0

Barcelona gra 23 Kwietnia

0

Wolę Aguero albo Marco Reusa !

0

Alexis_9 jak ci się zrobił lżej to idź już spać :)

0

Tito jest twardy i wróci do nas !
Powodzenia Tito w walce z chorobą !

0

Z Betisem raczej nie zagra :/

0

Radzio 94 - Alexis zagrał dobre zawody. W 1 połowie mógł strzelić gola ale piłka po jego strzale głową zawisła na słupku.

0

Zwycięstwo bardzo cieszy, ale bo jeszcze czeka nas rewanż na CN. Wiem, że półfinał jest już prawie nasz. Real Madryt tak łatwo skóry nie odda. Czeka nas również emocjonujący mecz. Co do wczorajszego meczu to bardzo podobała mi się gra Xaviego. Jego panowanie nad piłką i te kółeczka z zawodnikami Realu coś pięknego. Puyol i Abidal pokazali wczoraj naszym napastnikom jak się strzela bramki :D.

0

Nie będę wypowiadał się na temat Realu bo oni mnie nie interesują !

Jak dla mnie Man of the Match : Messi i Abidal i tyle w temacie.

0

Sorry, że nie na temat, ale dzisiaj rusza młoda liga mistrzów i nasi chłopcy tam grają może by zamieścić jakiś news o tym na stronce ;)

http://www.sport.pl/pilka/1,64946,10125744,Pilka_nozna__Rusza_mlodziezowa_Liga_Mistrzow.html

0

No nareszcie ten serial się skończył !

Witaj w domu Cesc ;)

0

Viktor Kassai po prowadzi Sobotni Finał ;)

0

Haha śmieszny jest ten Grubasek :D

Oby Ibra poronił !

0

sanmarti za niedługo rok szkolny się zaczyna także będzie ich mniej :D

0

Gaurdiola dobrze wiedział jak Ibra jest. I to on chciał jego transferu, a teraz go nie chce. Guardiola po prostu nie wie czego chce i tyle w temacie !

0

sanmarti dobrze gadasz.

0

Po co wo gole go kupowaliśmy ? Najpierw Guardiola mówił, że chce silnego, wysokiego, walczącego napastnika jakim jest Ibra, a teraz go nie widzi ? Coś tu nie gra. Guardioli chyba coś się w główce poprzewracało. On chyba ma zamiłowanie to cantery. Jeśli sprzedadzą Ibrę będzie to 2 błąd Guardioli w tym okienku transferowym. 1 oczywiście była sprzedaż Toure !.

0

Niech sobie idzie do Realu, ja go jakoś nie widzę w koszulce Barcelony :]

0

Guardiola wie co robi. Skoro nie chce żadnego transferu to trzeba to uszanować . Co do wychowanków sam jestem ciekaw co pokażą szczególnie Thiago i Dos Santos.

0

Campeone !!!!Barca!!!!Campeone !!!!Barca!!!!

Ave Messi, Ave Barcelona :D !!

0

Now We Are Free - Tytuł piosenki.

0

Zobaczymy co jutro napiszą :D jestem ciekaw tej telenoweli pod tytułem" David Villa w Barcelonie ". Można by z tych spekulacji mini serial nakręcić.

0

Jeśli by mi zależało na nim tak jak Barcelonie na Davidzie to tak ;)

0

Jeśli Lorente chce 50mln to na miejscu Laporty dałbym tą kasę jak najszybciej !!! Nie ma na co czekać.

Panie Laporta wykładaj pan pieniążki na stół nie bądź pan pazerą:D

0

Ludzie nie panikujcie tak ;) Laporta da im te 5mln więcej i David będzie nasz. A wiem, że jutro przeczytam Newsa David Jedną nogą w Barcelonie. Na oficjalnych stronach nie ma żadnego komunikatu tylko na Marca i As. Skąd oni mogą wiedzieć jak przebiegło spotkanie ?. Więc poczekajmy z tym:) Wiem , że się niecierpliwicie ale musimy wytrzymać !!

0

No tak masz racje :D ale nie widzę Cesca jako Defensywnego pomocnika;)

0

Messi.10 Trzech Hiszpanów w środku pola? CO za dużo to nie zdrowo. Owszem Cesc jest dobry nie powiem ale nie jakom defensywny pomocnik i nie za Yaye;]

Co do Żyrkova jestem jak najbardziej na tak :D

0

Zgadzam się z reddread Barca zawsze nigdy nie spieszyła się z transferami poczekajmy:) Wiem jedno na pewno będziemy mieli nowych zawodników na sezon przygotowawczy. Więc spokojna głowa, a te plotki co piszą gazety to tylko po to żeby uzupełnić strony swoich gazet bo nie mają już co pisać i tyle w tym temacie:]

0

0

Laporta powiedział, że nie zrobią tego samego błędu co z 2005r kiedy to Barca zdobyła Lm i się nie wzmocnili, a teraz wygląda na to że będziemy osłabieni. Nie mówię , że Zlatan jest słabym napastnikiem ale nie pasuje mi on w Barcelonie. Już wolę Villę ale wydaje mi się ze Nie przejdzie.

0

chrisfcb ja nie wiem czy to plota :/. Wydaje mi się, że już jest wszystko uzgodnione i czekają tylko teraz na odpowiedz Samuela.

Dla mnie Eto'o lepszy i koniec !!

Nie dla Zlatana !!

Nie Dla Tonniego !!

I tyle w tym temacie :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?