Snooker
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak to już jest że gdy klub ma dobrą passę to kibiców cała masa a gdy przychodzi spadek formy to sami krytycy się pojawiają :/
0
No szkoda że nie jest bramkostrzelny :/
0
Cieszy też że wykorzystuje swój wzrost i strzela bramki głową co kiedyś nie wychodziło mu tak łatwo
0
Ok, thx maciek
0
Wie ktoś czy będą te spotkania w telewizji?
0
Dziwne są szczególnie te ceny starszych zawodników np. Drogba bo ma już 30 lat na karku więc cena też powinna być niższa
0
Niewiem czy jest w ogóle sens teraz go sprzedawać bo jest w formie a poza tym pieniędzy za dużo byśmy za niego nie dostali bo ma już swoje lata..
0
Mimo że ma już trochę lat to jeśli cena była by odpowiednia to mógłby przyjść
0
Oby się udało bo inaczej jakoś nie widze naszej defensywy w meczu z Gijon :/
0
Po pierwsze to duże pieniądze za które można kupić moim zdaniem lepszego napastnika a pozatym on podobno woli Real więc niech tam za taką kasę pójdzie. Po drugie myślę że lepszy był by Aguero który jest przynajmniej ograny w naszej lidze.
0
estival
http://www.justin.tv/rey321
0
Mogłby mi ktoś powiedzieć jak Pique okazał radośc po strzelonej bramce bo meczu niestety nie widziałem
0
Szkoda że to trwa tylko 15 minut :/
0
No nie działa
0
Mam pytanie: Jesteście na tej stronie by kibicować Barcelonie czy kłócić się i szpanować kto jest lepszy kibic ???
0
Najważniejsze to się przełamać i strzelić 1 bramkę a potem powinno być z górki
0
Teraz Messi patałach a jak bramkę strzeli, Król
0
Ich defensywa jest naprawdę dobra więc trudno będzie wygrać
0
Dobrze by było gdyby Pinto też dostawał szansę na gre w lidze bo wtedy może Valdes byłby bardziej skoncentrowany...
0
chodziło mi o to że wypadek stał się tak blisko i nigdy nie wiadomo co wydarzy się jutro...
0
Denerwuje mnie to że oni myślą sobię że mogą mieć każdego bo mają kase
0
Pomyślcie sobie co by się stało gdyby taki wypadek zdarzył się naszej drużynie :/
0
Dobrze widzieć że nasi skauci nie obijają się. Może za niedługo będzie news że mają talent z Polski :D
0
Jest teraz w dobrej formie a do tego bardzo się przydaje. A co do tej kwoty to śmiech na sali
0
dobry wybór ponieważ jest utalentowany i dosyć młody
0
Byle tylko bramka nr 5000 nie była samobójem :D
0
Byle tylko bramka nr 5000 nie była samobójem :D
0
Mógłby mi ktoś podać nr do meczu na Sopcasta żeby odbiór był dobry bo jak narazie dobrego nie potrafię znaleść. z góry dzięki :D
0
Miło by było gdyby go Barca kupiła bo zapowiada się naprawdę nieźle :D
0
santiago
Mi tez ten news na rm.pl się spodobał :D