La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1590 Culés

21

Kibice naprawdę potrafią obrzydzić jakiś klub, który jest ogólnie obojętny. Tak u mnie jest w przypadku Liverpoolu. Po wszelkich kretyńskich i buńczucznych wypowiedziach np. Perchała w przeszłości czy paru innych osób deklarujących się jako fani The Reds, każda porażka Liverpoolu jest w jakiś sposób... przyjemna.

4

@macio_944 Ja lubię piłkarzy niektórych takich jak Salah ale kibice są niektórzy irytujący. 20 lat siedzieli na dupie a ostatnio są wszędzie.

konto usunięte

4

@macio_944 mnie to najbardziej rozwala ze każdy był kibicem Liverpoolu jak zaczęli wygrywać jakby z nory wyszli, a wcześniej żadnego nie znałem xD oby tak z Barca nie wyszło że jak wygramy tryplet to zaraz każdy będzie kibic Barcy

5

@Encore Dokładnie, to mnie najbardziej irytuje. Ja rozumiem, że klub znowu jest świetny i chcą się z tego cieszyć etc. Ale te ich wypowiedzi kojarzę głównie z pychą i butą. I to jeszcze taką najniższych lotów co strasznie odpycha.

konto usunięte

0

@Quavosk najpierw trzeba wygrać tryplet... xD

2

@Quavosk nigdy tak nie było, nawet jak Barca wygrywała tryplet to nie było az takiego bumu sezonowcow.
Pamietajmy ze my tez jesteśmy nielubiani w Europie

0

@Encore 90% kibiców Barcelony na tej stronie dowiedziało się o tym klubie nie dlatego, że ma fajne barwy albo logo, tylko z powodu sukcesów które ten klub odnosił w przeszłości. Dziwi Cię większa popularność klubu który jest/był w danym momencie na fali?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?