Przecież nawet Cruyff trzymał drużynę na szczycie przez 4 sezony później był swobodny spadek.. Stąd wziął się ten 3-4 letni cykl, który zapoczątkował Pep.
Na przykład mourinho ma cykle dwuletnie - porto przez dwa sezony, później chelsea trochę dłużej ale najlepsze dwa pierwsze sezony, inter też dwusezonowo, w realu dwa pierwsze sezony puchar i mistrzostwo w trzecim nic.. i znowu chelsea dwa sezony :)
Przemyśl i przeanalizuj czy jest sens mieć trenera 10 lat ktory największe sukcesy osiągnie w trzech lub czterech pierwszych sezonach. Tylko nie pisz o Fergusonie i Man Utd bo oni też mieli spory zastuj w Lidze mistrzów pomiędzy 1999 a 2008.
1. Guardiola jest zaje***** trenerem. 2. Subiektywna i demokratyczna ocena dziennikarzy. 3. Czy żeby wygrywać takie plebiscyty to trzeba wygrywać trofea co roku? 4. Jeżeli TAK to gdzie to jest napisane?
Komentarze
0
Przecież nawet Cruyff trzymał drużynę na szczycie przez 4 sezony później był swobodny spadek.. Stąd wziął się ten 3-4 letni cykl, który zapoczątkował Pep.
Na przykład mourinho ma cykle dwuletnie - porto przez dwa sezony, później chelsea trochę dłużej ale najlepsze dwa pierwsze sezony, inter też dwusezonowo, w realu dwa pierwsze sezony puchar i mistrzostwo w trzecim nic.. i znowu chelsea dwa sezony :)
Przemyśl i przeanalizuj czy jest sens mieć trenera 10 lat ktory największe sukcesy osiągnie w trzech lub czterech pierwszych sezonach. Tylko nie pisz o Fergusonie i Man Utd bo oni też mieli spory zastuj w Lidze mistrzów pomiędzy 1999 a 2008.
0
Już od wielu lat tę stronę prowadzą młodzi ludzie (żeby nie mówić dzieciaki) i kobiety, to czego się tu spodziewać?
0
Ostatnie 7 z 8 tytułów mistrzowskich padło łupem Barcelony?? Proszę o konkretne wyliczenia bo chyba mam inne zdanie w temacie.
0
a nawet do 1 września ;)
0
1. Guardiola jest zaje***** trenerem.
2. Subiektywna i demokratyczna ocena dziennikarzy.
3. Czy żeby wygrywać takie plebiscyty to trzeba wygrywać trofea co roku?
4. Jeżeli TAK to gdzie to jest napisane?
27
3000 juro to mała kara? Starzy by was rozje!*#i gdybyście taką kare dostali. Nie piszcie, że dla przecietnej hiszpańskiej rodzinki 12 tys zl to pikuś.
15
Wydaje się i tak, że lepsze od Alcacera, a na pewno skuteczniejsze :)
15
A ja sie pochwale ze mam audi a3 z 2003 r haha i tez fajnie chodzi.
15
O porażka kolejki Real i Espanyol jak mi przykro..
14
Bedzie celebrowal jak straci.