SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale dowalił Zegarek… odcięło mu prad jak z Realem
Ale jak awansują w 10 to kibicuje juz im do końca
0
@viscajasiek ciekawe kto mu to na kartce napisał ?
3
@pt9 co ty gadasz, na Euro 2012 grali petardę
Dla mnie La Roja skonczyla sie od odejścia Xaviego i Andresa
0
Szwajcarzy juz ich maja
Stawiac domy na Zegarki ;)
0
@AllBundy No i juz nam sie nie podobasz
0
@Criss18Barca nie skreślaj Anglii
0
@Pawlak1992 jakies 2 akcje przed ;)
0
Szwajcaria coś wciśnie
0
Ładna akcja Hiszpanów, jakby nie obrońca to Ferran by to wsadził
0
Alba jak nie ma Messiego na boisku to nawet patrzy kto jest najlepiej ustawiony.
Nie da sie tak w Barcy ?
0
Ale fuks Alby ;)
3
Nie wygłupiaj sie gościu… nie jestem gotowy na to by po tylu latach nie słyszeć nadal „ankara Messi, ankara Messi… gol gol gol !”
2
No k***a, co z tym „fisiado” ? ;)
57
Ale mam ból dupy… wszyscy średniacy potrafią cos grać tylko nie my.
Dania, Czechy, Austria, Węgry, Ukraina, Szwecja czy przede wszystkim Szwajcarzy. Przeciez to powinny byc reprezentacje w naszym zasięgu. Nie oczekuje ze zmieciemy Belgów z planszy czy odprawimy takich Niemców czy Francuzów ale no k***a.
W niektórych z tych reprezentacji tez po 3-4 piłkarzy co grają rzeczywiście w jakims topie a reszta tez zwykle chłopaki tylko z ambicja…
A nasze wróble bo w tej chwili nie Orly grają po czołowych klubach i czemu tam sie da a w kadrze nie ?
K***a Juventusy, Bayerny, Neapole, środek Anglii czy inne Włoskie kluby.
Na prawde tak ciezko cos ugrać ?
Ja nie wiem czy im trzeba trenera co ich wystrzela po pyskach i przypomni ze to kadra i trzeba pokazac ambicje albo moze kasa dopiero za wyniki i to konkretne wyniki a nie jakiekolwiek.
Czas juz to głośno powiedzieć, ze pakujemy za duzo kasy w piłkę a nic to nie daje a mamy za to inne dyscypliny które az prosi sie zeby wesprzeć. A piłkarze niech w koncu cos zaprezentują zeby mozna pakować w nich taka forsę.
0
Ile lat ma ten Forsberg ? Moze Laporta by cos podziałał ?
0
Festiwal słupków…
1
Kogo on tam ucisza ? Zeby sie to nie obróciło przeciwko nim
5
Przyznawać sie który to z was na pasku w TVP Sport i ksywka „fan Martina Braithwaite’a” XD
1
@Kacper1432 bo oni powinni grać 4231
Maja Kane’a na szpice, szybkich skrzydłowych i taki Mount czy Grealish powinni rozrzucać im pily z „10”…
0
Co odwala Sterling ? Pisałem wiele razy ze on jest bardziej nieprzewidywalny im bardziej rozpędzony a on tymczasem wiekszosc akcji zwalnia i rywal go czyta jak dziecko
0
Jakies groźne akcje w te 10 min ? Dopiero do domu dotarłem :/
8
Kerrison, Henrique i on, coz za tridente… i jakies 30 mln wyrzucone w błoto, które teraz by sie przydało jak ta lala…
0
Dobrze, ze Dijon spadło bo by zapłaciło rachunek…
0
@klopx a moze nie wracać ?
0
@klopx hahaha XD
4
Nie ma Dijon, nie ma imprezy. Donatello do ścieku ;)
Jak sie cieszę, ze to trafiło na tego cwaniaczka. Niech wyskakuje teraz do Alby na ulicy ;)
4
Na ulicy ktos dzisiaj zginie ;)
3
Chciał byc bohater jak Ronaldo ! Do ścieku Donatello i do domu !
2
Hahaha pięknie Sommer
5
Ymbappe marnuj to