SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, ze w innych meczach nie potrafił strzelać.
Ale cały czas będzie ciekawie. Levante poczuło krew a juz kiedys było 5-3 ;)
0
Kolego Biały Rycerzyku pisałem zebys jeszcze nie wyłączał ;)
2
Haha 2-2 ;) zaczynam skreślać totka
5
Będzie jeszcze wesoło ;) juz zadowoleni sa z wyniku, Lągle na boisku i jeszcze Roberto zeby było ciekawiej ;)
1
Stojanow
Franek dostaje piłkę od Leo, odwraca sie przodem do bramki a jedyny gość do którego moze podać do przodu to rzadki Pedri
Reszta za linia piłki, no dramat
Spójrzmy tylko na Bayern czy City ile maja opcji gry w ataku...
1
Błagam niech ktos zrobi kompilacje Grieza, który przepuszcza albo przeskakuje nad piłka gdy to wcale nie jest potrzebne. Zamiast zabrac sie z piłka i wpasc w pole karne to przeskakuje jak króliczek byle odpowiedzialności nie wziąć na siebie.
0
Jezu jeszcze pimpusia Roberto brakowało
0
A gdyby tak szybkie 3-0 po przerwie i jakies zmiany w 60’ ??? Marzenie
2
@kkbarca tylko, ze patrząc na jego grę to nie wierzysz ze gość ma jakiekolwiek statystki
0
@norbi77 taktyka taktyka ale wole jak gość zagryza zęby i zapier... a nie wchodzi obrażony bo był wielka gwiazda w Portugalii tylko jakos nikt go nie znał ;)
0
@damiano996 taka średnio wysoka półka ;)
2
@norbi77 to raczej słabo obserwowałes Puiga ;) bo ja wiem, ze goniłby od rywala do rywala byle sprobowac odzyskac piłkę. Umniejszacie mu a gość jakby mogl to by sie rozdwoił dla tego klubu.
Jak mnie wkurzyło jak raz zamiast Puiga wszedł Trincao i mimo ze był świeży to obrażony nie startował w ogole do rywali.
1
@Batys poczekaj jeszcze ;)
Ja pamietam poleciałem grubo na rozne z Cadiz... +10,5
W pierwszej połowie 9 i sobie mysle izi kasa a w drugiej jak stanęli tak nie ruszyło
A we wcześniejszym meczu z Cadiz nabili dwucyfrówke
0
@AmigoBlancos zostaw jeszcze, wyczuwam emocje
3
Szkoda, ze z Granada nie potrafili strzelać :/
1
@regatta52 identyczne odczucia, pamietam tylko x2 asysty z Realem i gol z PSG ale to było tak dawno temu...
5
Jezu juz myslalem ze nie trafi...
0
Sztanga zamiast doskakiwać i blokować to rozkłada te szczudła a rywal strzela przez siatę. Nie widziałem zeby Kante chociaz raz rozłożył nogi przed Realem...
0
Dopiero teraz zauwazylem ze Alba sobie jakis przeszczepik włosów zrobił ;)
0
Ktos cos o Messim ?
Pojawił sie jak zwykle na moment ;)
Gdzie jest Griez ? Dembele niech sie nie pokazuje bo uda mu sie zaliczyć ta asystę do rywala.
Prosze Cie Laporta zaoraj to wszystko, ściągaj Pepa i budujcie na La Masii kolejne magiczne pokolenie
1
@DaPidejpi żałuj ze nie widziałeś pierwszych 10 minut, teraz juz nie ma co ogladac
1
Dembus do x3 razy sztuka ! W koncu zaliczysz ta asystę do rywala ;)
4
I Araujo znowu kontuzja... coz z tego, ze dzik jak szklany
0
@kuz otoz to
A rywali pol okazji sobie zrobi i wpadnie kartofel
3
Dembele pięknie zgasił piłeczkę rywalowi ;)
1
No i tempo siadło. Wystarczyło sił na 10 min w których powinnismy miec juz 2 gole i spokojnie prowadzic sobie mecz
3
Zobaczycie, ze Levante zrobi sobie pol okazji i strzeli kartofla
A my x2 sety i juz mecz powinien byc zamkniety
2
Wez go chłopie wywal z tej 11. To kryminał jest
2
Jezu jaki on jest cienki. Przeciez to seta w okienko
0
Nie chcą sie moze Barelli pozbyć ? Do 4231 na pivota z Frankiem jak znalazł ;)