0

Nolito strzelił bramkę dla Benfici :)

0

Dużo się nie nagrał ... bodajże niecałe 20 meczy(nie mówie od początku spotkania)

0

Nie wiem czemu nie było o tym newsa aczkolwiek Zlatan Ibrahimovic w tym okienku transferowym został definitywnie wykupiony do Milanu. Kwota 24 MLN euro na 3 raty

0

Nie wiem czemu nie było o tym newsa aczkolwiek Zlatan Ibrahimovic w tym okienku transferowym został definitywnie wykupiony do Milanu. Kwota 24 MLN euro na 3 raty

0

Czyli za rok nie zagra :(

0

Dodałbym jeszcze do najlepszych i Najgorszych pare rzeczy , mianowicie :

Najlepsze:

- Mimo że puścił 2 bramki i podał pare razy niecelnie , Valdes uchronił nas przed kompromitacją w pierwszej połowie a obroniony strzał Benzemy - klasa światowa.

Najgorsze

- obrona - chaos i dezorganizacja. Puyol musi to poukładać na nowo ...Dani w miarę, ale nie ustrzegł się błędów , Masche brak koncentracji parę razy ,ale również uratował nas wielokrotnie .

-Pomoc - tutaj dokładnie widać dlaczego tak potrzebny był transfer Fabregasa ; niestety Thiago w meczu wypadł blado ( może 2 przebłyski) , wyglądał jak nieopierzony kurczak.

0

0:3 Thievy naprawdę niesamowity jest

0

no właśnie . Wybacz, uciekło podczas pisania posta :)

0

Całkiem ciekawy zawodnik ten Thievy . Barcelona słabiutko .Bramkarz - najsłabszy punkt.Jedynie Deulofeu gra na wysokim poziomie niestety nie potrafi postawić kropki nad i kropka

0

fakt

0

Powiem wam wszystkim tu zebranym że jestem niesamowicie zaskoczony (mile zaskoczony) jak wygląda polityka transferowa Barcelony. Nic na siłe ,nic na szybko i co najważniejsze ZA GROSZE !! Może i dużo talentów od nas odchodzi ale kupujemy dobrych zawodników w stosunkowo niskich cenach(Masche , Adriano , Afflay). Kupiliśmy Affelaya w cenie jaką Borrusia Dortmund zapłaciła za Lewandowskiego ! Wyjątkiem od reguły jest oczywiście Ibra ale sami wiecie jakie były oczekiwania a jak się skończyło ...

0

lechu55

coś pięknego aż łezka się w oku kręci ... :) musiałem sobie ten filmik ściągnąć

0

Mam prosbe mógłby mi ktoś nie(:)) wysłać esa z wynikiem losowania ? 518210455 - najlepiej nie z bramki

0

"Perfekcyjne opanowanie języka pomaga mi robić Cię jak chcę." śpiewał Fokusmok w piosence Paktofoniki . Mam wrażenie ,że pisał to o autorze tego felietonu. Naprawdę świetnie mi się to czytało (z odnośnikami troszkę to zajęło - ale warto było) .Radzę dać tekst na środek strony.

Pozdrawiam i czekam na kolejne teksty.

Visca El Barca

0

a może mógłby ktoś zrobić z tego Torrenta?

0

Ależ ich bajecznie rozklepała Hiszpania przy 3 bramce

0

44 gole miał przed tym meczem . Wyprzedził Raula ...

0

raczej nie było to złamanie, wyskoczyła mu kość ze stawu , nastawianie boli jakby Cię podpalali ale potem nie jest źle

0

GOOOOL Jezus jak on to zmieścił :O

0

yhy... tak jak ostatnio

0

troche poza tematem

T.Gollob Mistrzem świata na żużlu :)

0

osa91

Ostro... Ale widywałem ostrzejsze karane tylko żółtą. Sam nie wiem co o tym myśleć...

Myślę ,że jak by jak by trafił Iniestę tą wyprostowaną nogą to by mu coś złamał...

0

"Widać brak Messiego... "

łudziłeś się ,że nie będzie widać braku najlepszego piłkarza na świecie ?

0

Wiecie co wam powiem(niektórzy) 'kibice' Barcelony ? Troszkę pokory...

Visca El Barca !

0

Pique powinien być napastnikiem :) (dot. Spain-Swiss)

0

Madrid, cabrón, saluda al campeón! Madrid, cabrón, saluda al campeón! Madrid, cabrón, saluda al campeón! Madrid, cabrón, saluda al campeón! Coś pieknego jak cały stadion krzyczy :)

0

WIE KTOS CZY GDZIEkOLWIEK MOZNA Obejrzeć KORONACJE ??

0

Panowie ide PIC PZDR !!

0

sop://broker.sopcast.com:3912/82153

Juz podawałem , podam jeszcze raz. Polecam radość komentatora bezcenna . :>

GOOOOOOO...OOOOOll.

Mam sąsiada Madridiste za ścianą to się drę jak moge

Pzdr !

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?