0

Powiedzcie mi po co Dembele szuka obstawionego Leo jak przed polem karnym ma pustych kolegow...

6

Griez jest w ogole na boisku ? Dramat

1

@LS a on jest na boisku ?

4

Jezu byle tylko nie Real...

3

Po co ten Araujo w ogole do tego skakał ? Przeciez jakby to spadło mu na głowę to samo by wpadło do bramki a tak złapał ja wysoko i poszło nad poprzeczka

4

Koeman list pożegnalny ?

7

Dembele jak zwykle jeden ładny ruch a potem juz bez głowy

0

@Krokiet od dluzszego czasu zadaje to pytanie

2

Vamos Riki ! Dajesz !

0

Jak tylko rywal zbliża sie do 16-nastki to naszym sie trzęsą nogi w obronie. Dramat

5

Zanim zaczniecie wyzywać Stegena to, stańcie sobie w pokoju, przywiazcie cos ciężkiego do nogi postawnej i spróbujcie szybko zareagować w druga stronę. Majac na uwadze, ze jesteście lekko przysłonięci i myślicie ze obrońca przed wami jednak zrobi cokolwiek a nie wyciagnie tylko kopyto od niechcenia.

Wymieńcie go na Oblaka a Marc w Atletico będzie najlepszy na swiecie a Jan będzie ręcznikiem...

No ludzie obrona to naczynia połączone. Nawet jakbyście Oblaka z Edersonem postawili na bramce to przy takim zaangażowaniu obrony nie wybronili by meczu. Pique ze 3 razy juz dzis krył na radar i jak to sie mowi do 3 razy sztuka. Za 3 razem rywal zaskoczył rywala.

Drużynę sie buduje od tylu a my juz od 2017 sie kompromitujemy a transfery za 100 mln były do ataku.

Mats nie jest w formie ale wyzywać go od ręczników to wstyd bo jeszcze w 1 czesci sezonu było oh ah „Ter Stegen Airlanes”

4

Niech Pique dalej wyciaga nóżkę bedac 2 metry od rywala. On tam powinien byc przy nim i go kasować a nie patrzyc co rywal robi. Gość miał czas zeby sie rozejrzeć i tak zaskoczyć, nie miał komu grać to spróbował uderzyć i weszło. Zdecydowanie za duzo czasu

0

Buhahahah gol praktycznie z niczego

0

@ObiektywnyKibic121 No to pisze ze jak zwykle

11

No i co z tych goli teraz... gole były potrzebne z Granada i Levante.
Fajnie ze Leo strzelił ale w obecnej sytuacji ligowej nie potrafie sie z tego cieszyc

1

@Ratamahatta jakbym nie miał z kim grać to tez bym tak robił ;) w 100% rozumiem Leo

1

Pique jak zwykle na radar ;) po co doskoczyć do gościa i go skasować
A wyciągnę noge moze sie uda, po co sie przemęczać ?

3

@marcin62 przeciez Polak nie moze byc najlepszym strzelcem w Bundeslidze ;)

0

@Firestone ja go porównuje do tego którego miał zastapic...

8

@Toretto tylko my potrafiliśmy sfrajerzyc

0

@koszol miejsce na trybunach ?

0

@amanter ale moze byc, pytanie czy ma odpowiedni mental
Pique tez nie był jakis wybitny jak wracał tutaj

0

@koszol od pandemii chyba zeszli nizej bo nie ma kibiców

0

@Firestone on nawet jak ma swoj dzien to nawet nie stoi przy butach Neymara
Przestańcie sie oszukiwać

0

@ElKamil proste, wrócą Ferrari po meczu do willi, pukna swoją żonę modelkę i niczym innym sie nie przejmują ;)
Wiekszosc w tym klubie tylko odcina kupony i trzyma sie dobrej kasy

3

Eh Leo przełożyłes to lutuj nie wiem na co czekasz.
A Griez jak zwykle nie umie strzelać

0

@MaTt_BarcaFan hahahah

0

No i miały byc mecze z kibicami i co ?

8

Remisujacego składu sie nie zmienia ! Vamos Koeman ! Po 1 pkt !

A tak serio to obejrze z przyzwyczajenia jak zwykle. Dobrze ze wczesna pora to mi sie nie usnie. Wiele bym dał zeby Barca znow sprawiała radosc w oglądaniu i zeby nie moc nawet na moment spuścić wzroku z tv zeby cos nie przegapić. Teraz wiekszosc meczy czytam Ramble zeby poznac wasze opinie na temat meczu bo to wielokrotnie ciekawsze niz sam mecz...

0

@AmigoBlancos fakt, całkiem o nim zapomniałem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?