La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1178 Culés

2

Moje futbolowe serce pękło i już nigdy nie będzie całe.
Nie chce ogladac Barcy bez Messiego i nie chce ogladac PSG z Messim.
Jak mam teraz spojrzeć na ta reszte patalachow ktorzy nie zasługują zeby byc w tym klubie.
Zaden nie mogl zejść chociaz o procent ? Szczegolnie ze Pique, Busi i napewno ktos jeszcze moga zejść jeszcze bardziej.
Mysle, ze gdyby obie strony serio chciały to by znaleźli rozwiązanie. Teraz za darmo ale jak sytuacja by sie poprawiła to jako działacz rowniez otrzymywałby wynagrodzenie. Totti mógł, Kuba również, szkoda ze Leo nie jest nastepny.
Tak jak pisała Julia, rowniez nie znam Barcy bez Leo. Zaczynałem kibicować w 2003 ale jako dziecko nie rozumiałem futbolu, cieszylem sie uśmiechem Ronaldinho i jego sztuczkami. Ale w międzyczasie do drużyny wchodził Leo. Okres gdy najbardziej interesowałem sie piłka przypadł wlasnie na złote lata Pepa i Leo. I wtedy zakochałem sie na maxa, ale nie dlatego ze wygrywali tylko po prostu dlatego jak grali, widowiskowo, ofensywnie. Od tego czasu nie uznaje innej piłki. Wszelkie autobusy czy 1-0 Simeone dla mnie to nie piłka.
Człowiek tyle lat robił wszystko zeby moc obejrzec mecz. Spóźniał sie na imprezy bo mecz w weekend, zwalniał z pracy zeby obejrzec, nawet na ślubie kuzyna całe wesele zostało zatrzymane bo oglądaliśmy Barce. A w tej chwili futbol dla mnie umarł. Chyba czas troche odpoczac. Wroce razem z Fatim bo w kim pokładać nadzieje na lepsze czasy ?

Dzięki za wszystko Leo. Obejrzymy Cie jeszcze raz na zywo gdziekolwiek bedziesz bo obiecałem to schorowanemu ojcu ale moje serce pękło. Do końca wierzyłem, że będziesz chociażby jak Totti czy Kuba. Przykro mi, że sie zawiodłem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?