0

Taa musi być bardzo cienki skoro w wieku 18 lat osiąga to co dla wielu przez całą karierę będzie nieosiągalne

0

Żeby się nie okazało że ci trzej kluczowi zawodnicy z którymi rozmawiał to Jorquera, Víctor Sánchez i Hleb :D

0

Jeśli mamy już kupować napastnika to niech będzie to Villa a nie Adebayor bo hiszpan to klasa sama w sobie a Ade ma za duże wachania formy

0

Mógłby Bojan wejść za Eto o bo by sobie pograł w meczu który i tak kontrolujemy

0

To co athletic zobi z swoją bramką to jakieś cuda

0

Poda ktoś link z meczem Barcy athletic???

0

Silva chyba nie jest z brazyli

0

Bojan mógłby z Eto o wejść bo by się przynajmniej ograł

0

Mam nadzieje że jak Milito wyzdrowieje to będzie w formie

0

W dobrej chwili strzelił tą barmkę bo nasza gra nie wyglądała różowo

0

Jeszcze tak mi się nie zdarzyło żebym tyle linków przejrzał i żaden nie działał:/

0

I to że Lyon zagra świetny mecz

0

Skoro wszyscy mówili że nie utrzymamy naszej zwycięskiej serii i tak się w końcu stało to teraz na realu powoli zacznie ciążyć presja

0

Szkoda tego błedu, bo już zaczynała mi się w miarę podobać gra Valdesa a poza tym mógłby się choć raz do winy przyznać :/

0

Alves jak ochroniarz

0

Pep już wszystkie zmiany wykorzystał

0

Czyżby powtórka z meczu z Betisem?

0

Mimo wszystko wierze że coś ugramy.

VeB!

0

No to teraz Valdes nie będzie miał łatwgo życia :/

0

Coś mi się zdaje że jeśli dzisiaj przegramy to stracimy kilku "kibiców" :D

0

Ale ten Iniesta ma technike

0

Już zapomniałem jakie to uczucie :/

0

Pomysł z kupieniem i wyporzyczeniem jest dobry zwłaszcza że jego cena nie jest podobno teraz zbyt wysoka a może z niego wyrosnąć niezły napastnik

0

Ja bym chciał żeby częściej grał na środku pomocy niż na skrzydle

0

I podobno ryjek jest w gronie możliwych zastępców

0

Ze względu na niedługo kończący się kątrakt cena nie jest zła ale mogli by coś ekstra dorzucić

0

Ciekawy jestam jakie jutro będą oceny i kto ma więcej racji

0

ma 21 lat ale jak na obrońce jest to naprawdę mało wię trzeba poczekać aż złapie forme

0

Trochę powagi mogli by okazać bo to by dziwnie wyglądało gdyby zawodnicy takiego wielkiego klubu jak Barcelona paradowali w różowych ciuszkach. Stanowczo nie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?