SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sędzia zaczął sypać kartkami
1
Najsłabszemu dzisiaj sie wyfarcil gol ;)
A miałem pisac ze Jacek sie grzeje za niego
0
Rebic co demoluje Anglików ;)
1
Nie wiem czemu ten Sterling sie zatrzymuje w polu karnym. On im szybszy tym bardziej nieprzewidywalny a jak sie zatrzyma to go kasują.
1
Foden blisko. Przeciez to będzie juz niedługo Angielski Messi... boli troche dupa
A Sterling jak zwykle zamiast uderzać z lewej to przekłada zeby sie położyć i liczyć na karnego
0
Ruski ładnie kopia Edena ;)
Lukaku to jest bestia
3
Czemu nie Nazario ?????
0
@IronSanHybrid przestańcie juz o nim pisac, było minelo
6
Ten Kante z Finlandii jest moze do wyciagnięcia w naszej sytuacji finansowej ?
3
Finowie nieco poszkodowani, boja sie atakować na 100%
Dlaczego na TVP2 nie ma zegaru i wyniku ?
6
Mam nadzieje, ze to decyzja piłkarzy a nie naciski UEFA...
Lepiej by było dokończyć to jutro w godzinach porannych nawet...
Chociaz pewnie ja na miejscu Duńczyków chcialbym wyjsc i wygrać dla Eriksena
2
Dobry Boże juz długo go reanimują
Wracaj chłopie...
1
Reanimują Eriksena
Jezu co tam sie stało
2
@budel17 Ymbappe Lotę ?
0
@IronSanHybrid rozmontowałby ich w jedna połówkę ;)
1
Dawaj Nazario ! Obyś zapracował na transfer do Anglii na tym turnieju ;)
0
Mam nadzieje, ze na CN również wrócą kibice. Fajnie ich widziec na trybunach
0
Jaka taktyka, 20 chłopa na linii bramkowej przy rożnym ;)
0
@Nazio87 Ymbappe ?
0
Nazario przychamił bo chce zostać królem strzelców a mogl wyłożyć do tylu dla drużyny... była luka do zagrania
1
Ale sie Turek przychamil zamiast poczekac
1
Co piłka szuka Kielona ;)
1
@tomek8756 dochodzi do siebie po kontuzji, ma grać w 2 meczu
2
Opel Insignia marnuje pół sety
2
Zdalna piłka przebiła wszystko ;)
Włosi grają u siebie, Hiszpanie u siebie, kto jeszcze ?
Według mnie nie powinno tak byc...
0
@JohnnyBarca to co oni szykują lepsza rewolucje od nas ? ;)
15
PSG na instagramie zablokowało mozliwosc komentowania pod filmem witającym ich nowego zawodnika.
A jeszcze jakis czas temu widziałem tam komentarze.
Haha no cóż, prawda boli ;)
1
@macio_944 otoz to
1
@Przemek2323 nawet zdarzyli juz pożar miec ;)
1
Mozna gdzies zobaczyc Francje na NC+ ?