0

Santana10
Dobra robota :) Chyba konrado6 juz skonczy z pilka nozna :)
Moze poszedl poczytac na jej temat na wikipedi :)
Pozdrawiam Cie ;) Chwała Ci :)

0

konrado6
To co tu napisałes to kompletny bezses .Heh to czy druzyna potrafi grac z katry to nie znaczy ze musi miec posiadanie mniejsze niz 50% .
Lepiej juz se nie wypowiadaj na temat pilki noznej ,przerzuć sie na babinktona
tam mozesz sobe liczyc posaidanie lotki.
ps:
zmien dilera,lub odstaw.
"
Santana10

Barcelona umie grac z kontry?
Podaj mi kiedy ostatni Barcelona wygrala mecz majac posiadanie pilki mniejsze niz 45%, juz nie mowie zeby bylo mneijsze niz 40 czy wiecej."

0

Santana10
Nie warto marnować nerwów na taki typ czlowieka jak konrado6
moze ta "6" kolo nicku to jego wiek :) .

0

konrado6
A ty dalej to samo ...
Zmien płyte kolego.Bo Admin zbanuje Cie za głupote.

0

konrado6
To napisz nam pieknie ktora drozyna gra w futbol ?'
Bo już nie wiem może my piszemy o baskecie albo siatkowce ?

0

konrado6
Zaraz nam tu napiszesz ze Barca i reprezentacja Hiszpani to są jedne z najslabyszch druzyn ^^ .Człowieku to dlaczego przez sotatnie 6 lat Hiszpani i Barcelona to jedne z najbardziej utytulowanych druzyn na swiecie .
Anty futbol mowisz... No tak pokaz mi jakis slownik lubo cos gdzie jest napisana definicja anty futbolu...

0

Rafał20
POPIERAM Cie w 100%.Skoro Gra Barcy i reprezentacji Hiszpanii jest taka nudna , to czemu przeciwnicy nic z tym nie robią np: to o czym mówiłeś czyli odbiór piłki .Taka klepanina podań to mordenga dla przeciwnika,spadaja morale,chceci do gry no i najwarzniejsze straszna meczarnia :)
I tu jest zawarty cały aspekt pilki noznej : " ŻEBY GRAĆ W PIŁKĘ TRZEBA JĄ MIEĆ PRZY NODZE " ;)

0

konrado6
Czyli co to według Ciebie futbol ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?