1

Isco będący na wylocie dostaje juz 3 zycie w Madrycie ;)

2

@Worny Sampa swoj chłop. Takich to ze świecą szukac samemu na trybunę bronić swoich

0

Jak to jest ze w Hiszpanii tak mało kibiców a gdzie indziej full stadiony. Za nic nie ruszymy z zarabianiem…

0

@KoziBe W sensie ?

0

Czemu on nie probowal drugi raz tego samego

2

Jestem pewien ze Riki w sytuacji Roberto by od razu uruchomił przód a ten wycofuje do stoperów no k****

2

Dzik ! Mozna z ostrego kata panie Griez ? Ile razy w zeszłym sezonie był w tamtym miejscu

0

Jezu czemu to nie weszło Frenkowi :/

0

Alba do zmiany nic nie daje dzis

11

Demir obsrany nieco, mogl mu dac pol godziny z RSSS a nie z Bilbao

0

Na cholere ten Roberto, chyba zeby przegrać

0

No i Bilbao nas boleśnie wyjaśniło. Remis max jak nam nie walna 2

2

Araujo dzik !!!

0

Jedyne co mi sie podoba w tym klubie to tylko San Mames

0

Ehh Brait by to wykorzystał i mecz wyglądałby inaczej

0

@patrykzmc2000 jego nawet z Messim mogłoby nie byc

0

Ja nie wiem jak to jest ze trenuje ich obrońca a grają taka pytę w obronie

2

Co jest ? Ciagnie gościa za ramie i bez faulu ?

0

Pique na murawie, przyzwyczaimy sie, czesto tak będzie konczyl mecze
Ehh ze Dembele sie połamał, mozna było wymienić za Laporte z City

0

@Kubix93 nie ma Messiego to odpali buhahah

0

Kto krył strefę gdzie podawał Williams ?

0

Alba z Pique do zmiany, zapalniki jak cholera

8

I gdzie jest VAR ? Prawie noge Albie złamał

1

Alba za pozno, tam był Depay od razu w tempo z pierwszej ehh Alba

1

Brawo Neto, Mats wracaj jak najszybciej. Franek top !

0

Depay nieco gorsza wersja Neya, jaram sie

1

Przyszedł lekki autobus i juz gramy za wolno. Nie oszukujmy sie, RSSS grało na pol gwizdka

0

Szybciej sie zbieraj Neto do tej piłki

5

Jak on tego nie strzelił ? I jak my go mamy bronić ?

0

Kurw znowu sie spoźniłem na start, działo sie cos przez te 6 min ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?