha

3

Gavi co chce tam każdego zezłomować mimo ze mniejszy. Juz go uwielbiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?