0

Ehh jak to nie weszło na 2-0...

0

Ktoś w Vigo sie chyba w Pinto bawi ;) jak Denis podawał na skrzydło to ewidentnie było sluchac ze ktos gwiżdże a nie był to sędzia ;)

1

Fajna pogoda w Vigo ;) słońce swieci i deszcz pada

0

Uff... tyle w temacie
Powinno byc spokojne 4-1 juz nie licząc tej 1 okazji Grizza

2

Ale Roberto dzban... to było wiadomo xe bedxie spalony

0

Jezu kto gra w przewadze ? Bo wcale nie wyglada jakbyśmy to byli my...

2

Buhaha w Klasyku nie było potrzebne wiecej ?

0

@VenoM akcje rozegrał przed spalonym

0

Zeby im sie to nie zemściło bo juz pare razy sfrajerzylismy remisy.
Najbardziej mam w pamięci Valencie i Cadiz

0

Darlem mordę podawaj po czym całe szczescie podał w tempo ale Franek znow kompromitacja

1

Buhaha Dembele to jest żart
Ney przy takiej sytuacji porobił by 3 i przynajmniej oddał strzał na bramkę
A ten dostał piłkę w polu karnym i nie wiedział co z nia zrobic

4

Moriba wszystko fajnie tylko to powinien byc gol
Chociaz chce zobaczyc powtórkę czy go tam ktorys nie pociągnął

No i Albiol madrycki ściek przytrzymal Moribe
Gdzie jest VAR

5

O co sie oni jeszcze prują ? Gość idzie na złamanie nogi i niech wy**** z boiska.
Gdyby to było na piłce to wiadomo ze mozna by jeszcze sie klocic ze pech

0

Gralismy dobrze pod koniec 1 połowy to oczywiscie musi byc kupa po przerwie.
Zaraz nam sie to zemści

0

Eh miał tam Leo okienko na prawa i sie zawachal w 1 tempie a potem juz było za pozno

0

Kolejny raz środkowy obrońca wychodzi na wyprzedzenie, myli sie po czym rywal zagrywa świetna piłkę penetrująca
To sie znow złe skonczy jak przy 1 straconym golu

0

Po jaka cholere tego Roberto wpuszczal ?

4

A Pedri zamiast znow zapieprzyc to nie wiem na co puszcza Desta. Ale on mi działa na nerwy. Zachowuje sie jakby mieli go okrzyczec ze decyduje sie na strzał to podaje na sile DRAMAT

0

Zanim porównacie Desta do Semedo to popatrzcie jak podwajają a nawet potrajaja ta stronę z Frankiem i Destem a potem spójrzcie na to jak Franek puscil Desta to ilu naszych było w polu karnym a nawet do 20 metra... no nie było nikogo...

0

Czemu nikt z pomocy nie potrafi dac takiego chirurgicznego podania...

0

Niech najpierw sie nauczy uderzać setki i na pusta XD

3

No i brawo ;) piękne wylewy w obronie
Który to znow pozwolił na takie penetrujące podanie

4

@eckov w kolejnym meczu juz go nie widać ale pupilek Koemana no to gra

16

Zaraz tempo nam siądzie a rywal poczuje krew... juz powinno byc 2-0 i spokojny mecz

0

Eh Busi wychodzi, nie odbiera i dziura w srodku a rywal ma groźna okazje. Po co on wyskakuje jak i tak rusza sie jak wóz z węglem lepiej zeby sie dobrze ustawił i zeby rywal sie na niego nadział niz zeby robił takie cos

0

Moreno zgrywa gwiazdę i chce byc wszedzie. Oby wyłączyli to z gry

0

@masq nawet jak miał tylko wbić piłkę do pustej bramki to tez mu przeszkadzało wszystko ;)

0

Mam nadzieje, ze nasi wyłącza go z gry jak ostatnimi razy ;)

3

Fajnie sobie przysnąć ze zmęczenia na meczu somsiada a po obudzeniu zobaczyć, ze urwali im pkt. Brawo Betis !

0

@goldmetaxa szkoda, ze tak długo Leo nie zasadził mu juz żadnego kanału :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?