SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiedzcie mi po co Dembele szuka obstawionego Leo jak przed polem karnym ma pustych kolegow...
6
Griez jest w ogole na boisku ? Dramat
1
@LS a on jest na boisku ?
4
Jezu byle tylko nie Real...
3
Po co ten Araujo w ogole do tego skakał ? Przeciez jakby to spadło mu na głowę to samo by wpadło do bramki a tak złapał ja wysoko i poszło nad poprzeczka
4
Koeman list pożegnalny ?
7
Dembele jak zwykle jeden ładny ruch a potem juz bez głowy
0
@Krokiet od dluzszego czasu zadaje to pytanie
2
Vamos Riki ! Dajesz !
0
Jak tylko rywal zbliża sie do 16-nastki to naszym sie trzęsą nogi w obronie. Dramat
5
Zanim zaczniecie wyzywać Stegena to, stańcie sobie w pokoju, przywiazcie cos ciężkiego do nogi postawnej i spróbujcie szybko zareagować w druga stronę. Majac na uwadze, ze jesteście lekko przysłonięci i myślicie ze obrońca przed wami jednak zrobi cokolwiek a nie wyciagnie tylko kopyto od niechcenia.
Wymieńcie go na Oblaka a Marc w Atletico będzie najlepszy na swiecie a Jan będzie ręcznikiem...
No ludzie obrona to naczynia połączone. Nawet jakbyście Oblaka z Edersonem postawili na bramce to przy takim zaangażowaniu obrony nie wybronili by meczu. Pique ze 3 razy juz dzis krył na radar i jak to sie mowi do 3 razy sztuka. Za 3 razem rywal zaskoczył rywala.
Drużynę sie buduje od tylu a my juz od 2017 sie kompromitujemy a transfery za 100 mln były do ataku.
Mats nie jest w formie ale wyzywać go od ręczników to wstyd bo jeszcze w 1 czesci sezonu było oh ah „Ter Stegen Airlanes”
4
Niech Pique dalej wyciaga nóżkę bedac 2 metry od rywala. On tam powinien byc przy nim i go kasować a nie patrzyc co rywal robi. Gość miał czas zeby sie rozejrzeć i tak zaskoczyć, nie miał komu grać to spróbował uderzyć i weszło. Zdecydowanie za duzo czasu
0
Buhahahah gol praktycznie z niczego
0
@ObiektywnyKibic121 No to pisze ze jak zwykle
11
No i co z tych goli teraz... gole były potrzebne z Granada i Levante.
Fajnie ze Leo strzelił ale w obecnej sytuacji ligowej nie potrafie sie z tego cieszyc
1
@Ratamahatta jakbym nie miał z kim grać to tez bym tak robił ;) w 100% rozumiem Leo
1
Pique jak zwykle na radar ;) po co doskoczyć do gościa i go skasować
A wyciągnę noge moze sie uda, po co sie przemęczać ?
3
@marcin62 przeciez Polak nie moze byc najlepszym strzelcem w Bundeslidze ;)
0
@Firestone ja go porównuje do tego którego miał zastapic...
8
@Toretto tylko my potrafiliśmy sfrajerzyc
0
@koszol miejsce na trybunach ?
0
@amanter ale moze byc, pytanie czy ma odpowiedni mental
Pique tez nie był jakis wybitny jak wracał tutaj
0
@koszol od pandemii chyba zeszli nizej bo nie ma kibiców
0
@Firestone on nawet jak ma swoj dzien to nawet nie stoi przy butach Neymara
Przestańcie sie oszukiwać
0
@ElKamil proste, wrócą Ferrari po meczu do willi, pukna swoją żonę modelkę i niczym innym sie nie przejmują ;)
Wiekszosc w tym klubie tylko odcina kupony i trzyma sie dobrej kasy
3
Eh Leo przełożyłes to lutuj nie wiem na co czekasz.
A Griez jak zwykle nie umie strzelać
0
@MaTt_BarcaFan hahahah
0
No i miały byc mecze z kibicami i co ?
8
Remisujacego składu sie nie zmienia ! Vamos Koeman ! Po 1 pkt !
A tak serio to obejrze z przyzwyczajenia jak zwykle. Dobrze ze wczesna pora to mi sie nie usnie. Wiele bym dał zeby Barca znow sprawiała radosc w oglądaniu i zeby nie moc nawet na moment spuścić wzroku z tv zeby cos nie przegapić. Teraz wiekszosc meczy czytam Ramble zeby poznac wasze opinie na temat meczu bo to wielokrotnie ciekawsze niz sam mecz...
0
@AmigoBlancos fakt, całkiem o nim zapomniałem ;)