SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko fajnie sie czyta ze Messi + Haaland ale powiedzcie mi gdzie miałby grać Leo ? Potrzebujemy 2 skrzydłowych z krwi i kości, napastnika co wykończy wiekszosc piłek i SPO który te okazje wypracuje. Chyba ze jednak przejdziemy na to 352 i Leo z Haalandem z przodu ale wtedy gdzie pomieścimy tych wszystkich Depayow, Aguerow i Fatiego ?
Albo Koeman wraca do 4231 i dostaje w koncu zawodników pod ten styl i będzie mozna tak grać albo znow będziemy pseudo lepić 352 nie majac pojęcia ile to cos pociągnie
1
Szkoda, wolałbym zeby został na PO na zmiane z Destem a Roberto na sprzedaż bo w pomocy nie będzie miejsca.
1
@RomanHoffer odbierze przejazd rowerem ;)
0
@lukasz9197 i ze miał tyle transferów za tyle kasy...
0
Ehh przestraszyli sie kary... ciekawe jakby sie to skonczylo jakby mu nie oddał pozycji...
1
Dawaj Max ! Hard Bass i do odciny
0
Ten manewr pokaze czy Max jest gotowy na mistrza. Popełni błąd przez gorąca głowę czy wyczeka jak przyszły mistrz i w decydującym momencie wyprowadzi cios
0
Miałem pisac ze moze braknąć okrążeń ale Hamilton popełnia błąd. Dawaj Max !
0
Troszke serduszko boli bo miałem nadzieje, ze Sharletto sie zakręci gdzies tam koło podium ale Norris przed nim. Silnik Merca jednak lepszy
1
Coulthard jaki juz siwy... ale ten czas leci
6
Max, Max, Max super Max !
I Sharletto z drugiej linii, serduszko sie raduje !
0
Gasly ladnie ale tylko Max i Hamilton poniżej 1:30
0
@GeraltzKatalonii poczekajmy na Q3 jak wszyscy odpala wszystko co maja
3
Sharl odpalił i serduszko sie raduje a tu nagle bum i Carlos lepszy. Ale to będzie rywalizacja w Ferrari !
I Perez nie wchodzi do Q3...
3
Mazepin to będzie w tym sezonie taki dramat ze szok XD
Niejednemu lepszemu kierowcy spieprzy czas kwalifikacji jak wyleci za tor i będą żółte flagi w sektorze... ale na szczescie tylko w Q1
4
@Coutinho007 takich skrzydłowych nam potrzeba
2
I jak sie prezentuje ten Garcia po siedzeniu na ławce w City ?
0
Kurde moze jakby Lengletowi w jajka trafił to by mu cos w głowie przeskoczyło jak Zielińskiemu i wróciłby do formy z ktora tu przychodził
2
@Chaoss otoz to
3
Poklepane z Rysiem ;) pięknie
0
@MarcelNJ11 a jak ma sie poruszać jak ma taka sama posturę ?
Jednak nie widać u niego jakichs ruletek itd
0
Eh teraz to juz na co ? Dawno powinni wejsc. Od 0-4 mecz wygrany juz
0
@RudyTomasz5 moglby byc taki tytuł dzisiaj po meczu
0
Eh i Mats bez czystego konta :/
Troche zal patrzeć ze rywal potrafi odpalic takie petardy.
Ja wiem ze ostatnio Messi i Grizz strzelili takie ale czesto nasi jak wpadają w pole karne to jakies farfocle po ziemi puszczają
0
No wyrysowali po 10 minutach. La Cabaret a nie La Liga
1
Mecz wygrany czemu juz dawno nie zrobił wszystkich zmian ?
1
Wszystko fajnie, szkoda tylko, ze z LFC w pierwszym meczu nie potrafił i 2 mecze z PSG...
1
Czekajcie bo musza linie poprawić bo spalonego nie było przeciez...
3
Ci co nie pamiętają Barcy Pepa niech sie przypatrzą bo tak kiedys chodziła piłeczka na jeden kontakt
Co prawda bardziej na połowie rywala i przed sama bramka ale chociaz tyle ze potrafimy na srodku boiska tak teraz pograc
0
Zwracam honor panie Busi ale mimo wszystko nadal zwrotny jak wóz z węglem. Zeby grał Busi to Pedri nie pasuje do niego. Musi byc ktos mocniejszy fizycznie i bardziej wybiegany