La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 964 Culés

0

Kessie ma uderzenie z dystansu ? Tak średnio śledzę Milan.
Myśle, ze Xavi widzi, iz Busi odstaje powoli fizycznie i motorycznie. Ja to bym wlasnie wolal na defensywnym zawodnika który będzie wszedzie i pojawi sie z nikad i skasuje rywala + będzie umiał podać po prostu komus kto sie zajmie kreacja. Cos jak Kante.
Jesli Xavi będzie szedł w Kessiego jako starter w 433 to tak wlasnie to widze. Kessie od defensywnej roboty i latania luk w defensywie po czym ma oddac piłkę a 2 ofensywnych pomocników ma sie zająć gierka.
Chyba ze jeszcze jakies stare Milanowskie 442 z diamencikiem w pomocy skoro Dembele ma odejść a Traore tez trzeba będzie wykupic to zostajemy bez sensownych skrzydłowych ale za to na napastników typu Ferran Auba ktorzy będą mieli np ruchliwego Gaviego za plecami wlasnie jako czubek tego diamencika w pomocy.

Ewentualnie jeszcze 4231 ale kto na pivocie z Kessiem ? Franek ? I wtedy w ogole mniej miejsc w pomocy a np Gaviego nie chce ogladac jako fałszywy skrzydłowy bo jego miejsce jest w srodku

Jak wy to widzicie ?

0

@SinMistico Za Busiego to bardziej Kamara z Marsylii by pasował. Możliwe, że będziemy chcieli pozbyć się Frenkiego, albo zrobić z niego "nowego Busquetsa".

0

@SinMistico kessi jest słaby, oglądałem kilka jego meczy i gość niczym się nie wyróżnia. A biega jak woz z węglem ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?