Snooker
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam tylko nadzieje żeby na koniec nie wyszło ze Eto odejdzie, Villa nie przyjdzie a za grubą kasę kupimy Forlana
0
Rozumiem że został mu juz tylko rok kontraktu ale 15 mln to śmiech na sali tym bardziej że za młodego Keirrisona mamy wydac 13 mln...
0
Własnie, ja też jestem tego ciekaw
0
Ważne żeby tylko kontuzji nie doznał
0
Oby plota bo taka kase wydawać na zawodnika który gra na pozycji dobrze obstawionej w naszym klubie bardziej przydał by sie lewy skrzydłowy
0
Zawodnik bardzo ciekawy ale niestety z poza EU a trzeba pamiętać że mamy też sprowadzić Keirrisona
0
Zawodnik bardzo ciekawy ale niestety z poza EU a trzeba pamiętać że mamy też sprowadzić Keirrisona
0
I dobrze bo mi się nigdzie nie spieszy ale nie można też przesadzać bo mamy kilka priorytetów jak np. Villa gdy Eto odejdzie
0
3 bramkarzem będzie Ruben
0
Bardzo by sie przydał a co do reprezentacji to sam powiedział że chciałby otworzyć sobię dobrą grą w Barcelonie drogę do rep Brazylii
0
Gdyby był dostępny z wolnego transfery to oczywiście ale za taka sumę nigdy
0
I to jest właśnie pomysłowosc gazet. Jeszcze tydzien temu Villa miał powiedziec że jego marzeniem są białe barwy realu i że jego transfer to kwestia godzin teraz wychodzi że będzie nasz wiec podobnie jest z Riberym
0
Też się zgadzam z tym ze Silva nie byłby gorszy tym bardziej ze jego cena była by kilka razy mniejsza
0
No nie za dobrze to wyglada więc przyjscie Villi jest coraz bardziej prawdopodobne.
BTW mozecie pomóc by Henry zdobył nagrode Golden Foot
http://www.goldenfoot.com/acm-on-line/Home/GoldenFoot/Voting
0
Nie dziwie mu się bo kto wie może za pare lat będzie z niego światowej klasy lewy obrońca a w rep. Brazylii to akurat nie najmocniej obsadzona pozycja
0
I aż dziw bierze że po takim sezonie nie chce podwyzki
0
tylko żeby się nie okazało że Keirrison po sezonie będzie lepszy od Villi :D
0
Wole go sto razy bardziej niż Zlatana więc się chyba zastrzele jesli odejdzie do tych białych lam
0
Cała ta sprawa wyglada dziwnie , bo na stronie realu juz sa wszyscy zapewniani że Ribery u nich na 100% a po drugiej stronie Barcelona jest pewna że zagra dla nas
0
Jakos tego nie widzę a poz tym skoro w Bayernie nie będzie dla niego miejsca to co dopiero w Barcelonia
0
Niestety jak na mnie to ma trochę za dużo lat by wydawać na niego tyle kasy a poza tym, wg. mnie najlepszą opcją byłby Villa bo nie jest wcale gorszy od Ibry a jego cena z powodu problemów finansowych Valencji była by znacznie niższa.
0
Kto jak kto ale Yaya bez gadania powinien dostać porządną podwyżke
0
Niby wszystko fajnie ale jakos nie widzę żeby go za 20 mln wypuścili ale swoja drogą taki zawodnik by się przydał
0
I dobrze, bo bez sensu jest sprzedawanie młodego zawodnika po pierwszym sezonie.
0
Chciałbym miec choć połowę tego optymizmu co on ale w finale wszystko się może zdarzyc.
VeB!
0
Ciągle nie moge sobię uswiadomic że ten wielki dzień już jutro :D
0
Niby mecz o pietruszke, niby nie graja gwiazdy a i tak chce się ogladać chociaż za wzgledu na naszych wychowanków
0
Właśnie z jakiego źródła???
0
Właśnie z jakiego źródła???
0
Super że nasi rezerwowi dostaną szansę na pokazanie się, świetna decyzja