SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
@cchesterr43 jaki był kurs ?
0
Co to sie stało ze we Francji Dembele grzecznie wraca do obrony
2
Juz wiem po co Rabiot w tej kadrze. Zeby statystować i grać na czas
0
No i Lerła zmascil a było dorzucać i probowac z główki
3
Nic nie patrzy na linie spalonego. Przy takiej szybkości moglby startować za kazdym razem z własnej połowy...
0
Niestety w dzisiejszym futbolu dominuje szybkość. Przeciez nawet Messi juz nie jest teraz szybkie to kto ma gonić do piłki
0
I po co ścinał do środka ? Szukał karnego i nie znalazł
Było isc na wprost do końca i albo uderzać albo podawać
0
Lerła Zane do boju !
1
@panczo kopie goatcoina ;)
3
Ciekawe czy Dembele i Lenglet chociaz murawy powachaja ;) ale na miejscu trenera bym nie ryzykował
0
Kimbappe do boju !
4
@AntekGriezmann wolny elektron
Cały przód im sie miesza
1
Po raz kolejny zapytam co ten Rabiot robi w tej kadrze ? Statystuje ?
0
Ale Gundo zmascil
0
Mnie sie wydawało czy Noja zagrał wlasnie piłkę szczupakiem ?
1
O Ymbappe sie obudził
1
@Heheszek71 Byku odpal transmisje 180 stopni w necie na TVP sport to wszystko zobaczysz ;)
0
Pięknie wykończenie ;) Lewy by sie nie powstydził
0
Kiedy Barca oddaje strzał jak ktorys zawodnik jest w narożniku pola karnego ? Ja przypominam sobie tylko wycofki albo podawanie wzdłuż boiska zamiast pruć na bramkę
0
@Patrykl145 a to jeszcze nie pomylił ?
7
Ymbappe na razie gaszą jak peta
2
Lew już wąchał ? ;)
1
Co ten Rabiot robi w tej kadrze ? Buhaha
0
Portugalia zepchnięta do defensywy ;)
0
@Witekk10 jak to leciało według Anglików ?
Ktokolwiek-Ktokolwiek-Ktokolwiek ;)
7
Cris w przerwie: „Macie te cole jeszcze ?” ;)
0
@AmigoBlancos musiał zmienic imidż bo pewnie go prześladowali ;)
5
Taktyka Realu wiecznie żywa w Portugalii ;) Tysiąc i jedna wrzutka a nóż Ronaldo doskoczy albo nur i błagalne spojrzenie na arbitra ;)
0
@AmigoBlancos oby używał tylko czyścika do garnków a nie podeszwy swoich korków ;)