0

Ale dowalił Zegarek… odcięło mu prad jak z Realem
Ale jak awansują w 10 to kibicuje juz im do końca

0

@viscajasiek ciekawe kto mu to na kartce napisał ?

3

@pt9 co ty gadasz, na Euro 2012 grali petardę
Dla mnie La Roja skonczyla sie od odejścia Xaviego i Andresa

0

Szwajcarzy juz ich maja
Stawiac domy na Zegarki ;)

0

@AllBundy No i juz nam sie nie podobasz

0

@Criss18Barca nie skreślaj Anglii

0

@Pawlak1992 jakies 2 akcje przed ;)

0

Szwajcaria coś wciśnie

0

Ładna akcja Hiszpanów, jakby nie obrońca to Ferran by to wsadził

0

Alba jak nie ma Messiego na boisku to nawet patrzy kto jest najlepiej ustawiony.
Nie da sie tak w Barcy ?

0

Ale fuks Alby ;)

3

Nie wygłupiaj sie gościu… nie jestem gotowy na to by po tylu latach nie słyszeć nadal „ankara Messi, ankara Messi… gol gol gol !”

2

No k***a, co z tym „fisiado” ? ;)

57

Ale mam ból dupy… wszyscy średniacy potrafią cos grać tylko nie my.
Dania, Czechy, Austria, Węgry, Ukraina, Szwecja czy przede wszystkim Szwajcarzy. Przeciez to powinny byc reprezentacje w naszym zasięgu. Nie oczekuje ze zmieciemy Belgów z planszy czy odprawimy takich Niemców czy Francuzów ale no k***a.
W niektórych z tych reprezentacji tez po 3-4 piłkarzy co grają rzeczywiście w jakims topie a reszta tez zwykle chłopaki tylko z ambicja…
A nasze wróble bo w tej chwili nie Orly grają po czołowych klubach i czemu tam sie da a w kadrze nie ?
K***a Juventusy, Bayerny, Neapole, środek Anglii czy inne Włoskie kluby.
Na prawde tak ciezko cos ugrać ?
Ja nie wiem czy im trzeba trenera co ich wystrzela po pyskach i przypomni ze to kadra i trzeba pokazac ambicje albo moze kasa dopiero za wyniki i to konkretne wyniki a nie jakiekolwiek.
Czas juz to głośno powiedzieć, ze pakujemy za duzo kasy w piłkę a nic to nie daje a mamy za to inne dyscypliny które az prosi sie zeby wesprzeć. A piłkarze niech w koncu cos zaprezentują zeby mozna pakować w nich taka forsę.

0

Ile lat ma ten Forsberg ? Moze Laporta by cos podziałał ?

0

Festiwal słupków…

1

Kogo on tam ucisza ? Zeby sie to nie obróciło przeciwko nim

5

Przyznawać sie który to z was na pasku w TVP Sport i ksywka „fan Martina Braithwaite’a” XD

1

@Kacper1432 bo oni powinni grać 4231
Maja Kane’a na szpice, szybkich skrzydłowych i taki Mount czy Grealish powinni rozrzucać im pily z „10”…

0

Co odwala Sterling ? Pisałem wiele razy ze on jest bardziej nieprzewidywalny im bardziej rozpędzony a on tymczasem wiekszosc akcji zwalnia i rywal go czyta jak dziecko

0

Jakies groźne akcje w te 10 min ? Dopiero do domu dotarłem :/

8

Kerrison, Henrique i on, coz za tridente… i jakies 30 mln wyrzucone w błoto, które teraz by sie przydało jak ta lala…

0

Dobrze, ze Dijon spadło bo by zapłaciło rachunek…

0

@klopx a moze nie wracać ?

0

@klopx hahaha XD

4

Nie ma Dijon, nie ma imprezy. Donatello do ścieku ;)
Jak sie cieszę, ze to trafiło na tego cwaniaczka. Niech wyskakuje teraz do Alby na ulicy ;)

4

Na ulicy ktos dzisiaj zginie ;)

3

Chciał byc bohater jak Ronaldo ! Do ścieku Donatello i do domu !

2

Hahaha pięknie Sommer

5

Ymbappe marnuj to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?