SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Granada improwizowana obrona i bronią a nas trenuje były stoper i kolejny rok cyrków w obronie
0
Dramat przeciez tutaj wiekszosc kadry do wywalenia
0
Walcz Demir ale nie masz farta do mijania rywali. Czasem trzeba miec to cos zeby zalozyc fartowna siatkę i pojechac dalej z rywalami. Za czesto zatrzymuje sie na 1 rywalu
0
Przechodzimy na 4231 ? Cou jako 10 ?
0
A jak Mochu w 1 ?
0
Moj Boże jeszcze drewno wchodzi…
0
Co z Balde bo ogladalem do 20 min i teraz dopiero druga polowe bede :/
2
Mozna narzekać na Koemana ba sam narzekam ale czy to trener gra ? Po raz kolejny widać ze zawodnicy słabi i tyle.
Co mamy zrobic ? Sprzedać wszystkich i grać Barca B ?
Mamy zatrudnić Conte zeby wystrzelał wszystkich po pyskach i kazał im zapieprzac ? Zaraz by sie primabaleriny obraziły.
Stracilismy gen zwycięstwa i ciężkiej pracy do zapieprzania
0
39 latek nas robi na miękko
1
Busi to do MLS jak najszybciej. Wole kogos wybieganego i walecznego co będzie podawał do najbliższego byle w przód niz oldboya co zagra jedna genialna piłkę na 5 meczów ale za to zaliczy w kazdym meczu jakies glupie wpadki
0
Co odwalił Feliś ?
6
Żeby tylko nie wrocil za szybko. Po ostatniej stypie z Bayernem na pewno pojawiły sie naciski zeby wrocil szybciej bo atak nie istniał.
3
Brawo Club Brugge ! Kupon uwalony ale chwała wam
1
Ten z 90 w Club Brugge to jest lepszy niz cały wychwalany Pedri ;)
PSG ma fajne boki obrony niestety ;/ Hakimi wiadomo ale ten Nuno tez moze byc kocur
0
Ten z numerem 90 w Club Brugge wow !
0
Gdzie ten walec PSG ? Mam nadzieje, ze ktokolwiek z topu sie po nich przejedzie.
Co zrobił LFC ? Miec karnego na 2-0 i przegrywać 1-2
4
Tyle dzisiaj fajnych meczów ze az nie wiadomo co ogladac. A najgorsze jest to ze kazdy będzie sie lepiej ogladac niz Barce…
0
Salah marnuje karnego !
1
Co Neymar w barach jak Pudzian wyglada gdy sie odwróci tyłem. Pamietam jak przychodził do Barcy chudzina…
1
Mam nadzieje ze jakies mocniejsze ekipy poskładają PSG ;) całe trio tylko z przodu na chodzonego w czasie bronienia
5
Messi w białej koszulce to jakis koszmar
3
@Pawel13sz wy****** trenera i stary kręgosłup kadry
2
@chavez najlepsza przemowa Lucho przed finałem LM z Juve… eh kiedys to były czasy
0
Ogladam skróty, ten szybki z Salzburga jest genialny !
7
Jak myślicie ze gorzej byc nie moze to przypominam ze w zimie ruszymy po Olmo zeby nas zbawił a gość jest gorszy niz Griez ;)
Kto kibicuje Barcy ten sie w cyrku nie smieje ;)
5
Zaorać juz to wszystko. Zero wniosków. Koniec z Alba, Pique, Roberto i Busim.
Wyrwać ten stary kręgosłup tylko pytanie czy znajdziemy nowy
26
Zlomuj ich Gavi, zlomuj
0
Co ten Demir ? Czemu on tam nie zagrał inaczej. Zepsuł cała akcje klepkową
1
Kto tam sie odbił od Araujo ? Hahaha
3
Gavi co chce tam każdego zezłomować mimo ze mniejszy. Juz go uwielbiam