SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Musimy wygrać i resztę pozostałych meczy. Z 2 miejsca możemy trafić na teoretycznie lepsze drużyny które były 1 w swoich grupach a tak będąc na 1 można trafić na słabszy zespół który jakimś cudem był 2 w grupie
3
Już w trakcie losowania przeciwników do LM pisałem, że PSG rozwieje wasze wątpliwości albo początkowe podniecenie rewolucją Lucho :) Z ogórkami gramy jak nigdy z potęgami jak zwykle... Czas dominującej Barcelony w Europie już się skończył. Kiedyś trzęśli portkami na myśl o starciu z nami teraz jesteśmy jednymi z wielu z tzw topu...
1
Dobrze, że Cavani taki drewniany jak Benzema... ale raczej nie ma szans na remis :( Sami sobie jesteśmy winni... trzeba się będzie bić o 1 msc w grupie do końca
1
Szczególnie jak nie będzie dostawał piłek to już wgl
1
Boże czy Alves ma zaprogramowane, że ma zawsze nastrzelić swoją wrzutką 1 obrońce który stoi naprzeciw niego ? ale mnie gość irytuje nawet pomimo zakazu to powinien być jego ostatni sezon
4
1
Sandro nie jest zgłoszony do LM
2
Mieliśmy Alexisa to trzeba go było sprzedać teraz oglądajcie Pedro i Munira który nie trafia do pustej bramki z pół metra i co piłki przyjąć nie potrafi
1
Wszedł Xavi i od razu czuć jakość w podaniach i rozegraniu... Rakitić był doby na Seville... a u nas oddaje piłkę do najbliższego albo do tyłu.... zero do przodu i cały czas na alibi
1
Dziękuję dobranoc panie Lucho :) Można już przełączyć na inne ciekawe spotkania... Zlatan by wpakował nam spokojnie sam trójeczke
2
Dlatego strasznie żałuję... myślałem, że jak Ibra nas pogrąży to w końcu skończy się spuszczanie nad Lucho, jego rewolucją, Mathieu i Rakiticiem ale może jakoś przemęczymy remis....
2
PSG ciśnie ... rozwiewa dzisiaj nasze wszystkie wątpliwości itd. Przez ostatnie 7 meczy graliśmy ze zwykłymi ogórami
1
Już dawno to pisałem że nie ma rozgrywającego.. Rakitić gra bardziej jak Xavi i bardziej defensywnie więc to wszystko spada na Andresa ale ten przygasł :( Przydałby się Reus albo Koke
1
No bo albo odbierają piłkę albo faulują a taki "ciapek" Busi podleci i nic nie zrobi tylko zrobi miejsce żeby PSG podało do przodu
4
Pedro żenada... za dużo głupich podań przez co ułatwiamy grę PSG a oni jak najszybciej i jak najmocniej chcą się przemieścić do przodu a my nie mamy takiego parcia
1
Iniesta się nieco obudził ale Busi cień samego siebie... miękki jak fryta.. Alves też już nie może biegać.... ciężko będzie grać w 100% przez cały sezon a zakaz do 2016 mnie przeraża
1
Kurde więcej strzałów z dystansu i celniej ! I za dużo głupich podań po których tracimy piłke
1
Lepsza drużyna i od razu widać nasze braki w obronie...
1
To już nie wiem o co ci chodzi :D Wiem, że ostatnio się jarali Milikiem, który strzelił 6 goli w pucharze Holandii i słyszałem, że to Suarez miał podobny wynik czyli też 6 goli jak zaczynał karierę
1
Czy ja wiem... widać, że jest wolniejszy niż dawniej... a jeszcze jak był bez formy to już wgl było przykro patrzeć jak Pepe czy inne tarany biegali szybciej niż Leo.
Ale za to jeszcze ciężej wywrócić Messiego
1
6 goli w pucharze :D*
2
Nie podoba mi się ten skład... w obronie powinny być x2 wieże Pique i Mathieu ale wydaje mi się, że Lucho przedkłada zwrotność nad wzrost (Masche jest szybszy i szybciej reaguje niż Pique) ale wolałbym Masche na DP...
Lucho w tym sezonie nieprzewidywalny... nie ma co wierzyć w "Prawdopodobne składy na mecz" dzisiaj było, że zagramy 4-4-2 z czego 2 w pomocy to mieli być Masche i Busi czyli dwaj DM
1
Gratulacje dla Leo... chociaż dla mnie to czy przebije 500-600 goli w karierze czy przegoni Zarrę jest mało ważne... najważniejsze żeby został najlepszym strzelcem w LM :) A tu na razie jest 3 (1 Raul a 2 Ro(Pe)naldo)
1
Oglądam go już od paru lat... a to, że w Anglii gra nieco słabiej jest uwarunkowane tym, że raczej nie podchodzi mu taki wyspiarski styl gry (Ozil czy inny wielcy piłkarze też mają z tym problem)...
A jeśli chodzi czy ja wiem czy nie pasuje ? Może trzeba trochę zmienić tą tiki takę i być nieco bardziej nieprzewidywalnym... póki co od jakiegoś czasu Iniesta gra słabo, przetrzymuje za długo piłkę, nie ma tego błysku a Koke potrafi dokładnie o nieszablonowo podać, szarpnąć do przodu powalczyć... w miejsce Iniesty bym widział właśnie Koke albo Reusa a jak mówię Eriksen jest raczej marzeniem bo tylko raz czy dwa może przebąkiwało się o kupnie Duńczyka a po transferze do Totków raczej pan Levy tanio by nie sprzedał do Barcy
2
Koke ! Jak odblokują nam bana na transfery to strasznie chciałbym go zobaczyć w Barcelonie ! A jak się nie uda jego to Reusa lub moje marzenie Eriksena :)
3
Jedyne co mnie na razie wkurza to frajersko oddane pkt z Malagą... wolałbym 3 pkt po 1 golu w minioną środę niż dzisiaj manitę :( Ale jak wygramy w GD to wszystko wróci na swoje miejsce :)
2
Masche na DM ? Nareszcie !
1
"Walisz se" ?? Widzę, że człowiek ze wsi wyszedł ale wieś z człowieka jeszcze nie :)
1
Niech zacznie biegać i grać na swojej pozycji a nie jako DM i rozgrywający to będzie dostawał takie piły
1
Munir -.-.... Boże .... woleliśmy zostawić Pedro i awansować Munira a sprzedać Alexisa ....