0

Szkoda, ze w innych meczach nie potrafił strzelać.
Ale cały czas będzie ciekawie. Levante poczuło krew a juz kiedys było 5-3 ;)

0

Kolego Biały Rycerzyku pisałem zebys jeszcze nie wyłączał ;)

2

Haha 2-2 ;) zaczynam skreślać totka

5

Będzie jeszcze wesoło ;) juz zadowoleni sa z wyniku, Lągle na boisku i jeszcze Roberto zeby było ciekawiej ;)

1

Stojanow
Franek dostaje piłkę od Leo, odwraca sie przodem do bramki a jedyny gość do którego moze podać do przodu to rzadki Pedri
Reszta za linia piłki, no dramat

Spójrzmy tylko na Bayern czy City ile maja opcji gry w ataku...

1

Błagam niech ktos zrobi kompilacje Grieza, który przepuszcza albo przeskakuje nad piłka gdy to wcale nie jest potrzebne. Zamiast zabrac sie z piłka i wpasc w pole karne to przeskakuje jak króliczek byle odpowiedzialności nie wziąć na siebie.

0

Jezu jeszcze pimpusia Roberto brakowało

0

A gdyby tak szybkie 3-0 po przerwie i jakies zmiany w 60’ ??? Marzenie

2

@kkbarca tylko, ze patrząc na jego grę to nie wierzysz ze gość ma jakiekolwiek statystki

0

@norbi77 taktyka taktyka ale wole jak gość zagryza zęby i zapier... a nie wchodzi obrażony bo był wielka gwiazda w Portugalii tylko jakos nikt go nie znał ;)

0

@damiano996 taka średnio wysoka półka ;)

2

@norbi77 to raczej słabo obserwowałes Puiga ;) bo ja wiem, ze goniłby od rywala do rywala byle sprobowac odzyskac piłkę. Umniejszacie mu a gość jakby mogl to by sie rozdwoił dla tego klubu.
Jak mnie wkurzyło jak raz zamiast Puiga wszedł Trincao i mimo ze był świeży to obrażony nie startował w ogole do rywali.

1

@Batys poczekaj jeszcze ;)
Ja pamietam poleciałem grubo na rozne z Cadiz... +10,5
W pierwszej połowie 9 i sobie mysle izi kasa a w drugiej jak stanęli tak nie ruszyło
A we wcześniejszym meczu z Cadiz nabili dwucyfrówke

0

@AmigoBlancos zostaw jeszcze, wyczuwam emocje

3

Szkoda, ze z Granada nie potrafili strzelać :/

1

@regatta52 identyczne odczucia, pamietam tylko x2 asysty z Realem i gol z PSG ale to było tak dawno temu...

5

Jezu juz myslalem ze nie trafi...

0

Sztanga zamiast doskakiwać i blokować to rozkłada te szczudła a rywal strzela przez siatę. Nie widziałem zeby Kante chociaz raz rozłożył nogi przed Realem...

0

Dopiero teraz zauwazylem ze Alba sobie jakis przeszczepik włosów zrobił ;)

0

Ktos cos o Messim ?
Pojawił sie jak zwykle na moment ;)
Gdzie jest Griez ? Dembele niech sie nie pokazuje bo uda mu sie zaliczyć ta asystę do rywala.
Prosze Cie Laporta zaoraj to wszystko, ściągaj Pepa i budujcie na La Masii kolejne magiczne pokolenie

1

@DaPidejpi żałuj ze nie widziałeś pierwszych 10 minut, teraz juz nie ma co ogladac

1

Dembus do x3 razy sztuka ! W koncu zaliczysz ta asystę do rywala ;)

4

I Araujo znowu kontuzja... coz z tego, ze dzik jak szklany

0

@kuz otoz to
A rywali pol okazji sobie zrobi i wpadnie kartofel

3

Dembele pięknie zgasił piłeczkę rywalowi ;)

1

No i tempo siadło. Wystarczyło sił na 10 min w których powinnismy miec juz 2 gole i spokojnie prowadzic sobie mecz

3

Zobaczycie, ze Levante zrobi sobie pol okazji i strzeli kartofla
A my x2 sety i juz mecz powinien byc zamkniety

2

Wez go chłopie wywal z tej 11. To kryminał jest

2

Jezu jaki on jest cienki. Przeciez to seta w okienko

0

Nie chcą sie moze Barelli pozbyć ? Do 4231 na pivota z Frankiem jak znalazł ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?