Snooker
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wielkie dzięki patrysss
0
Mam problem ponieważ gdy ściągam jakikolwiek filmik z tej strony to odtwarza mi tylko dzwięk a korzystam z winodws media player wie ktoś co zrobić albo jaki inny program ściągnąć ?
0
Zostały tylko 4 mecze w lidze i mamy 7 pkt zapasu a real jest zdruzgotany wię już chyba nic nie może nam stanąć na drodze do sukcesu w lidze
0
Jakoś mi się nawet spać odechciało po tych emocjach, po prostu nieziemska gra i trzeba się tym cieszyć póki trwa
0
Dla takich meczów się żyje :D
0
Ich KIBICE już wychodzą z stadionu
0
Iniesta i te jego kółeczka :D
0
Abidal powinien się wziąśc za siebie bo zaraz czerwo dostanie i tyle
0
Umiejętności tak ale szczęście jest z pewnoscią po stronie realu
0
wiedziałem... :(
0
Nie będzie bo to real a oni mają tyle szczęścia że jeszcze coś strzelą :/
0
Mimo to trzeba przyznać że umiejętności miał spore
0
Szkoda tych zmarnowanych szans ale 3 pkt są
A tak poza tym to Barca B znowy zremisowała 1-1
0
Trochę nieciekawie wyglądało to że 2 bramki chelsea zdobyła po rzutach rożnych a ten aspekt jest naszym słabszym punktem
0
Ribery to chyba jedyny zawodnik Bayernu który wczoraj coś próbował zdziałać ale w pojedynke nic się nie da
0
to niby "tylko" spotr a potrafi poprawic humor na cały tydzień :D
0
Mam nadzieje że ta wszechobecna pewnoś siebię nie zakręci za bardzo w głowach naszych zawodników bo może dojść do bardzo nie miłej niespodzianki, ale pozostaje optymistą VeB!
0
Ansejo ładnie dzisiaj broni
0
coś mi się zdaje że po tym sezonie zarobi jeszcze więcej
0
Szczerze to wole już jak by wybrali Freya bo on to przynajmniej może do nas dołączyć za darmo a Trezeguet nie jest nam zbyt potrzebny
0
Tu jest pełna lista
http://www.iffhs.de/?10f42e00fa2d17f73702fa3016e23c17f7370eff3702bb1c2bbb6f28f53512
0
Mnie trochę bardziej śmieszy 18 miejsce takiej drużyny jak Gamba Osaka
0
Z tego co wiem to Barca wygrała 3-0
0
Podoba mi się dzisiaj gra Caceresa
0
Jak na mnie to w ostatnim czasie Iniesta za dużo tych kontuzji miał wiec mam nadzieje że nic mu się nie stało
0
Przepiękna akcja
0
Ja by polecił również ten link ponieważ dobre działa
http://www.justin.tv/narkitu_
0
Z tą ławą nie byłbym taki do końca pewny bo jak wiadomo Pep stosuje rotacje a poza tym Xavi to też człowiek i nie może grać w każdym meczu więc przydał by się jakiś zawodnik który może go godnie zastąpić
0
Dobrze by było gdyby jednak udało się go sprowadzić bo to świetny zawodnik.
A tak poza tym to powstała oficjalna strona Daniego Alvesa
http://www.danialves20.com/eo/
0
Dla mnie najlepszy był by arsenal bo to po pierwsze angielska drużyna a po drugie będzie to z pewnością ciekawy mecz bo obie strony preferują ofensywny futbol