0

Przecież nawet Cruyff trzymał drużynę na szczycie przez 4 sezony później był swobodny spadek.. Stąd wziął się ten 3-4 letni cykl, który zapoczątkował Pep.

Na przykład mourinho ma cykle dwuletnie - porto przez dwa sezony, później chelsea trochę dłużej ale najlepsze dwa pierwsze sezony, inter też dwusezonowo, w realu dwa pierwsze sezony puchar i mistrzostwo w trzecim nic.. i znowu chelsea dwa sezony :)

Przemyśl i przeanalizuj czy jest sens mieć trenera 10 lat ktory największe sukcesy osiągnie w trzech lub czterech pierwszych sezonach. Tylko nie pisz o Fergusonie i Man Utd bo oni też mieli spory zastuj w Lidze mistrzów pomiędzy 1999 a 2008.

0

Już od wielu lat tę stronę prowadzą młodzi ludzie (żeby nie mówić dzieciaki) i kobiety, to czego się tu spodziewać?

0

Ostatnie 7 z 8 tytułów mistrzowskich padło łupem Barcelony?? Proszę o konkretne wyliczenia bo chyba mam inne zdanie w temacie.

0

a nawet do 1 września ;)

0

1. Guardiola jest zaje***** trenerem.
2. Subiektywna i demokratyczna ocena dziennikarzy.
3. Czy żeby wygrywać takie plebiscyty to trzeba wygrywać trofea co roku?
4. Jeżeli TAK to gdzie to jest napisane?

0

Nie śmiech a Ściah.. ;)

2

Ronaldiho hat trick asyst, aż się łezka w oku kręci - wszystko płynie (przemija).

0

David to tak średnio legenda Barcelony... 1 sezon i to wypożyczenie.

Prawdziwa legenda zasiadła na trybunach w meczu z osasuną - Cocu ;)

0

Technicznie kładą nie jednego młodzika, ale fizycznie trzeba ustąpić miejsca w składzie. Kurde ilu świetnych piłkarzy przyszło nam oglądać w życiu:

Messi, Ronaldinho, Xavi, Iniesta, Guardiola, F de Boer, Rivaldo, Kluivert, Henry, Larsson, Litmannen, Suarez, Ronaldo Luis Nazario de Lima i wielu wielu innych. Brawo Barcelona ;)

0

1 mecz to nie cały sezon ;) ale fakt uwielbiam Ronaldinho, może z Xavim i Iniestą stworza we 3 sztab trenerski i szkoleniowy w Barcy ;)

0

Messi bawi się znakomicie zwłaszcza na bernabeu, ale nie tylko.

0

a co masz z tym problem?

1

wszystko w naszych nogach ;)

0

Skem_ikarone
11 listopada 2016, 10:55
Bauza stracisz posadę - wierzyłem w ciebie, ale swoim zachowaniem i wynikami pokazujesz, że nie jesteś warty tej posady.

Mówiłem tobie bauza ze cienki jesteś a Messiemu to buty przed meczem możesz szorować a nie taktykę ustalać.

14

Enrique nigdy nie ukrywał swojej antypatii do Realu, nawet w takim momencie musi to podkreślić, szacun!!

0

od razu mi się rzuciło w oko, że atletico ma więcej punktów niż real ;)

0

Mniej niż wynik..

3

może nie zagrają, a zamiast nich będą Mathieu i Gomes super, nie? ;)

0

Wydaje sie ze Barcelona poniosla w tym sezonie tyle porazek co przez 4 sezony Pepa :)

0

Nic dwa razy sie nie zdarza? To czemu Barca dwa razy doznala na wyjezdzie w LM w dupe taki ciezki wynik?
Skoro to bylo mozliwe dwa razy to i odrobic strate jest mozliwosc - podstawa to w to uwierzyc bo bez tego nie ma co wychodzic na murawe.

0

Zdjęcie do artykułu sugeruje odpowiedź na postawione pytanie ;)

0

Kilku chłopów latających za piłką?

Kilku chłopów (apostołów) latających za kawałkiem ryby?

Jednak jest podobieństwo ;)

0

właśnie o to mi się rozchodzi - nie umieją czytać ze zrozumieniem :) a co dopiero analizować ze zrozumieniem mecz piłkarski - jak tu czytanie to wielka sprawa :) pozdro

6

Chyba napisał tobie, że po pierwszej połowie juve miało 5 km więcej przebiegnięte niż Barca to tak jak byśmy mieli 1 zawodnika mniej (1 zawodnik w czasie meczu robi około 10 km czyli w 1 połowie ok 5 km)

a ty wyskakujesz z tym całym andre gomesem (który de facto nawet nie grał w pierwszej połowie)

Proszę czytać ze zrozumieniem - nawet po kilka razy 1 komentarz jeżeli są problemy z dokładną analizą tego co jest napisane.

BTW tak cisnąć trza tą portugalską lafi... andre gomesa dobrze, że nie sprokurował czerwieni albo karnego.

0

Właśnie fajna okładka pasująca do sytuacji ;)

0

W latach 80 grali za czapkę gruszek? Na pewno, Johan Cruyff w latach 70 grał za pół czapki gruszek.

Przepraszam, ale naprawdę Maradona, van Basten i wielu wielu innych grało w tamtych czasach za czapkę gruszek?

0

No ale to wlasnie wy jestescie takimi ekspertami co mowia kto ma grac a kto jest slaby!!! Ja wierze w Bartre i Deulofeu a ty smieszny ekspercie wracaj do pisania w komentarzach kto sie nadaaje a kto nie nadaje do Barcy.

0

jak tak dalej pójdzie to będzie 8/8, jeszcze Pique albo Alba wskoczą za Rexacha i będzie 7/8. Migueli tak szybko nie opuści listy ;)

0

MAsche jest dobry jak gra w Argentynie albo w Barcy na DM, a jak gra w obronie to ja ciebie błagam... żeby już zszedł :)

Masche ma wielkie umiejętności ale nie sprzedasz mi że w obronie dorównuje Puyolowi, Maldiniemu czy innym wspaniałym obrońcom - zapomnieliście juz jak się z niego naśmiewaliście jeszcze 2 sezony temu??

2

Przecież Ci wymieniłem kilku "przeciętniaków", i jakoś grają w Barcelonie!! a Bartra za 2-3 lata może tak grać że ci szczena opadnie i wtedy wejdziesz i napiszesz na forum: ... zawsze mówiłem, że ma talent i kiedyś wróci haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?