SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamilos84 to jego rytuał, a poza tym pewnie przy okazji wystrzela Gryza po twarzy ;)
0
@Kidd mysle ze jakby Messi chciał to rozwiązanie by sie znalazło ;)
4
@Kidd Totti dla Romy potrafił zagrać ostatni kontrakt za darmo ;)
2
Strzelaj Karim, strzelaj bo za niedługo do paki ;)
1
A tam spalonego Gimeneza nie było jak wbiegał w to pole karne ?
1
Simeone sie dupsko pali, 4 zmiany naraz hahah juz nie chce murować ?
4
Szkoda ze Lipsk go wpuscil. Miałem nadzieje ze zgnije na ławce
0
@Derean tez sie zastanawiam jak cudem tego nie zrobili ale jak sie z 2 metrów do bramki nie trafia
2
PSG uwali kupon ale przynajmniej jak dostają w papę to sie człowiek cieszy ;)
5
Ajax znowu to zrobił. Stworzyli tiki-takowego potwora. Jak ja im zazdroszczę. I nieważne jak daleko zajdą liczy się fun jaki sprawiają swoim kibicom ;)
0
@JohnnyBarca dlatego od dawna chce tu Ten Haga
2
Mbappe samemu na chama ale udało mu sie trafic. A Draxler biegł puściutki
1
Ale meczycho Besiktas - Sporting. Akcja za akcja w obie strony.
5
Wszystko fajnie Kun, szkoda tylko ze o tyle lat za pozno.
Widać po biegu ze to nie jest juz ten sam piłkarz ale ten magic touch ma cały czas jak chociazby przy odegraniu do Minguezy. Przy ogarniętych skrzydłowych moze ich fajnie wypuszczać pytanie tylko czy dobiegnie do pola karnego po takim odegraniu jak to miał w zwyczaju
2
Po co sam ? Był Aguero jak byk
8
Dramat, gość jest rozwalony psychicznie. Chyba kazdy go pocieszał teraz.
Ale nie dziwie mu sie 160 mln i zgasł a on doskonale to wie.
Jeszcze prawie piłka mu sie jak od seka odbiła przed strzałem
3
No tak Aguero transfer Laporty to u Koemana nie pogra
0
Depay chwile temu odegrał do Franka s ten czemu go nie puscil w boj tylko na bok do Cou ? W reprze potrafi grać do przodu
0
Where Aguero ?
4
Szkoda tych 70 zmarnowanych minut które mogl dostać ktos inny
1
Byłem i bede fanem Cou ale tego przebojowego gościa juz nie ma. Oby Newcastle sie dało nabrać…
4
Jak nie wciśniemy jeszcze jednej to śmierdzi mi remisem
4
@Isso89 bo był faul jak byk tylko Manzano to gil z nosa a nie sędzia
1
Przyjrzyjcie sie w powtórkach jak Stegen pozno reaguje i nie ma takiego odbicia na nogach jak dawniej sie wyciągał. Mysle ze te jego problemy z kolanem były gorsze niz nam mówiono…
0
Moze mi ktos powiedzieć co z tych minut dla wypalonego piłkarza ? Mingueza z kazda kolejna minuta moze sie rozwijac…
2
@Drozdu7 szkoda w ogole minut dla niego, lepiej juz było zeby te minuty dzis dostał Mingueza
2
@adi7adi8 bo maja kosę z Laporta, a on wygrał wybory
To on ich wczesniej wyrzucił z Camp Nou
0
No i wrocil Busi klubowy. Pięknie wrzucił Albę na mine
Zagubiony nie wie gdzie podawać
0
Tak właściwie czemu Real i Atletico mecze przełożone ?
Bedziemy miec dzien mniej odpoczynku przed Klasykiem
0
Ehh az sie przypomniała poprzeczka Messiego przeciwko Czechowi. Jakby Leo był lepszy w tych karnych…