Sivusek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
CZ-wa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nolito strzelił bramkę dla Benfici :)
0
Dużo się nie nagrał ... bodajże niecałe 20 meczy(nie mówie od początku spotkania)
0
Nie wiem czemu nie było o tym newsa aczkolwiek Zlatan Ibrahimovic w tym okienku transferowym został definitywnie wykupiony do Milanu. Kwota 24 MLN euro na 3 raty
0
Nie wiem czemu nie było o tym newsa aczkolwiek Zlatan Ibrahimovic w tym okienku transferowym został definitywnie wykupiony do Milanu. Kwota 24 MLN euro na 3 raty
0
Czyli za rok nie zagra :(
0
Dodałbym jeszcze do najlepszych i Najgorszych pare rzeczy , mianowicie :
Najlepsze:
- Mimo że puścił 2 bramki i podał pare razy niecelnie , Valdes uchronił nas przed kompromitacją w pierwszej połowie a obroniony strzał Benzemy - klasa światowa.
Najgorsze
- obrona - chaos i dezorganizacja. Puyol musi to poukładać na nowo ...Dani w miarę, ale nie ustrzegł się błędów , Masche brak koncentracji parę razy ,ale również uratował nas wielokrotnie .
-Pomoc - tutaj dokładnie widać dlaczego tak potrzebny był transfer Fabregasa ; niestety Thiago w meczu wypadł blado ( może 2 przebłyski) , wyglądał jak nieopierzony kurczak.
0
0:3 Thievy naprawdę niesamowity jest
0
no właśnie . Wybacz, uciekło podczas pisania posta :)
0
Całkiem ciekawy zawodnik ten Thievy . Barcelona słabiutko .Bramkarz - najsłabszy punkt.Jedynie Deulofeu gra na wysokim poziomie niestety nie potrafi postawić kropki nad i kropka
0
fakt
0
Powiem wam wszystkim tu zebranym że jestem niesamowicie zaskoczony (mile zaskoczony) jak wygląda polityka transferowa Barcelony. Nic na siłe ,nic na szybko i co najważniejsze ZA GROSZE !! Może i dużo talentów od nas odchodzi ale kupujemy dobrych zawodników w stosunkowo niskich cenach(Masche , Adriano , Afflay). Kupiliśmy Affelaya w cenie jaką Borrusia Dortmund zapłaciła za Lewandowskiego ! Wyjątkiem od reguły jest oczywiście Ibra ale sami wiecie jakie były oczekiwania a jak się skończyło ...
0
lechu55
coś pięknego aż łezka się w oku kręci ... :) musiałem sobie ten filmik ściągnąć
0
Mam prosbe mógłby mi ktoś nie(:)) wysłać esa z wynikiem losowania ? 518210455 - najlepiej nie z bramki
0
"Perfekcyjne opanowanie języka pomaga mi robić Cię jak chcę." śpiewał Fokusmok w piosence Paktofoniki . Mam wrażenie ,że pisał to o autorze tego felietonu. Naprawdę świetnie mi się to czytało (z odnośnikami troszkę to zajęło - ale warto było) .Radzę dać tekst na środek strony.
Pozdrawiam i czekam na kolejne teksty.
Visca El Barca
0
a może mógłby ktoś zrobić z tego Torrenta?
0
Ależ ich bajecznie rozklepała Hiszpania przy 3 bramce
0
44 gole miał przed tym meczem . Wyprzedził Raula ...
0
raczej nie było to złamanie, wyskoczyła mu kość ze stawu , nastawianie boli jakby Cię podpalali ale potem nie jest źle
0
GOOOOL Jezus jak on to zmieścił :O
0
yhy... tak jak ostatnio
0
troche poza tematem
T.Gollob Mistrzem świata na żużlu :)
0
osa91
Ostro... Ale widywałem ostrzejsze karane tylko żółtą. Sam nie wiem co o tym myśleć...
Myślę ,że jak by jak by trafił Iniestę tą wyprostowaną nogą to by mu coś złamał...
0
"Widać brak Messiego... "
łudziłeś się ,że nie będzie widać braku najlepszego piłkarza na świecie ?
0
Wiecie co wam powiem(niektórzy) 'kibice' Barcelony ? Troszkę pokory...
Visca El Barca !
0
Pique powinien być napastnikiem :) (dot. Spain-Swiss)
0
Madrid, cabrón, saluda al campeón! Madrid, cabrón, saluda al campeón! Madrid, cabrón, saluda al campeón! Madrid, cabrón, saluda al campeón! Coś pieknego jak cały stadion krzyczy :)
0
WIE KTOS CZY GDZIEkOLWIEK MOZNA Obejrzeć KORONACJE ??
0
Panowie ide PIC PZDR !!
0
sop://broker.sopcast.com:3912/82153
Juz podawałem , podam jeszcze raz. Polecam radość komentatora bezcenna . :>
GOOOOOOO...OOOOOll.
Mam sąsiada Madridiste za ścianą to się drę jak moge
Pzdr !
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL