Ooo, zauważyłem że kibice Milany nagle stracili wszelki szacunek do drużyn przeciwnych po tym jak ich prezesik zaszalał z transferami. Żeby tylko się nie okazało że wasze wielkie plany legną w gruzach bo na przykładzie Realu widać najlepiej że wielkie nazwiska od razu sukcesów nie gwarantują.
Dla mnie najlepszy był by arsenal bo to po pierwsze angielska drużyna a po drugie będzie to z pewnością ciekawy mecz bo obie strony preferują ofensywny futbol
Komentarze
0
Jeśli chodziło by o sprzedarz z opcja odkupienia to jak najbardziej tak. Chłopak by sobie przynajmniej pogral w la liga
0
Szok, młody piłkarz z Anglii przychodzi do nas a nie na odwrót :O
0
Ma dopiero 18 lat wiec jeszcze wszystko przed nim. Najlepiej jeśli przeszedł by do Barcy B i tam pokozał co potrafi
0
pawelbun23
Nie prowokuj bo nie wierze że jesteś taki "mądry" ;/
0
Ooo, zauważyłem że kibice Milany nagle stracili wszelki szacunek do drużyn przeciwnych po tym jak ich prezesik zaszalał z transferami. Żeby tylko się nie okazało że wasze wielkie plany legną w gruzach bo na przykładzie Realu widać najlepiej że wielkie nazwiska od razu sukcesów nie gwarantują.
0
Czyżby powtórka z meczu z Betisem?
0
coś mi się zdaje że po tym sezonie zarobi jeszcze więcej
0
Zostały tylko 4 mecze w lidze i mamy 7 pkt zapasu a real jest zdruzgotany wię już chyba nic nie może nam stanąć na drodze do sukcesu w lidze
0
Dla mnie najlepszy był by arsenal bo to po pierwsze angielska drużyna a po drugie będzie to z pewnością ciekawy mecz bo obie strony preferują ofensywny futbol
0
Może i ma majątek ale nie jest zbyt skłonny do uszczuplania go ;/