0

Tak to już jest że gdy klub ma dobrą passę to kibiców cała masa a gdy przychodzi spadek formy to sami krytycy się pojawiają :/

0

No szkoda że nie jest bramkostrzelny :/

0

Cieszy też że wykorzystuje swój wzrost i strzela bramki głową co kiedyś nie wychodziło mu tak łatwo

0

Ok, thx maciek

0

Wie ktoś czy będą te spotkania w telewizji?

0

Dziwne są szczególnie te ceny starszych zawodników np. Drogba bo ma już 30 lat na karku więc cena też powinna być niższa

0

Niewiem czy jest w ogóle sens teraz go sprzedawać bo jest w formie a poza tym pieniędzy za dużo byśmy za niego nie dostali bo ma już swoje lata..

0

Mimo że ma już trochę lat to jeśli cena była by odpowiednia to mógłby przyjść

0

Oby się udało bo inaczej jakoś nie widze naszej defensywy w meczu z Gijon :/

0

Po pierwsze to duże pieniądze za które można kupić moim zdaniem lepszego napastnika a pozatym on podobno woli Real więc niech tam za taką kasę pójdzie. Po drugie myślę że lepszy był by Aguero który jest przynajmniej ograny w naszej lidze.

0

0

Mogłby mi ktoś powiedzieć jak Pique okazał radośc po strzelonej bramce bo meczu niestety nie widziałem

0

Szkoda że to trwa tylko 15 minut :/

0

No nie działa

0

Mam pytanie: Jesteście na tej stronie by kibicować Barcelonie czy kłócić się i szpanować kto jest lepszy kibic ???

0

Najważniejsze to się przełamać i strzelić 1 bramkę a potem powinno być z górki

0

Teraz Messi patałach a jak bramkę strzeli, Król

0

Ich defensywa jest naprawdę dobra więc trudno będzie wygrać

0

Dobrze by było gdyby Pinto też dostawał szansę na gre w lidze bo wtedy może Valdes byłby bardziej skoncentrowany...

0

chodziło mi o to że wypadek stał się tak blisko i nigdy nie wiadomo co wydarzy się jutro...

0

Denerwuje mnie to że oni myślą sobię że mogą mieć każdego bo mają kase

0

Pomyślcie sobie co by się stało gdyby taki wypadek zdarzył się naszej drużynie :/

0

Dobrze widzieć że nasi skauci nie obijają się. Może za niedługo będzie news że mają talent z Polski :D

0

Jest teraz w dobrej formie a do tego bardzo się przydaje. A co do tej kwoty to śmiech na sali

0

dobry wybór ponieważ jest utalentowany i dosyć młody

0

Byle tylko bramka nr 5000 nie była samobójem :D

0

Byle tylko bramka nr 5000 nie była samobójem :D

0

Mógłby mi ktoś podać nr do meczu na Sopcasta żeby odbiór był dobry bo jak narazie dobrego nie potrafię znaleść. z góry dzięki :D

0

Miło by było gdyby go Barca kupiła bo zapowiada się naprawdę nieźle :D

0

santiago

Mi tez ten news na rm.pl się spodobał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?