0

Mam tylko nadzieje żeby na koniec nie wyszło ze Eto odejdzie, Villa nie przyjdzie a za grubą kasę kupimy Forlana

0

Rozumiem że został mu juz tylko rok kontraktu ale 15 mln to śmiech na sali tym bardziej że za młodego Keirrisona mamy wydac 13 mln...

0

Własnie, ja też jestem tego ciekaw

0

Ważne żeby tylko kontuzji nie doznał

0

Oby plota bo taka kase wydawać na zawodnika który gra na pozycji dobrze obstawionej w naszym klubie bardziej przydał by sie lewy skrzydłowy

0

Zawodnik bardzo ciekawy ale niestety z poza EU a trzeba pamiętać że mamy też sprowadzić Keirrisona

0

Zawodnik bardzo ciekawy ale niestety z poza EU a trzeba pamiętać że mamy też sprowadzić Keirrisona

0

I dobrze bo mi się nigdzie nie spieszy ale nie można też przesadzać bo mamy kilka priorytetów jak np. Villa gdy Eto odejdzie

0

3 bramkarzem będzie Ruben

0

Bardzo by sie przydał a co do reprezentacji to sam powiedział że chciałby otworzyć sobię dobrą grą w Barcelonie drogę do rep Brazylii

0

Gdyby był dostępny z wolnego transfery to oczywiście ale za taka sumę nigdy

0

I to jest właśnie pomysłowosc gazet. Jeszcze tydzien temu Villa miał powiedziec że jego marzeniem są białe barwy realu i że jego transfer to kwestia godzin teraz wychodzi że będzie nasz wiec podobnie jest z Riberym

0

Też się zgadzam z tym ze Silva nie byłby gorszy tym bardziej ze jego cena była by kilka razy mniejsza

0

No nie za dobrze to wyglada więc przyjscie Villi jest coraz bardziej prawdopodobne.

BTW mozecie pomóc by Henry zdobył nagrode Golden Foot

http://www.goldenfoot.com/acm-on-line/Home/GoldenFoot/Voting

0

Nie dziwie mu się bo kto wie może za pare lat będzie z niego światowej klasy lewy obrońca a w rep. Brazylii to akurat nie najmocniej obsadzona pozycja

0

I aż dziw bierze że po takim sezonie nie chce podwyzki

0

tylko żeby się nie okazało że Keirrison po sezonie będzie lepszy od Villi :D

0

Wole go sto razy bardziej niż Zlatana więc się chyba zastrzele jesli odejdzie do tych białych lam

0

Cała ta sprawa wyglada dziwnie , bo na stronie realu juz sa wszyscy zapewniani że Ribery u nich na 100% a po drugiej stronie Barcelona jest pewna że zagra dla nas

0

Jakos tego nie widzę a poz tym skoro w Bayernie nie będzie dla niego miejsca to co dopiero w Barcelonia

0

Niestety jak na mnie to ma trochę za dużo lat by wydawać na niego tyle kasy a poza tym, wg. mnie najlepszą opcją byłby Villa bo nie jest wcale gorszy od Ibry a jego cena z powodu problemów finansowych Valencji była by znacznie niższa.

0

Kto jak kto ale Yaya bez gadania powinien dostać porządną podwyżke

0

Niby wszystko fajnie ale jakos nie widzę żeby go za 20 mln wypuścili ale swoja drogą taki zawodnik by się przydał

0

I dobrze, bo bez sensu jest sprzedawanie młodego zawodnika po pierwszym sezonie.

0

Chciałbym miec choć połowę tego optymizmu co on ale w finale wszystko się może zdarzyc.

VeB!

0

Ciągle nie moge sobię uswiadomic że ten wielki dzień już jutro :D

0

Niby mecz o pietruszke, niby nie graja gwiazdy a i tak chce się ogladać chociaż za wzgledu na naszych wychowanków

0

Właśnie z jakiego źródła???

0

Właśnie z jakiego źródła???

0

Super że nasi rezerwowi dostaną szansę na pokazanie się, świetna decyzja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?