SiwyGzh
Dołączył/a: czerwiec 2012
Wadowice
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Puyol Ikona Barcelony , kocham tego człowieka.
0
To będzie jeden z najtrudniejszych meczów tego sezonu .
0
Jest i Rzeźnik :D
0
Szykuje sie 11 Pkt nad Realem :D
0
AdranM11
""
KIm jest ten człowiek ? ze jego wypowiedzi są na fcb ? co to mnie i wszystkich obchodzi co on mówi ? xD to Strona Barcy nie realu !
""
"Przyjaciół trzymaj blisko, ale wrogów jeszcze bliżej"
0
Dajcie mu pudełko chusteczek niech się wypłacze może bedzie mu lepiej.
0
Zagrał bym na takiej trawce.
0
Mimo porażki cieszy mnie :
1.Dobra gra Songa ,naprawde w niektorych momentach radzil sobie swietnie.
2.Płynna gra Alexisa ,wreszcie wraza do formy.
3.Bartra gral swietnie mimio jednego fatalnego bledu,spisywal sie bardzo dobrze.
0
wielki* :D
0
darthjaag
Ale Wielko pan Mou ocenia prace sedziow jak zrobią cos na jego niekorzysc nie zauwazyles ?
A jak zrobia cos dla niego to siedzi cicho.
0
konrado6
Zmień płyte...
Zażyłeś lekarstwa ?
0
Na tej stronie Fcbarca.com przewaznie jest spokój , ład i porządek ,ale zawsze trafi się jakiś 1 nieokrzesany człowiek który napisze coś bez sensownego i zakłóci ten ład.
0
kondradp6
"SiwyGzh,
mysl, to nie boli ""
Wlaśnie widac Ciebie chyba boli ...Bo takie bzdury to możesz wypisywac na Realmadrit.pl
0
kondrado6
""Pilka nozna nie polega na tym by wymienic 30 podan i strzelic gola, polega na tym by wymienic 3 podania i strzelic gola. ""
Masz coś z głową ?
Czy naoglądałeś się polskiej ligi ?
0
http://meczenazywo.net.pl/Deportivo-Alaves-FC-Barcelona,11790003033730.html
NIe po polsku ale HD :P
0
Hmm, Samaras to chyba strongman z USA :P
0
Wrzucenie tego artykułu na "naszą" stronę to najlepsze co mogło się dzisiaj stac :D
Dawno się tak nie uśmiałem, Mou tylko potwierdził kim jest i chyba sam tego chciał.
0
Teraz nasuwa sie pytanie dlaczego nikt tu nie broni wielkiego Mou :-)
Bo taka jest prawda i tylko czekam aż odejdzie ze Realu i zacznie sie sielanka.
0
juliancarax
"oto cały opis jak zagrał także iście między galaktycznie ale to dlatego że to zwierze ruskie kopały tak że po meczu wyglądał Apollo Creed po 15stej rundzie z Rockym Balboą ;)"
Komentarz mistrzostwo świata,do tej pory się smieje masz duży + .
0
blaugrana7
"Ronaldo po prostu zapomniał wrócić na mecz z Marsa, a na boisku tylko jego koszulka grała ;))"
Ludzie przestancie juz bo nie moge sie przestac smiac w pozytywnym znaczeniu :D Biedny Ronaldo ^_^ ,chyba kupie mu grzebień.
0
Rafał20
"Wynik był jaki był, ponieważ dla zwierzęcego Cristiano mecze z reprezentacjami ze wschodu są ujmą. Mu już pozostało się mierzyć z jakąś super międzygalaktyczną reprezentacją gwiazd o Ligę Planet, czy Puchar Drogi Mlecznej. Pytanie tylko, jak działało prawo Beckhama na piłkarzy nie tyle z zagranicy, co z innej planety :)"
Cała prawda ,a do tego brzuch mnie boli od smiechu :-)
0
net
"Chyba "ZŁOTY GRZEBIEŃ " dla KRYSTYNKI !!! Rosja -Portugalia 1: 0 dwa strzały Ronaldo w całym meczu i to niecelne , poza gestami niezadowolenia wielkie NIC i tak 90 minut ! Mou to psychol znowu zaczyna swoją gierkę , może mu kupi złotą piłkę , żeby znowu nie był smutny !"
Dzieki za ten komentarz bo napisales calą prawde a do tego nie moge sie przestac śmiać :D
0
I kolejna propaganda wprowadzona przez wielkiego Mou.
0
Niestety Pepe ma uraz na mózgu nawet na stronce Realu pisza ze jest niezrównoważony i że Jego nie da sie naprawic.
0
12 CR7 na swoim miejscu , pada na kolna przed bogiem piłki nożnej :-)
0
gurales
" jak Leo podchodzi do piłki czuję lekki niepokój"
To normalne uczucie ,my czujemy tak samo ,czyli świadczy to o tym że jesteś oddanym kibicem i przejmuje Cie los drużyny . Możesz być z siebie dumny ;)
0
Tomasz_LFP6
Co ty tu za głupoty wypisujesz :S
"
piłkarzy Barcelony, 8 Realu...
Te dwa kluby rządzą !!
Szacun
"
W pewnym momencie na boisku bylo 6 z Barcy i 5 z realu wiec nie wypisuj glupot;
Podaj mi tą 8 z realu bo jakos sie ich tylu niedoliczylem...
0
konrado6 - 'moje cechy charakteru : (...) bogaty, inteligentny, na poziomie(...)
" Bogaty" to cecha charakteru ... ;)
Gosc chyba po podstawówce.
0
"""
konrado6 napisal:
Tak prosba. Ci ktorzy nie skonczyli chociaz 30 lat niech nie odnosza sie do moich postow. Nie zamierzac dyskutowac z dziecmi.
"""
Tak więc ide po mojego ojca i bede mu mowic co ma pisac .
NO COMENT's.
0
JUŻ WIEM ! ! ! konrado6 to Franciszek Smuda ...
Gratulacje trenerze za euro 2012 ... ;-)