2

Griezmann przy Krychowiaku to wygląda jakby był 2016 rok.

0

Komentarz usunięty

0

@DonCarletto No straszni frajerzy, hoho. Następne pytanie proszę.

0

@kamyk_23 jak nie w tym sezonie to nigdy

0

Finał jest nasz!

0

@Kaamilos87 gościu...

0

Jak to będzie karny to wielkie wałek będzie

0

Za łatwo tracimy

0

Lekka łezka w oku i ciarki. Jedziemy z nimi jak pies z podartą szmatą!!!

5

@galix22 Mogą zremisować, wygrać albo przegrać.

2

@Sezonowiec24 trącił mentalem

1

Gdyby Ronaldo strzelił to by zrobił cieszynkę.

1

Haha, kontrowersyjny, arogancki, próżny. xD

0

@Kamiloza91 to wyłącz telewizor i skup się na kiblu

0

@FanBarcy22 ogólnie to dźwięk trybun mi zagłusza totalnie komentarz i nic nie słyszę xdd pierwszy raz na tych mistrzostwach

0

Kto komentuje ten mecz? Pełka?

0

@bari_94 Polski De Bruyne

0

W ogóle nie mam funu z tych mistrzostw. Mam opóźnienie w stosunku do somsiada jakieś 15 sekund :(

19

@urbipl raczej XD???

0

@PatrychoO a gdzie ten Bedoes?

0

Co stoi w ostrej sprzeczności z arystotelesowską koncepcją wszechświata wyjaśnialnego zasadniczo w kategoriach celowego działania?

0

@Poversky1000 serio :D? Bo akurat z Bydgoszczy jestem

7

Nie ma futbolu bez alkoholu

1

@SamuelUmtiti kiedyś zrozumiesz, że popełniłeś błąd :p

0

@norbi77 najlepszy mają Włosi

2

Taktyczna stówka na Anglię i dokładny wynik 3:0.

1

@paweldunajecfcb według mnie to dwóch najlepszych komentatorów na tych mistrzostwach, ale co kto lubi ;)

0

@Kondziubarca Katar gra lepiej niż my w tym meczu xd

0

Ale piach, szkoda gadać

0

@TheNekro94 Myślę, że dwie drużyny wyjdą na pewno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?