0

@Barca-Messi10 przeciez ten karny to jest nieśmieszny żart. Jak tego nie widzisz to nie ma o czym dyskutować.

0

Sorry, ale każde płakanie teraz na sędziowanie to będzie hipokryzja i tyle. Ta La Liga to żart.

3

Gramy podobno jak Brazylia ...
Chyba z Niemcami w 2014.

0

@Seledynowy Mielcarski odklejka :D

1

@MesQueUnClub96 Olisadebe

0

Tak teraz pomyślałem sobie, że jeżeli drużyna zajmie miejsca od 1-8 to automatycznie awansuje do 1/16, zatem omija 2 mecze (1/32). Ciekawe czy bonus za bezpośredni awans zrekompensuje brak meczu domowego w UCL, a jak wiadomo taki mecz generuje mega przychody.

1

Kolejny raz, Lewy na boisku i Polska przestała grać i jeszcze do tego dostała 2 gongi. Niby nie jestem zabobonny, ale naprawdę ostatnio gramy lepiej beż niego...

0

@Oskar00 oczywiście, tylko fart :)

0

@norbi77 nie ma to jak biadolić i nie wiedzieć. Leszek Olłowski odchodzi z C+

1

@QQL5 mój ulubiony kanał na YT. Uwielbiam audytora jak wyjaśnia ludzi, przede wszystkim policję. Ponadto nauczyłem się z jego filmików jak to Policja nadużywa władzy i pozycji. Polecam również zagraniczny kanał "Audit the audit". Pozdrawiam

2

@FcPortoFan1999 Nawet Mudryk w takiej słabej formie by tak pokręcił naszą obroną, żeby się zastanawiali nad zmianą dyscypliny [;

0

@Encore Dla mnie ta sytuacja jest analogiczna do karnego na Benzemie vs City w dogrywce UCL. Jedynym argumentem może być to, że Mudryk nie miałby szans dojść do piłki, ale i tak uważam, że 100% karny.

1

@Chaoss Pauleta do teraz się śmieje [;

0

@Tasde wg przepisów to jeżeli był kontakt(a był, tylko nie na karnego) to nie może dać żółtej.

2

@Medium zgadzam sie w 100%. Hannibal był mega aż do 2 sezonu, w 3 polecieli za mocno na mefedronie :)

0

@norbi77 Jedynym "pantofelkiem" w tej całej konwersacji jesteś Ty! Jak ktoś nie ma żadnego argumentu to gra kartami typu "ilość IQ"

W trzech sezonach ligowych 2015/16, 2016/17 i 2017/18 Barcelona zaliczyła najlepsze statystyki w historii La Ligi pod względem karnych i czerwonych kartek (33 karne dla Barcelony kontra tylko 3 dla rywali przez te trzy sezony; 23 czerwone kartki dla rywali i tylko 4 dla Barcelony w tym okresie). Po zmianie władz i zaprzestaniu współpracy z Negreirą te statystyki w kolejnych pięciu sezonach (włącznie z trwającym, od 2018 do 2023 roku) bardzo się wyrównały (31-19 w karnych i 24-20 w czerwonych kartkach).

Oczywiście przypadek i pewnie Negreira i reszta zamieniła się w pantofelki i straciła IQ. Troche pokory "kibicu Barcelony".

0

@norbi77 bo przestaliście płacić.

0

@Pawelsky w bezposrednich meczach (dwumeczach), w fazie pucharowej.

0

@karci0 wolisz, żeby decydował o tym rzut monetą, tak jak było w latach 60-tych?

0

Zasady z oficjalnej strony UEFA:
g. higher number of away goals scored in all group matches;

https://documents.uefa.com/r/Regulations-of-the-UEFA-Champions-League-2022/23/Article-16-Match-system-group-stage-Online

0

Mi się wydaje, że chodziło o wcześniejszą wrzutkę i tam był chyba spalony gracza Barcelony kiedy piastkami bramkarz Rayo wybijał. Nie było przerwania akcji, więc potencjalny karny lub nawet gol nie mógł być uznany.

2

@KrychaFCB Wiesz, że pisząc, że ta edycja LM jest słaba obrażasz swój klub?

0

@FCB24 Świetni piłkarze. Ciekawe, że nigdy nie grali w TOP Klubie.

0

@AleksanderFCB Dokładnie:)

0

@Traba727 Kotletico siadło po zmianach Simeone W II połowie. Do 60 minuty (w drugiej połowie) całkiem nieźle zaczeli grać.

0

@Cobra303 To się nazywa pressing (i oczywiście trochę szczęścia).Nie ma za co!

0

Benzema jest mistrzem pressingu w idealnym momencie!

1

@MisterGuardiola Mi strasznie brakuje LM w C+

0

@BART97 na to jest 0.00001% szans:)

0

@KrwawiaceoczyVEB słaby sezon skoczków był spowodowany tym, że nie było transmisji na Tvpis, ciekawe jaka tu będzie wymówka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?