Snooker
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli chodziło by o sprzedarz z opcja odkupienia to jak najbardziej tak. Chłopak by sobie przynajmniej pogral w la liga
0
Szok, młody piłkarz z Anglii przychodzi do nas a nie na odwrót :O
0
Ma dopiero 18 lat wiec jeszcze wszystko przed nim. Najlepiej jeśli przeszedł by do Barcy B i tam pokozał co potrafi
0
pawelbun23
Nie prowokuj bo nie wierze że jesteś taki "mądry" ;/
0
Ooo, zauważyłem że kibice Milany nagle stracili wszelki szacunek do drużyn przeciwnych po tym jak ich prezesik zaszalał z transferami. Żeby tylko się nie okazało że wasze wielkie plany legną w gruzach bo na przykładzie Realu widać najlepiej że wielkie nazwiska od razu sukcesów nie gwarantują.
0
A za chwile ten zbawiciel zmyje się do Man City...
0
forzamilan
frustu, frustu...
0
Przynajmniej pokazał że ma jaja, nie to co Fabregas
0
Szkoda bo jak na mnie to Caceres by sie nam przydał ;/
0
Póki nie zobacze oficialnego potwierdzenia to nie uwierze ;)
0
Może i ma majątek ale nie jest zbyt skłonny do uszczuplania go ;/
0
Ja też tego nie rozumiem, są w stanie wypłacać takie pensje zawodnikom a nie mogą złożyć większej oferty ;/
0
Michaelinio
Przerażasz mnie;/
0
Ostatnimi czasy to Clichy też szału nie robi ;/
0
Ostatnimi czasy to Clichy też szału nie robi ;/
0
Pewnie nie miał już kogo brać to go z litosci zabrał
0
Komuś nie pasuje to nie czyta, proste i logiczne ;/
0
Nie ma to jak 12 letni kibice kanonierów, mam wrażenie że wiekszość z nich miesci sie w tej kategorii wiekowej ;/
0
Za rok niech za darmo przejdzie i bedzie git.
0
W sumie to jego ostatnia szansa żeby jeszcze do Barcelony wrócic.
0
Co nam da jak znowu w brazylii będzie wymiatał jak w europie gra piach, lepiej było go do słabszego europejskiego klubu wyporzyczyć
0
Szkoda że Assulin nie dostosował sie do gry na wyzszym poziomie. Jak na mnie to chłopak ma największe braki w aspekcie fizycznym.
0
justFCB
Pique15 to troll jakich tu wiele. Nawet jeśli dostanie bana to sobie dziecko nowe konto założy. Najlepszy sposób to zignorowanie delikwenta
0
Ludzie, opanujcie się. Tylu tu wszelkiej maści znawców i ekspertów, którzy cały swój pogląd dotyczący wyborów i kandydatów opieraja na kilku marnych wywiadach. Jak juz pisało wiele osób, czy nie wydaje sie wam dziwne że ludzie będący mocno zwiazani z klubem i żyjący w jego środowisku na codzień oddaja swoje głosy w tak miażdzącej ilości na Sandro, nie będąc pewnym na co się piszą?
0
Taa a gdyby na SB zagrał np. Silva który miałby przejśc do Barcy to na pewno bili by mu brawa...
0
Czy ja wiem, czy szkoda? My tam mamy Thiago ,Dos Santosa i innych młodych nie ustępujących wcale jego talentowi
0
Ja bym wolał zamiast Henrego w obecnej formie stawiać na wychowanków którzy są głodni gry i nie kosztują w utrzymaniu tak jak Henry
0
Czyli Dalmau sobie raczej nie pogra
0
Eric super odbiór i asysta
0
Wszystko fajnie tylko znowu zmiana 5 min przed koncem :(