0

Jak dla mnie wolę żeby Eto'o został. Nie jestem przekonany do Zlatana w 100%. Eto'o może i maści dużo sytuacji ale zawsze strzela minimum 20 bramek na sezon( oprócz 1 sezonu kiedy go kontuzja dopadła). Znajdźcie mi napastnika który nie marnuje 100% sytuacji?. Nie mamy pewności, że Zlatan będzie strzelał bramki na zawołanie dla Barcelony. Nie wiemy jak przebiegnie jego aklimatyzacja w drużynie, a Barcelona sobie na to nie może pozwolić. Ja jestem na NIE!! dla tego pana. Wolę D.Ville i tyle na ten temat!!. Ale najbardziej chcę żeby Samuel Eto'o został !!

0

Siema ;) ma może ktoś filmik jak przed meczem śpiewał Andrea Bocelli? Aż mnie ciarki przeszły jak go słyszałem. Byłbym wdzięczny jakby ktoś podał jakiś link albo umieścił na jakimś servie.

VeB!!

0

Campeone !!

Coś pięknego nie spodziewałem się takiego wyniku :D Liczyłem na 1-0 , a tu proszę 2:0 po pięknej grze;)

Visca el Barca !!

0

Mnie tylko ciekawi dlaczego oni nie są w Garniakach :D Tak ważne spotkanie to powinni się jakoś prezentować ;P

A co do meczu to ciśnienie rośnie z każdą minutą, ale damy radę śniło mi się że 2:1 wygraliśmy. Pamiętam ze Schools strzelił nam brame a potem Xavi i Henry !

0

Ajj coś pięknego :D !!

Dalej nie wierzę w to co się stało :D

Co do meczu no nie było to ciekawe widowisko ale daliśmy rade i awansowaliśmy !!

0

Chciałbym dzisiaj zobaczyć Hleba w pierwszym składzie;). Co do meczu to jestem spokojny o wynik.

0

Bravo23 możesz mi odpowiedzieć czemu chcesz podziękować Eto'o?? bo co zjebał (przepraszam za wyrażenie) dzisiaj parę akcji ? Człowieku nie oczekuj od niego że będzie w każdym meczu 3 bramy ładował.

0

Ja odnośnie meczu nie chce się wypowiadać bo to i tak nie ma sensu. Trudno raz się wygrywa raz przegrywa. Ja wieżę w to że się podniesiemy i będzie dobrze. Dobra przejdźmy do rzeczy. Boliii mnie to jak czytam wasze komenty i najeżdżacie na Eto'o:| Ludzie opanujcie się. Nie wyszedł mu mecz 1 czy tam 2 a wy już zmiana napastnika ? Chłop w lidze ma 23 bramy a dla was jest dnem ?! To fajnie :] Bo dla mnie Eto'o jest wielkim piłkarzem i jak każdy może mieć złe dni. Wy go kochacie wtedy keidy strzeli 2 albo 3 bramy, bo nawet gdy strzeli 1 to jest źle:/

Pozdrawiam prawdziwych kibiców Barcy !!

Visca el Barca !!

0

Jak czytam nie które komentarze to mi się śmiać chce. Jak wygrywamy to chwalicie każdego włącznie z Pepem. Widzę , że nie którzy nie przyjmują do swej świadomości nic innego jak tylko wygrana. Opanujcie się chłopaki. Jesteście zbyt mocno przyzwyczajeni do wysokich wyników Barcy. Dla mnie dzisiejszy remis jest dobrym wynikiem przy naszej grze remis na tam trudnym wyjeździe jakim jest Lyon to wynik 1-1 cieszy, aczkolwiek gra niezbyt ale to swoją drogą. W Lm nie ma słabych drużyn i pisanie że 1-1 to słaby wynik to idźcie lepiej kibicować Realowi bo oni ostatnio 6-1 pojechali Betis, my takich tutaj nie potrzebujemy. Nauczcie się wygrywać i przegrywać. Nie zawsze Barca będzie wygrywała mecz za meczem po 4:0.

A teraz podzielę się z wami moją opinią co do meczu.

Po pierwsze Pep zbyt długo czeka ze zmianami przypomina mi to czasy Ryjka jak zwlekał zawsze z zmianami sądząc, że ta 11 coś jeszcze zmieni. Pamiętajmy gramy an 3 frontach i prędzej czy później zmęczenie da o sobie znać.

Po drugie Puyol nie może grać na lewej stronie !! Zero zagrożenia z jego strony za to w obronie jak zawsze waleczny. Jego miejsce to środek obrony.Cieszy mnie to że wreszcie stwarzamy groźne sytuacje ze stałych fragmentów gry.

Na koniec powiem tyle na Niedziele widzę Hleba i Sylvinho/Caceras w pierwszej 11.

Visca el Barca !!

0

Co do ocen nie mam zastrzeżeń aczkolwiek myślę że z opisem Hleba lekko przesadziliście ale to tylko moja sugestia nie musicie się z nią zgadzać;)

Visca el Barca !!

0

No i pięknie 2-0 :) dobry wynik przed rewanżem aczkolwiek nie popadałbym w huraoptymizm. Podobała mi się gra Iniesty i Hleba.

Visca el Barca !!

0

No jest Iniesta , Iceman , Keita Sergio spokojnie;) Mamy kim go zastąpić. Ale na niedziele musi być gotowy !.

0

Do Krystka1899 sugerujesz ze Bojan źle gra z przodu?? że nie umi wygrać pojedynków główkowych? Jakoś ostatnio w pucharze z główki strzelił;) Potrafi się znaleźć ma zaledwie 18 lat i jeszcze będę z niego ludzie.

0

No całe szczęście że tylko 10 dni ale i tak martwią mnie te kontuzje najpierw Marquez teraz Puyol. Moim zdaniem Caceras powinien dostać szanse w najbliższym meczu. Bo Marquez chyba jeszcze nie jest gotowy?

0

No ja już też nie wiem co ze sobą zrobić :D

0

Tekst pierwsza klasa:D

Co do meczu to miejmy nadzieję , że dzisiejsza noc będzie nie niesamowita i 3 pkt pozostaną w Barcelonie innego scenariuszu nie przewiduję !!

Vamooos Barca !!

0

Co tu dużo mówić jesteśmy w gazie i oby jak najdłużej. Na dzień dzisiejszy nikt nie jest nam w stanie zagrozić. Za tydzień bardzo ważny mecz z Realem Madryt i oby 3pkt pozostały w stolicy Katalonii.

Visca el Barca !!

0

No powiem wam , że mnie Henry zaskoczył :D Nie spodziewałem się , że ustrzeli hat-tricka. Mam nadzieję ,że się w końcu obudzi i zacznie strzelać tak jak w Arsenalu.

Visca el Henry !!

0

Co do oceny Henrego to się nie zgadzam. Na prawdę nie grał tak źle żeby dostać 5. Moim zdaniem zasługuje na co najmniej 6. Jakoś jak Eto'o nie strzeli gola czy Messi to zawsze 6 dostaną. Henry wiadomo nie gra ostatnio porywająco ale się stara.

0

Cieszy zwycięstwo z Sevilla tym bardziej na wyjeździe. Co do meczu to pierwsza połowa nie wyglądała za dobrze, chodź mieliśmy parę akcji, Jeśli chodzi o drugą połowę to naprawdę bardzo dobra w wykonaniu naszych podopiecznych.Teraz czekają nas 2 arcyważne mecze u siebie z Valencia i Realem. Powodzenia chłopaki ..

Visca el Barca !!

P.s Eto'o chyba leci na Messiego :D

0

BAN!

mod

0

No cały Pep :D Zaniedługo to Valdesa na szpicy będziemy oglądać :) Co do meczu mam nadzieję że wygramy

Visca el Barca !!

0

Mam nadzieje ze Pep da mu więcej szans bo jak na razie to Keita i Busquets mnie nie przekonują:) a Toure bardzo lubię i jak on gra to środek mocniejszy :p

0

Ja nie których ludzi tutaj nie rozumiem :| Barca wygrywa a wy narzekacie ? Zastanówcie się lepiej sami czego chcecie:] Bo na pewno nie gramy tego co sezon temu. Może nie jest to jeszcze jakaś rewelacja, ale wiem że będzie dobrze:)

0

mi tak samo :( z poczatku ogladalem potem zawiesilo sie i lipa..

0

Dajcie linka do tego justin:D ale bezpośredni jak możecie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?