0

Sędzia zaczął sypać kartkami

1

Najsłabszemu dzisiaj sie wyfarcil gol ;)
A miałem pisac ze Jacek sie grzeje za niego

0

Rebic co demoluje Anglików ;)

1

Nie wiem czemu ten Sterling sie zatrzymuje w polu karnym. On im szybszy tym bardziej nieprzewidywalny a jak sie zatrzyma to go kasują.

1

Foden blisko. Przeciez to będzie juz niedługo Angielski Messi... boli troche dupa

A Sterling jak zwykle zamiast uderzać z lewej to przekłada zeby sie położyć i liczyć na karnego

0

Ruski ładnie kopia Edena ;)

Lukaku to jest bestia

3

Czemu nie Nazario ?????

0

@IronSanHybrid przestańcie juz o nim pisac, było minelo

6

Ten Kante z Finlandii jest moze do wyciagnięcia w naszej sytuacji finansowej ?

3

Finowie nieco poszkodowani, boja sie atakować na 100%

Dlaczego na TVP2 nie ma zegaru i wyniku ?

6

Mam nadzieje, ze to decyzja piłkarzy a nie naciski UEFA...
Lepiej by było dokończyć to jutro w godzinach porannych nawet...

Chociaz pewnie ja na miejscu Duńczyków chcialbym wyjsc i wygrać dla Eriksena

2

Dobry Boże juz długo go reanimują
Wracaj chłopie...

1

Reanimują Eriksena
Jezu co tam sie stało

2

@budel17 Ymbappe Lotę ?

0

@IronSanHybrid rozmontowałby ich w jedna połówkę ;)

1

Dawaj Nazario ! Obyś zapracował na transfer do Anglii na tym turnieju ;)

0

Mam nadzieje, ze na CN również wrócą kibice. Fajnie ich widziec na trybunach

0

Jaka taktyka, 20 chłopa na linii bramkowej przy rożnym ;)

0

@Nazio87 Ymbappe ?

0

Nazario przychamił bo chce zostać królem strzelców a mogl wyłożyć do tylu dla drużyny... była luka do zagrania

1

Ale sie Turek przychamil zamiast poczekac

1

Co piłka szuka Kielona ;)

1

@tomek8756 dochodzi do siebie po kontuzji, ma grać w 2 meczu

2

Opel Insignia marnuje pół sety

2

Zdalna piłka przebiła wszystko ;)
Włosi grają u siebie, Hiszpanie u siebie, kto jeszcze ?
Według mnie nie powinno tak byc...

0

@JohnnyBarca to co oni szykują lepsza rewolucje od nas ? ;)

15

PSG na instagramie zablokowało mozliwosc komentowania pod filmem witającym ich nowego zawodnika.
A jeszcze jakis czas temu widziałem tam komentarze.
Haha no cóż, prawda boli ;)

1

@macio_944 otoz to

1

@Przemek2323 nawet zdarzyli juz pożar miec ;)

1

Mozna gdzies zobaczyc Francje na NC+ ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?