0

Wielkie dzięki patrysss

0

Mam problem ponieważ gdy ściągam jakikolwiek filmik z tej strony to odtwarza mi tylko dzwięk a korzystam z winodws media player wie ktoś co zrobić albo jaki inny program ściągnąć ?

0

Zostały tylko 4 mecze w lidze i mamy 7 pkt zapasu a real jest zdruzgotany wię już chyba nic nie może nam stanąć na drodze do sukcesu w lidze

0

Jakoś mi się nawet spać odechciało po tych emocjach, po prostu nieziemska gra i trzeba się tym cieszyć póki trwa

0

Dla takich meczów się żyje :D

0

Ich KIBICE już wychodzą z stadionu

0

Iniesta i te jego kółeczka :D

0

Abidal powinien się wziąśc za siebie bo zaraz czerwo dostanie i tyle

0

Umiejętności tak ale szczęście jest z pewnoscią po stronie realu

0

wiedziałem... :(

0

Nie będzie bo to real a oni mają tyle szczęścia że jeszcze coś strzelą :/

0

Mimo to trzeba przyznać że umiejętności miał spore

0

Szkoda tych zmarnowanych szans ale 3 pkt są

A tak poza tym to Barca B znowy zremisowała 1-1

0

Trochę nieciekawie wyglądało to że 2 bramki chelsea zdobyła po rzutach rożnych a ten aspekt jest naszym słabszym punktem

0

Ribery to chyba jedyny zawodnik Bayernu który wczoraj coś próbował zdziałać ale w pojedynke nic się nie da

0

to niby "tylko" spotr a potrafi poprawic humor na cały tydzień :D

0

Mam nadzieje że ta wszechobecna pewnoś siebię nie zakręci za bardzo w głowach naszych zawodników bo może dojść do bardzo nie miłej niespodzianki, ale pozostaje optymistą VeB!

0

Ansejo ładnie dzisiaj broni

0

coś mi się zdaje że po tym sezonie zarobi jeszcze więcej

0

Szczerze to wole już jak by wybrali Freya bo on to przynajmniej może do nas dołączyć za darmo a Trezeguet nie jest nam zbyt potrzebny

0

Mnie trochę bardziej śmieszy 18 miejsce takiej drużyny jak Gamba Osaka

0

Z tego co wiem to Barca wygrała 3-0

0

Podoba mi się dzisiaj gra Caceresa

0

Jak na mnie to w ostatnim czasie Iniesta za dużo tych kontuzji miał wiec mam nadzieje że nic mu się nie stało

0

Przepiękna akcja

0

Ja by polecił również ten link ponieważ dobre działa

http://www.justin.tv/narkitu_

0

Z tą ławą nie byłbym taki do końca pewny bo jak wiadomo Pep stosuje rotacje a poza tym Xavi to też człowiek i nie może grać w każdym meczu więc przydał by się jakiś zawodnik który może go godnie zastąpić

0

Dobrze by było gdyby jednak udało się go sprowadzić bo to świetny zawodnik.

A tak poza tym to powstała oficjalna strona Daniego Alvesa

http://www.danialves20.com/eo/

0

Dla mnie najlepszy był by arsenal bo to po pierwsze angielska drużyna a po drugie będzie to z pewnością ciekawy mecz bo obie strony preferują ofensywny futbol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?