SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy dookoła potrafią konczyc łatwe piłki tylko nie my...
0
Ehh Manchesterskie przegrywy...
2
Bruno... eh Utd maja nosa do Portugalczyków, nie to co my.
A gdzie podział sie ten Greenwood co miał zjadać Fatiego ? ;)
1
Ostatni finał Piszcza ?
I wiem, ze sie zacznie „Sancho co to jest za piłkarz” a ja przypomnę tylko jak pisalismy „Dembele, przyszły skrzydłowy Barcelony” a teraz żałujemy ;)
Według mnie Bundesliga jest slabiutka i mam obawy ze Haaland w Anglii czy Hiszpanii nieco przygaśnie
0
Suarez dzis marnuje na potęgę ;)
0
@amanter wydaje mi sie, ze było cos takiego
1
@mekston jak wprost w niego strzela to tylko paralityk by nie obronił
2
Przynajmniej jakas kaska wpadnie za klauzule Suareza...
0
RSSS dostanie tyle samo co z nami niestety. Chyba ze Atletico wyszaleje sie tak samo jak Barca po 15 min wczoraj
2
RSSS igra z ogniem. A Atletico niestety naładowane naszymi wpadkami...
0
@DaPidejpi mnie sie podoba Barella
9
Niby człowiek miał sie nie przejmować ale spac nie moze.
Przeciez oni grają jakby to mieli wszystko w 4 literach. Liczy sie tylko zeby odciąć kupony, wrócić Ferrari do willi i puknąć swoją żonę modelkę.
Z klubu w którym kazdy żył piłka nagle wszyscy to wielcy celebryci.
Mam nadzieje, ze Laporta to ukróci... przede wszystkim redukcja drabinki płac. Nie moze tak byc zeby np taki szczyl Dembele przychodził tutaj i dostawał wiecej niz Iniesta w prime. Premie za osiągnięcia ok ale tylko i wyłącznie za wynik końcowy. Do ostatniej kolejki.
Barca nie moze przekonywać tylko kasa a sama soba i ma sprawiac ze piłkarze będą chcieli dopłacać zeby tu trafic jak Masche czy Cesc
Po drugie przed kazdym transferem poważne testy sprawnościowe, nie moze tak byc ze gracze sa wolniejsi od ślimaka albo sa zwrotni jak wóz z węglem.
Wiadomo ze kontuzji nie przewidzisz, taki Hazard w Chelsea okaz zdrowia podobnie jak Dembele w BvB
I po ostatnie to na Boga jakas wizja gry... wszystko tylko podaj do najlepszego czyt. Leo i jakos to będzie.
W tej chwili ani nie potrafimy bronić ani nie jesteśmy walcem w ofensywie. Nikt nie chce wziąć odpowiedzialności, zagrać czegos nieszablonowego. Rozwaliło mnie podczas meczu z Levante jak Leo wymienia podanie z Frenkiem, ten odwraca sie twarzą do bramki a jedna opcja podania do przodu to rzadki Pedri a reszta za linia piłki albo jak w którymś meczu co wypuścili Desta a w polu karnym nie ma nikogo i dopiero na 20 metrze ktos...
0
@Gomess i „wrócimy silniejsi” buhahha
0
Jak myślicie, Koeman jeszcze zdarzy wrócić do reprezentacji przed Euro ? ;)
21
Panie Laporta prosze zaoraj to wszystko. Na kolanach po Pepa i budujcie nowe pokolenie z La Masii.
I zacznij od rozbicia tej obrony, ktora kompromituje sie juz od czasów Romy...
11
Nie oszukujmy sie, zdobywając 5/18 pkt grając z TOP 4 nie da sie wygrać ligi
0
To jest juz koniec ;) idziemy spac
1
@Batys mowilem poczekaj ;)
2
Skaczą we 3 a zaden nie trafia buhaha
1
Najzabawniejsze będzie jak rywale tez potrąca pkt ale przez nasze frajerstwo nie wykorzystamy tego
0
@avanes miałem podobnie po Romie, smutek, złość a po LFC juz spłynęło po mnie
Z Bayernem sie śmiałem jak Joker
1
To juz jest koniec ;) nie ma juz nic ;)
0
@peetwithbarca próbuj szczescia ;)
2
Teraz Puiga ? I co myslisz ze Ci dupsko uratuje ?
Roberto z wędka ? Cos pięknego
2
Mowilem stawiac dom na remis Levante ;)
0
Stawiac dom na remis Levante ;)
Franek trafił w piłkę
0
@wroclawianin89 ja bym wolał zeby dobili ich 4 bramka a potem bawili sie piłeczka do końca meczu ale niestety to juz nie to od kilku lat
11
Tak jest Kumam bronimy z potężnym Levante ;) Wielki Johan sie w gronie przewraca
0
@Witekk10 co robi ? Gość zmarnował multum setek w najważniejszych meczach
0
@!34RC3!_0N4 Puszcza ma lepszych obrońców ;) wiem bo akurat znam ;)