0

Jeśli chodziło by o sprzedarz z opcja odkupienia to jak najbardziej tak. Chłopak by sobie przynajmniej pogral w la liga

0

Szok, młody piłkarz z Anglii przychodzi do nas a nie na odwrót :O

0

Ma dopiero 18 lat wiec jeszcze wszystko przed nim. Najlepiej jeśli przeszedł by do Barcy B i tam pokozał co potrafi

0

pawelbun23

Nie prowokuj bo nie wierze że jesteś taki "mądry" ;/

0

Ooo, zauważyłem że kibice Milany nagle stracili wszelki szacunek do drużyn przeciwnych po tym jak ich prezesik zaszalał z transferami. Żeby tylko się nie okazało że wasze wielkie plany legną w gruzach bo na przykładzie Realu widać najlepiej że wielkie nazwiska od razu sukcesów nie gwarantują.

0

A za chwile ten zbawiciel zmyje się do Man City...

0

forzamilan

frustu, frustu...

0

Przynajmniej pokazał że ma jaja, nie to co Fabregas

0

Szkoda bo jak na mnie to Caceres by sie nam przydał ;/

0

Póki nie zobacze oficialnego potwierdzenia to nie uwierze ;)

0

Może i ma majątek ale nie jest zbyt skłonny do uszczuplania go ;/

0

Ja też tego nie rozumiem, są w stanie wypłacać takie pensje zawodnikom a nie mogą złożyć większej oferty ;/

0

Michaelinio

Przerażasz mnie;/

0

Ostatnimi czasy to Clichy też szału nie robi ;/

0

Ostatnimi czasy to Clichy też szału nie robi ;/

0

Pewnie nie miał już kogo brać to go z litosci zabrał

0

Komuś nie pasuje to nie czyta, proste i logiczne ;/

0

Nie ma to jak 12 letni kibice kanonierów, mam wrażenie że wiekszość z nich miesci sie w tej kategorii wiekowej ;/

0

Za rok niech za darmo przejdzie i bedzie git.

0

W sumie to jego ostatnia szansa żeby jeszcze do Barcelony wrócic.

0

Co nam da jak znowu w brazylii będzie wymiatał jak w europie gra piach, lepiej było go do słabszego europejskiego klubu wyporzyczyć

0

Szkoda że Assulin nie dostosował sie do gry na wyzszym poziomie. Jak na mnie to chłopak ma największe braki w aspekcie fizycznym.

0

justFCB

Pique15 to troll jakich tu wiele. Nawet jeśli dostanie bana to sobie dziecko nowe konto założy. Najlepszy sposób to zignorowanie delikwenta

0

Ludzie, opanujcie się. Tylu tu wszelkiej maści znawców i ekspertów, którzy cały swój pogląd dotyczący wyborów i kandydatów opieraja na kilku marnych wywiadach. Jak juz pisało wiele osób, czy nie wydaje sie wam dziwne że ludzie będący mocno zwiazani z klubem i żyjący w jego środowisku na codzień oddaja swoje głosy w tak miażdzącej ilości na Sandro, nie będąc pewnym na co się piszą?

0

Taa a gdyby na SB zagrał np. Silva który miałby przejśc do Barcy to na pewno bili by mu brawa...

0

Czy ja wiem, czy szkoda? My tam mamy Thiago ,Dos Santosa i innych młodych nie ustępujących wcale jego talentowi

0

Ja bym wolał zamiast Henrego w obecnej formie stawiać na wychowanków którzy są głodni gry i nie kosztują w utrzymaniu tak jak Henry

0

Czyli Dalmau sobie raczej nie pogra

0

Eric super odbiór i asysta

0

Wszystko fajnie tylko znowu zmiana 5 min przed koncem :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?