SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jezu juz sie bałem ze mu cos zrobili
0
Alba na co czeka ? Szukał Messiego ? Gaya mu pokazał co sie robi od razu z pila a ten czeka
1
@Barcaa12 to sa boixos noi a oni mieli kosę z Laporta a ze wygrał wybory to wiadomo
6
Kartki dla Valenci to gdzie ?
0
Biegamy nieco wiecej i nareszcie gra toczy sie blizej bramki rywala niz naszej…
1
Wolałbym jakby trafiał w piłkę a nie nogi rywali
1
@Mario96w na pewno znajdzie sie jakis topór
0
@Sysia11 nie wiem czemu ale przeczytałem „tez miał taka kontuzje”
Mnie chodziło o to ze ponoć Cristiano tez miał cos z łękotka zanim trafił do Realu i stał sie maszyna tylko musiał zmienic nieco efektowność dryblingów
0
@Sysia11 a nie Cristiano czasami ?
0
Wrocil kot ! Jak Depay zagrał ta klepe i Ansu nabiegal to mowie do ojca patrz jak zaraz wejdzie !
1
@Joe_Pesci na Benfice potrojenie, na Atletico podwojenie dzis nawet nie patrzyłem ale jak ktos ma kase i nie boi sie jej stawiac to w tym roku na Barcy zarobił
0
@AlexDark00 ty sie dziwisz ? Po tych wszystkich babolach ?
3
Dzisiaj to chyba wiekszosc włączy mecz tylko dla Ansu i możliwego debiutu Aguero ewentualnie dla Depaya i Franka. Tak to nie ma co oglądać.
Co w tym składzie robi jeszcze Roberto ? Gościa nie ma od gola z PSG. Za zasługi gra piłkarz który nie wnosi żadnego poziomu sportowego, nie obniżył wynagrodzenia i jeszcze zabiera minuty młodym które byłby dla nich jak tlen.
2
Man Utd z Ronaldo ewidentnie zmierzają po mistrzostwo ! Buhaha
0
Dawej wielkie Angers ! ;)
6
Uff tyle w temacie chociaz gol ładny
2
Bez Puchacza i Bednarka
1
@MNFcb on ciagle wali w gacie
0
Co Lewy ruszył, dobrze ze sobie ścięgna nie pozrywał ;)
1
Czuje w moczu 1:1
0
@barteq i tak będzie zobaczysz
2
Lewy im tam faka pokazał ?
Fajnie Zielu im klaskał ;)
0
No tak w Bayernie terminator a w kadrze cienki ;)
1
Fajnie ze Clichy pytanie tylko czemu za Modera a nie Krychowiaka ale to Sousa sie będzie tłumaczył po zwolnieniu ;)
0
A na TVP1 reklama UEFA z Messim w Barcy ;)
0
@FafitFCB o k**** złoto ;)
0
To przerażajace jak drewniany jest Krychowiak…
2
@Sau_Ron tak drugi karny
6
No i jak on ma nie bic rekordów reprezentacyjnych jak w 10 min 2 karne… jeszcze pustak i perfekcyjny hat trick
0
Krychowiak niech sie juz moda zajmie
Gdzie Clichy ?