Snooker
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko jego lubie z realu...
0
W takim klubie nie mógł by mieć problemu z pierwszym składem wiec jak najbardziej
0
Żeby tylko nie kopiował jego zachowań w ostatnim meczu a bedzie dobrze:D
0
Jeśli miałby szanse na występy w PL to czemu nie
0
To jest dla niego szansa żeby pokazać ze jednak coś potrafi zdziałać poza Barzylią
0
Dzisiaj chcą Marqueza, jutro pewnie znowu będzie cos o Bojanie wiec nie ma co się przejomować
0
Ale od Arsenalu tekiej kasy w przypadku jego sprzedaży nie dostaniemy
0
Kupic i zostawic na wyporzyczeniu w Andrelechcie na 2 lata a potem zobaczyć czy dalej wyporzyczać czy juz do Barcelony
0
Jeffren gdyby wiecej grał to razem z Pedro tworzyli by świetne szrzydła
0
Silva jak najbardziej, ograny w Hiszpani a do tego jeszcze młody
0
Ważne żebyśmy wygrali z Dynamem bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić Barcelony poza LM. Btw Henrique strzelił dla Racingu :D
0
Ciekawe jak długo się jeszcze utrzyma na tym stanowisku
0
Beznadziejny pomysł bo w zespole są pozycje które muszą być wzmocnione bardziej a poza tym Yaya teraz gra rzadziej to po przyjściu Marcherano pewnie odejdzie.
0
Ja bym proponował bana dla barca_rzadzi a tak poza tym to mam nadzieje że Jeffren się pokaże z dobrej strony jak dostanie szanse bo głupotą było by żeby odchodził
0
Teraz podobno trzecim bramkarzem ma zostać Ruben
0
Ale który z tych talentów chciałby grać dla naszej kadry skoro mają przed sobą świetlaną przyszłość a poza tym nasz kraj wcale nie jest im tak bliski sercu
0
Tylko czy Guddy chciałby grac na Ukrainie
0
No to graty dla taty a tak poza tym to nie wie ktoś czy Keirrison grał dzisiaj??
0
Normalnie jak Messi :D
0
Oby to była prawda a tak poza tym to zobaczcie jaką brame Hleb strzelił wczoraj
0
Ja tam chciałbym najbardziej Rafinhe albo Azpilicuete
0
Prawdziwy skarb, ma ledwo 19 lat a juz tak duzo pokazał więc nie mozna go oddać za żadną kasę
0
Trzeba zaufac zarządowi choc wydaje mi się że jakis nowy ŚP by się przydał.
a tak poza tym to mam małą prośbę, czy mógł by mi ktoś napisać na gg wyniki nastepnych sparingów ponieważ wtedy nie będe miał dostępu do internetu a jedynie era gg na telefonie, mój nr10271679
0
Mi też się wydaje że Rochina ma "to coś" :)
0
szkoda że zadnego skrzydłowego nie chcą bo mi się wydaje że przydał by się jakiś zastępca ale w sumie od czego mamy naszych młodych zawodników
0
Mimo wszystko wolałbym aby zakupili pomocnika
0
Bez przesady bo 55 mln to ma klauzura odejścia Aguero który też zły nie jest
0
Noo chłopak ma naprawdę pecha bo nie dość że ta kontuzja tak długo trwa to jeszcze przegapił tak piękny sezon
0
Ten na zdjęciu to chyba Botía
0
Wiadomo że Forlan słaby nie jest ale to nie jest zawodnik na którego warto wydawać duzo pieniędzy chocby ze względu na wiek...