0

Boże czyli znowu zagramy w 10 :( To już wolę Munira, Sandro czy Traore. Ale mam nadzieję, że będzie koniec męczarni bo wracam El Pistolero a taki piłkarz raczej nie będzie siedział na ławce.

0

Ale też potęgom nie strzelał... nabił parę x3 ale na beniaminkach albo ogórach a w meczach na szczycie to strzelił chyba tylko Man Utd, Evertonowi i bodajże City....

0

Troll czy o co chodzi ???

0

Jakby pan Monchi zastąpił Zubiego to było by coś niesamowitego. Gość przy tak ograniczonym budżecie zrobił z Sevilli wspaniałą drużynę. Mnie osobiście miło się ich ogląda w akcji. Ale niestety wydaje mi się, że raczej nasz zarząd nie szuka kompetentnych ludzi. Będziemy musieli się męczyć do 2016 roku i może po wyborach Barca wróci na tory tryumfów i dominacji :)

3

Przydałoby się znaleźć następce Iniesty bo Don Andres młodszy już nie będzie a jakościowo strasznie spuścił z tonu. Totalnie nie poznaję tego magika.
Mnie zawsze marzył się Reus albo Eriksen jako następca Andresa ale kto wie jak Denis rzeczywiście wystrzeli z formą i Sevilla go oszlifuje to po co wydawać mamone skoro wiadomo, że każdy klub (oprócz Barcy) chce jak najdrożej sprzedać zawodnika.

3

Nigdzie się nie wybieram :) Ahh sławny tekst "osiągnij tyle co on" wolę być już nikim niż tak kaleczyć jak on :) A poza tym dosyć mam tego pana w Barcelonie, podobnie jak paru innych zawodników. Dopóki VdB nie zrozumie że potrzebna jest zmiana pokoleniowa i zamienienie wypalonych zawodników na "świeże mięso" dopóty Hiszpania będzie się staczać w dół i z potentata stanie się chłopcem do bicia i każdy będzie chciał mieć w grupie Hiszpanów :)

0

Lepiej żeby się zajęli powtórkami i podglądami z kamer na żywo tak jak w siatkówce, tenisie itd a nie jakimiś zmianami dotyczącymi "wagi" golów czy rozstawianiu w koszykach LM.

2

Pique, Iniesty czy nawet Busiego było by mi szkoda gdyby kibice coraz częściej się tak zachowywali wobec nich ale Pedro mogą jechać do woli :) Może w końcu „spier***” z Hiszpanii :)

0

Jakbyśmy wyciągnęli Bakkaliego albo Fischera to byłbym niesamowicie zadowolony. Świetnie zapowiadający się piłkarze. A jeżeli chodzi o Odegaarda to raczej wątpię żebyśmy się nim kiedykolwiek zainteresowali ale mimo wszystko fajnie by było utrzeć nosa Realowi :) Nie zapominajmy jednak, że w Barcy B mamy Halila, Joana Romana, Babunskiego czy Suareza na wypożyczeniu w Sevilli.
A jeśli chodzi o inny talent to City już dawno się "jarało" Guidettim a jak na razie o gościu na razie wgl nie słychać (zeszta tak samo jak u nas z Deulofeu) i wywalili go na wpożyczenie do Celticu.

0

Ciekawe czy zbadali mu procent tkanki tłuszczowej w organizmie. Ostatnio w Katalonii płakali, że niby przytył bo koszulka Barcy (w meczu gdy grała Barca B z tą jakąś Indonezyjską czy jaką tam drużyną) ledwo się na nim opinała a pamiętam doskonale że w koszulce Liverpoolu wyglądał w sam raz :)

2

Pomoc ma zacząć lepiej funkcjonować ? Przecież my w pomocy to mamy mogiłę. Busi nawet w 25% nie jest tym najlepszym DM na świecie za którego nie tak dawno go uznawali, Masche zamiast na swojej pozycji znów gra na stoperze, Iniesta blady jak jego twarz, Xavi pokazuje klasę ale co z tego jak nie rusza się na boisku to co nam z geniusza w postaci pachołka treningowego, Rakitić miał być zbawcą a nie wie sam czy gra w Barcelonie czy jeszcze w Sevilli i zamiast rzucać genialne piły to gra na alibi i oddaje do najbliższego kolegi byle nie stracić, Rafa ciągle kontuzjowany a jak wejdzie to na skrzydło (a pokładałem w nim takie nadzieje, przecież w Celcie ładnie wymiatał w pomocy nawet w meczach z Realem), a o Roberto nie napiszę nawet bo szkoda się denerwować. Przy banie do 2016 jestem zrozpaczony o stan pomocy. Mieliśmy geniusza to oddaliśmy go za bezcen i bez żalu do Chelsea, gdzie ustawiony na swojej pozycji wymiata.

2

Ledwo strzelają 2 gole otwartemu Rayo a mają urządzić sobie goleadę z Realem ? Dobre sobie

1

Ale robi im grę... a co na razie do naszej gry włożyli Rafa, Rakitić i Roberto z którym nawet nie wiem po jaką cholerę przedłużali kontrakt ?

1

No i nie będzie cudów... niby kto będzie dostarczał piłki Gryzoniowi ? Xavi wgl się nie rusza na boisku, Rafa co chwile ma kontuzje, Roberto oddaje do tyłu, Rakitić nie wie czy gra w Barcelonie czy jeszcze w Sevilli a gra Iniesty jest tak blada jak jego twarz. Nie widzicie, że jak Leo sobie nie wykreuje akcji to nie będzie miał gola ? I jak Suarez nie będzie zapieprzał to goli też nie będzie miał

0

Poczekasz do 2016..... ale do tego czasu ten klub pójdzie na dno... nie chcę nawet myśleć co będzie jak nic nie wygramy w tym sezonie a ban pozostanie do 2016... wtedy powinni tego naszego pożal się boże prezydenta chyba na taczkach wy***** !

2

Barca strzela ledwie 2 gole Rayo, Cesc zalicza kolejną asystę w Chelsea, PSG remisuje ze słabym Monaco (w LM z Barcą znacie wynik) i na koniec jeszcze ***** strzela x3 gole.... k****** może człowieka trafić w taki weekend :(

1

Mając przewagę w dystansie to nic trudnego, do tego nie przemęcza się w pressingu to sobie może... widziałeś jak Hazard wbiegł w ścianę rywali ? to było coś. Boli tylko to, że Leo też tak jeszcze do niedawna grał... a teraz ja nie widzę żadnej magii...

2

Widzieliście tą dynamikę i przyspieszenie Hazarda ? Kiedyś tak w polu karnym mijał Messi a teraz co ? Leo zatrzymuje się na 1-2 zawodniku. To pokazuje jak bardzo nasz crack stracił na dynamice

1

A ja bym sprzedał i koszulki i nazwę stadionu. Kasa jest strasznie potrzebna. Szejki, Abramowicze i Perez strasznie nam odjeżdżają. Co z tego, że kupiliśmy Suareza jak musieliśmy na niego sprzedać Cesca i Alexisa. Perez czy Romek wyłożą kasę i niczym się nie przejmują a my mamy ciągle ciułać ? Jakbyśmy mieli kasę to i wzmocnilibyśmy obronę i pomoc największymi nazwiskami ale niestety tej kasy nie mamy. I nie zasłaniajcie się już tym hasłem "Mes que un club" bo to znaczyło cokolwiek gdy Barca i Katalonia były prześladowane przez Franco i w późniejszych czasach. Teraz zarząd i nawet piłkarze mają to hasło gdzieś. roSELL i reszta szajki już dawno splamiło to hasło.
Światem rządzi kasa misiu. Mówicie, że Real ma długi ??
"Odszkodowanie za kontrakt dla firmy, która w 67% jest własnością Péreza: 1350M€.
Wartość planowanych inwestycji w Katalonii w 2015: 1072M€"

3

Mnie zawsze imponował C. Eriksen i jego widziałem jako następce dla Andresa ale z Totków go raczej nie wyciągniemy no i Barca się już nim raczej nie zainteresuje. Hazard ? Musielibyśmy rozbić bank.. Zostaje jeszcze tylko jedna opcja a mianowicie Reus. Tak to Niemiec powinien zastąpić Don Andresa ale czy będzie dobrze czuł się jako ofensywny pomocnik ? Jak na razie najlepsze wersje Marco to te ze skrzydła i za plecami wysuniętego napastnika. Nie wyobrażam sobie Barcy podczas bana. Bramka obsadzona, obrona już jako taka poprawiona (jak wróci prawdziwy Verma, ten który liderował w Arsenalu będzie na prawdę dobrze) atak zabójczy (ale jeżeli wróci Suarez i nie będzie łapał kontuzji) ale w pomocy mogiła totalna. Albo Ivan musi się zaaklimatyzować albo pokaże, że całkiem nie nadaje się do stylu Barcy. Iniesta blady na boisku jak jego twarz, Xavi imponuje umiejętnościami ale co z tego jak nie jest w stanie biegać, nie dołoży nogi jak piłka koło niego się toczy. Busi ? To ten piłkarz który był najlepszym DM na świecie ? Dobre sobie. Rafa totalnie zboczył z kursu i nawet w połowie nie jest takim piłkarzem jak w Celcie a o Roberto nawet nie napiszę. Jeszcze zarząd Barcy zrozumie, że sprzedaż najpierw Thiago a potem Cesca były katastrofalnymi błędami. Ale niestety będzie za późno. Ja czekam tylko na wybory i może w końcu klub powróci na swoje złote tory...

1

Iniesta nie jest w formie... już od dłuższego czasu. I to bardzo boli na prawdę. Jest bezbarwny, mało efektywny i za długo przetrzymuje piłki co kończy się stratami albo zastopowaniem akcji. Ja jednak liczę, że wróci stary doby Don Andres bo jak na razie po letnim okienku tylko osłabiliśmy pomoc :)

1

Ja tam nie jestem zadowolony... kolejna rotacja w obronie... do GD się nasi obrońcy nawet nie zgrają a to będzie zapowiadało goleadę niekoniecznie na naszą korzyść... PSG ujawniło tylko że mamy braki a Real może je obnażyć ....
Jedyne co cieszy to brak największego drewniaka w pierwszym składzie ale za to mamy piękne rodzyny w postaci Busiego, Munira i niestety Iniesty a Lucho zapowiadał że nie będą grały nazwiska tylko aktualna forma

1

Myślę i pisze tutaj podobnie jak tyle ale zostaje linczowany, że gówno wiem itd.. Mnie Rakitić raczej nie przekona. Za bardzo gra na alibi i nie ma szału w tym jego rozgrywaniu bo najczęściej oddaje piłkę do najbliżej ustawionego kolegi. Może i Fabregas był leń ale jak rzucił podanie to szczęka opadała a i ustawiony na swojej pozycji (nie jako 9 czy skrzydłowy jak to już nie raz było) gdzie nie musi non stop biegać pokazuje, że jest świetnym pomocnikiem.
Ja na razie jestem zawiedziony. I z niego i z młodego Alcantary... Xavi siedzi na ławie ale jak wejdzie to od razu czuć tą jakość w rozegraniu co na razie brakuje Ivanowi i Rafie a po woli i Don Andresowi

1

Nie wierze w to co widzę.... Valencia 3-1 Atletico M.... a znając życie my grając z nimi co najwyżej zremisujemy

1

Wracaj do formy Rafa ! Co jak co ale na nim zawiodłem się najbardziej (nawet bardziej niż na Deulofeu)... miał być zbawcą i zastrzykiem nowej jakości w pomocy Barcy a jak na razie nawet bezbarwna i bez efektywna wersja Don Andresa jest dużo lepsza niż młodszy Alcantara. A nie takiego go oglądałem w Celcie

2

Żebyś się nie zdziwił :) Jak nie będzie miał mu kto posyłać piłek to i goli nie będzie.. Leo biedak nie dość, że nie chce mu się biegać to o prócz strzelania musi sobie sam akcje kreować. To już nie te czasy gdzie Xavi czy Iniesta podsyłali naszym napastnikom piłki pod sam nos i taki Pedro walił po 20 goli w lidze i we wszystkich innych pucharach...
Nie ma kreatywności w pomocy a ty chcesz żeby Suarez walił gola za golem dobre sobie...

2

Mam nadzieję, że Zubi płacze oglądając mecz Arsenalu po tym jak pozwolił odejść Alexisowi.....

1

Niestety ale aktualnie półfinał to dla nas byłby szczyt marzeń... Bayern, Real czy Chelsea jak się zamuruje (nie wspominając tu o Atletico czy właśnie PSG) są w stanie nas pyknąć

1

Jedyne co się zmieniło to wola walki do końca. Podobało mi się, że starali się wcisnąć coś na remis nawet w 92 minucie. Pamiętam jak krew mnie zalewała gdy graliśmy z Altetico bodajże o awans 75 czy może późniejsza minuta i zamiast zapieprzać to Busi sobie spokojnie, powoli idzie po piłkę, która wyszła na aut i niczym sie nie przejmuje ze czasu coraz mniej

1

Mam takie samo zdanie. Chociaż Andres starał się jak mógł dzisiaj bo zwykle jest bezproduktywny i za długo przetrzymuje piłkę. Rakitić dla mnie kompletny niewypał... był dobry ale na Seville... ileż można grać na alibi i do tyłu ? Staruszek Xavi wszedł co go zawsze hejtowałem a czułem tą jakość podań itd... Może i Cesc człapał na boisku ale piłki rzucał miodne. Co do DM to chyba wszyscy chcą na tej pozycji Masche. Busi jest cieniem geniusza... bezbarwny, bez iskry i "miękki jak fryta" niby podbiega do pressingu ale co z tego jak ani nie odbierze ani nie sfauluje a pojedynek główkowy ? dobre sobie... to dlatego Leo się cofa bo nie ma kto mu grać tych piłek.... kiedyś napastnicy dostawali pod sam nos podania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?