La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1094 Culés

3

Ta juz to widze jak uwierzą Realowi, ze jest ich pierwszym wyborem jak od conajmniej 2 lat sikają po gaciach na widok Mbappe.
Ja osobiscie mysle ze ten tour Raioli to tylko cyrk przed wydojeniem City z ostatniego grosza a oni nie chcą dawac az tak bajecznych kontraktów jak PSG czy Barca wiec trzeba ich zachęcić.
Aguero odchodzi, Jesus spadek formy i mysle, ze to City zgarnie „Hochlanda” ;)

Nie wiem czemu ale wciaz chce zeby przyszedł tutaj Depay. Moze dlatego, ze ma jakas cząstkę magii Neymara i nie boi sie dryblingu, moze dlatego, ze na skrzydło tez idzie go postawic i polata a i jakbyśmy mieli grać 352 to mysle, ze z przodu lepiej by sie rozumiał z Leo i wymieniał pozycjami niz Grizz. Do tego Holender zawsze moze szarpnąć samemu w drybling i zrobic trochę miejsca dla kolegow czego nie robi Francuz.
Wiem jedno, nie chce tutaj Aguero. Ten czas juz przeminął po prostu. Kiedys wczesniej mogłoby byc fajnie ale był Suarez. Cos ala Pjanic, tez o kilka lat za pozno.

konto usunięte

1

@SinMistico Pełna zgoda co do Depaya. Dla mnie to mógłby przyjść on i Aguero, a jeśli sytuacja by pozwoliła to takze Haaland. Jak Norweg wybierze inny klub, to śmiało można rozważyć Lautaro.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?