O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 276
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Jeśli chodziło by o sprzedarz z opcja odkupienia to jak najbardziej tak. Chłopak by sobie przynajmniej pogral w la liga

0

Szok, młody piłkarz z Anglii przychodzi do nas a nie na odwrót :O

0

Ma dopiero 18 lat wiec jeszcze wszystko przed nim. Najlepiej jeśli przeszedł by do Barcy B i tam pokozał co potrafi

0

pawelbun23

Nie prowokuj bo nie wierze że jesteś taki "mądry" ;/

0

Ooo, zauważyłem że kibice Milany nagle stracili wszelki szacunek do drużyn przeciwnych po tym jak ich prezesik zaszalał z transferami. Żeby tylko się nie okazało że wasze wielkie plany legną w gruzach bo na przykładzie Realu widać najlepiej że wielkie nazwiska od razu sukcesów nie gwarantują.

Zobacz wszystkie

0

Czyżby powtórka z meczu z Betisem?

0

coś mi się zdaje że po tym sezonie zarobi jeszcze więcej

0

Zostały tylko 4 mecze w lidze i mamy 7 pkt zapasu a real jest zdruzgotany wię już chyba nic nie może nam stanąć na drodze do sukcesu w lidze

0

Dla mnie najlepszy był by arsenal bo to po pierwsze angielska drużyna a po drugie będzie to z pewnością ciekawy mecz bo obie strony preferują ofensywny futbol

0

Może i ma majątek ale nie jest zbyt skłonny do uszczuplania go ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?