3

o Pique też tak mówili w man utd, wrócił do Barcelony i jest w top 3 obrońców na świecie, Bartra może Puyolem nie będzie ale powtarzam NAWET BARCA NIE MA W OBRONIE SAMYCH PUYOLÓW I MALDINICH więc dla niego miejsce powinno się też znaleźć - jeżeli dalej będzie ciężko pracował i robił postępy.

3

za słaby, za słaby.. tak samo jak Vidal, Masche, Gomes, Mathieu, będzie pasował do reszty cieniasów...

Ja czekam na powrót Bartry i Deulofeu - jeszcze mają sporo czasu.

0

A mecz z realem jak kopnął w trybuny. Oczywiście był prowokowany przez piłkarzy realu i trybuny.

Od początku pokazywał charakter na boisku, też jest tylko człowiekiem i czasami mu puszczą nerwy - on zawsze bierze na siebie odpowiedzialność za cały mecz

0

Dlaczego cicha woda? Messi wiele razy pojazywal ze potrafi sie wkurw#$ i powiedziec komus pare cierpkich slow - normalne kazdemu sie to zdarza, Argentynczykon dosc czesto w historii ;)

To ze Messi nie swiruje ze ma ferrari nie jezdzi po baletach to nie znaczy ze jest cicha woda i maskuje swoja osobowosc jako pilkarza. Od zawsze pokazywal na boisku siebie i tak bedzie zawsze!!

11

Zaczyna się szczęście realu w lidze mistrzów ;)

0

No ładne podania, przegląd pola też na poziomie jest na co popatrzeć :)

0

Unzue!! Kandydaty idealny jak Tito po Guardioli.

0

Ten sam jeno zakamuflowany - teraz zgrywa dobrego i wszechwiedzącego wuja, ale każdy wie jakim jest małym człowiekiem i do jakich kłamstw i pomówień dopuszczał się jeszcze nie tak dawno.

Może nabrał trochę pokory bo ostatnie wyczyny wielkiego mou w realu później chelsea i man utd nie zadzwiają ludzi jakoś specjalnie - ot taki zwykły nie-speszjal łan na poziomie jakiegoś Pellegriniego

1

to jego ulubiona historia, przy każdym piwie ją przewija w kółko ;)

2

Chyba nie widzial remontady Barcy z Chelsea z poczatku XXI w.

1

A Messi to jego grający asystent haha

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Naucz się liczyć!!

12

Przegrał walkę z Cristiano bo był kontuzjowany, z Neymarem bo jest Argentyńczykiem, a z Griezmannem dla zasady :)

0

Racja. Zgadzam sie. Ja to widzę i o tym glosno mowie a tutaj pisze. Nie jestem sezonowcem, Barcelonie kibicuje grubo ponad 20 lat, pamietam rozne czasy. Nie jestem jednak hipokryta zeby mowic ze wszystko z Ney jest super i bedzie nastepca Leo - bo nie chcialbym tego.

0

Wiesz ja mam to gdzies co on robi po meczu - ja oczekuje ze w kolejnym meczu bedzie prezentowal swiatowy poziom. Czy on sobie robi zabiegi z krioterapi czy z prostytutka to mi lata kolo ... on ma wyjsc w kolejnym meczu i byc glodny sukcesu - tak jak Leo. Niestety Ney od kilku meczow robi komedie wrecz zenade, wiec mowie o tym glosno a nie zamiatam pod dywan zaklinam rzeczywistystosc i udaje ze jest dobrze i powinno byc tak dalej...

0

Wiesz myslalem o tym i co 1 mecz czy nawet 5 i wszystko ok? Messi od 12 lat zapierd!*@# jak maly samochodzik to chyba jezeli nie ktorzy nazywaja Neya jego nastepca to mam prawo wymagac zeby caly sezon a nawet kilka sezonow z rzedu prezentowal swiatowa forme?? He. I co strzeli hat tricka realowi i bedzie ok? Nie u mnie! Nie jestem hejterem ale od nastepcy Leo wymagam wiecej niz kilka meczow na swiatowym poziomie - ma byc kilka sezonow, a dzisiaj Ney to nadmuchany balonik ktory robi sztuczki do nikad itd sam widziales zreszta. Pozdro

0

Jak bedzie dalej tak gral i mowil ze nikt mu nie zabroni chodzic na party to zamiast nosic 10 po Leo zostanie sprzedany.. nie ironizuj ze juz w styczniu, ale kibice slepi nie sa, Ronaldinho, ktorego uwielbialem i uwielbiam, tez mial byc nietykalny i tu zaczkonczyc kariere i co sie stalo?

0

Jak wszyscy dookola mowia mu ze bedzie nastepca Messiego... ale on nie ma charakteru zeby to udzwignac, woli impry i tatuaze. Niech zmadrzeje i zacznie byc wzorem albo niech odejdzie.
Nie pamietam zeby Messi gral takie mecze jak Ney.. nawet gdy byl w cieniu R10 to potrafil go niejednokrotnie przycimic..

0

Brawo, dziękuję za szczerość, odniosłem podobne wrażenia. Jedno "ale", żeby zszedł na ziemię, to nie żółta karta, a decyzja Luisa Enrique o posadzeniu go na ławie!

5

Z nim czy bez niego co za różnica..? Leo, Andres i Pistolero są ważniejsi!

0

Infantylne pytanie. Co miał mu powiedzieć, że widzi się do starości albo, że w ogóle się tu już nie widzi?

0

Jeśli wygramy, to na pewno je obejrzę. Co do wyniku to oczywiście chciałbym, by obie ekipy przegrały.

0

Pierwsze słowo jakie napisałeś wystarczyłoby w temacie - Rakuten!

0

No i Espai Barca - NIKKEN SEKKEI + Joan Pascual i Ramon Ausió Arquitectes :)

8

"[...] zapowiedź zwycięstwa Argentyny nad Kolumbią, w którym błyszczał Leo... jak można zapowiedzieć coś co się już wydarzyło?

0

Nic się nie dzieje - trzymam kciuki za Japonię :)

1

Cytat z artykułu:

"Do tej pory niewiele szczegółów przedostało się do prasy, choć spekuluje się, że nowy sponsor ma pochodzić z AZJATYCKIEGO rynku".

Chyba jednak coś przeoczyłeś :) Osobiście uwielbiam Japonię i wolałbym, żeby stamtąd pochodził sponsor, ale Korea to też rynek azjatycki :)

0

Jestem za Dybalą.

6

Gdyby Pep był ich selekcjonerem to Messi i Argentyna byliby mistrzami świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?