0

@Deviler niech ta passa nadal trwa ;)

0


Legancko buja po furce ;) legancki chłopak ;)

0

@Patry10 na MŚ 2018

0

Nie ma wątpliwości, ze zdrowy i w formie to bestia ale tego juz nie ma od zakończenia MŚ. Zawalił, ze nie posłuchał klubu i nie poszedł na operacje. Moze i by bolało i go zatrzymało tez na długo ale teraz juz pewnie byłby zdrowy i wracał do formy. A aktualnie to czekamy kiedy sie znow posypie po jednym wymagającym meczu. Jak opierać obronę na kims takim ?

4

@Veysel daje szanse młodym na pozycjach na których mieliśmy ubytki czyli obrona i pomoc. W ataku niestety ścisk

3

Jak ma grać w Barcy B to niestety zrobił krok w tył.
Szanuje, ze poszedł za głosem serca a nie za kasa ale lepszym kierunkiem na pewno było BvB czy Lipsk, które rowniez były nim zainteresowane.

0

@FC1899Barca a gdzieś u szejków sobie sterują pogoda za pomocą dronów ;)

0

@Mns21 tylko Gaya

0

@Ansufati123 według flashscore nie wszedł ale tak jak pisałem meczu jeszcze nie ogladalem wiec jak cos to niech mnie ktos poprawi

3

@DonMatteo901 Pedri to wychowanek Las Palmas

0

Mecz obejrze w jakiejś powtórce ale po zmianach wnioskuje ze Collado na wylocie :/

0

@Seledynowy Alexis style ;)

1

Jak Demir ? Bo nie jestem w stanie ogladac live

0

A w PSG cały mecz węża Simonsa

1

@Fenelon tak jak pisałem od pojedynczych strat sie ma ogarnięta obronę. Gorzej jak tych strat będzie wiecej.
A jak sie ma Lengleta na obronie i reszte parodystow to i jedna strata groźna :/

11

@cat_r37 a Roberto to na miny nie wrzuca ? Jedna strata i olaboga ? Niech koledzy zaczną wykorzystywać to co tworzy im Puig to nie będzie problemu z jedna strata. Bo do jednej straty jest ogarnięta obrona. Gorzej jak tych strat będzie wiecej.
Jak asystował Suarezowi to wszyscy konie bili a teraz nagle mu sie wylicza straty. Dla mnie osobiscie to lepiej sie ogląda Puiga od całego dojrzałego Pedriego co zagra moze kilka fajnych meczy a jak jest zajechany to niewidoczny w wiekszosci sezonu i czesto gra do najbliższego albo do boku.

4

Niech ten Fati wraca zdrowy i w którymś meczu sezonu z jakims kopciuszkiem chciałbym zobaczyc atak
Fati-Depay/Aguero-Demir ;)

2

No i fajny link z yt spadł z konika za roszczenia :/ trzeba szukac cos na 2 polowe :/

4

Roberto i Pjanic panom juz podziękujemy, czas na młodych ;)
Co do Umtitiego to mam straszny sentyment… wiem ze zdrowy i w formie to bestia ale od 2 lat to jest dramat, czemu on nie poszedł na ten zabieg :/

2

10

Ten Escobar na razie cieniutki. Na ścianę nie pogra, z rywalami przegrywa fizycznie i go biorą na wyprzedzenie.
Moze jak wciągnie jaka krechę to chociaż uderzy jak będzie miał cokolwiek na nodze.

1

@neeed mega wrzuca kolegow na miny ;) te jego podania sa bez sensu ;)

2

Dawaj Riki oraj tego Pjanicia ;)

0

@Krzychu83924 dzięki swietny link, na Twitterze była słaba jakość

0

Dziś oglądam dla Rysia i Demira ;) Vamos Barca !

0

@ptrx mam identyczne zdanie, Fifa powinna byc jedna i wieksza platnosc za grę tez powinna byc tylko jedna albo nawet za darmo.
A potem kazdy kto by chciał to by kupował season pass z nowym sezonem w miare przystępnej cenie.
I mysle ze stałych graczy by mieli multum a tak pełno moich znajomych kupuje tylko co druga fife. Ja sam zagrywalem sie sporo w 2017 a potem dopiero skusiłem sie na 2020 i sie zawiodłem wiec na 2022 nawet nie patrze.
A EA niech nie udaje biednych bo dzieciaki wydają majątki na paczki wiec taki model wcale by ich nie zrujnował.

0

@tomek8756 jak nie jesteś przynajmniej 7/10 to zapomnij ;)
Wychodź w weekendy na miasto, zagaduj, postaw drinka to sie znajdzie ;)

3

@Janiama masz racje, wciąż ta sama menda ;)

5

@szusti nie bo Casillas jest na trybunach a jak wiemy to debil i pantoflarz ;)

0

@doc Nie weźmiemy bo nie mamy kasy a możliwy do wymiany Dembele sie połamał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?