0

ema15

łap

sop://broker.sopcast.com:3912/82153

0

BOJANNNNNNNNNNNNNNN GOOOL

0

MESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSI !!

0

Wallu$

Swoją drogą a jak grał dzisiaj Dima?

Juz Ci mówie kolego. Bramka na 1-1 jego ewidentnie i nie podważalnie ... ogólnie kiedy on jest przy piłce serce kibicom Barcelony staja ...

0

Baru10

Marna prowokacja ....

P.S VAMOSSSSSSSSSSSSSSSS

Visca El Barca

Visca El Messi

Visca El Xavi

Visca El Valdes

Visca El Milito

Visca El Puyol

Visca El Pique

Visca El MAxwell

Visca El Alves

Visca El Iniesta

Visca El Pedro

Visca El Keita

Visca El Busquets

Visca El Marquez

0

BOOOOJAN ale okno :)

0

Następny Mecz obrona bd wyglądać tak

Abidal/Keita , Milito , Puyol , Alves i git

0

Real gra o 22

0

Wiecie co oprócz wyniku naprawde mnie cieszy ? Jakość naszych zmienników poraz kolejny udowodnili że potrafimy grać bez Puyola , Daniego czy Pique .... Udowadniają że wcale nie trzeba mieć wielkich nazwisk na ławce rezerwowych ,a być spokojnym wpuszczając zmienników na boisko ( No może oprócz Dimitra ... wszyscy wiemy o co chodzi :P )

0

"Brawo, genialnie teraz utrzymać do końca wynik"

co ty gadasz trzeba ich wgnieść w ziemię ! :)

Ve Barca

0

Pep kolejny rae genialnie , błyskotliwie , wspanialie , zdumiewająco ... wyszedł z całej sytuacji uspokoił sytuację wpuszając obrońce i pomocnika a reszta to była formalność przecież mamy Messiego Xaviego i Inieste oni zawsze coś wymyślą w ataku

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl

0

Zamieszanie podbramkowe ... nieudolnie próbujemy wybić piłke , sędzia dostał w głowe piłka spadła Ibrze na 16 m ... ten z kolei też źle wybił następnie Pique dostał piłkę odskoczyła mu i z rozpędu zrobił wślizg wyprostowanymi nogami prosto w nogi kogoś tam z Getafe ... to tak w skrócie :P

0

skrabek . Grają świetnie ,ale grają w 10 :) Pique zasłużenie Czerwień

0

wg. mnie do 10 min Zlatan grał źle aczkolwiek po 10 już naprawde gra na wysokim poziomie ... CHociaż to podanie do Xaviego na łebek :) majstersztyk .

0

Ale sie zdenerwuje jak tego nie wygramy .... tyle okazji ...

Vamos !

0

Geniusz

0

http://sport .interia.pl/news/barca-kontra-real-3-2-ale-wszyscy-szczesliwi/zdjecie/od-lewej-cristiano-ronaldo-andres-iniesta-kaka-lionel,3756480

Ładne :)

0

To dobrze rokuje przed Gran Derbi :)

Witamy w domu:)

Piękna Akcja

VeB

0

Nareszcie :) Dzięki bartuS

0

Kiedy będą multimedia z meczu ?!

0

Keita Keita Keita Keita !!!!

p.S co to za burak ten pan sędzia ?

0

przetłumaczyć komuś Valdesa? ;d

0

hahahahha Laporta jakie gardło zdarte lub już podpity ;p

0

''portero

Barça grala ospale, sprzedać Eto'o on sie nie nadaje, wogole moglismy wygrać 6-0 a tak tylko 2 ;// ''

Puknij sie w łeb pustakiem i powiedz czy cos slyszysz ...

BARCELONA WYGRAŁA CZAISZ ?to jest dzisiaj najważniejsze !

Fiesta !

Pijemy!

VeB

0

Ludzie popłakałem się! jestem kibicem Barcy od jakis 6 lat i nigdy czegos takiego nie przeżyłem ! nawet w Paryżu ...

VISCA EL BARCA !

CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !CAMPEONES !

0

''Jeśli w Rzymie sen culés stanie się rzeczywistością, fiesta może być powtórzona.''

Jestem tego pewnien ^_^

CAMPEONES CAMPEONES !!!

W ostatnich meczach(nawet tych przegranych) Barca dała mi tyle radości że głowa mała ! Kocham ten klub !!

VeB

0

Ludzie ide Opić

Bawcie się, cieszcie bo to jest nasz czas BARCELONO KOCHAM CIĘ

0

Haaaaaaahahahahha Ludzie Kocham to ! To jest właśnie piłka !To jest Barca to jest Piękno ... Ja pier***** pojde do kościoła w niedziele obiecuje .

VeB

CAMPEONES !!!!!!!!!!!!!

CAMPEONES !!!!!!!!!!!!!

CAMPEONES !!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?