0

Jesli dzisiaj nie da zagrać Hlebowi czy Bojanow to ja się chyba załamie, bo nie daj Boże kontuzja Messiego i w Rzymie bedzie krucho

0

No i dobrze bo jutro będą mogli sobię rezerwowi pograć

0

Dzisiaj to same ciekawe mecze są jak np. Milan-Juventus, Arsenal- Chelsea, Barcelona-Villarreal, Manchester Utd- Man City

0

Mógł by mi ktoś powiedzieć na jakim programie najlepiej oglądać mecz???

0

Tak

0

Henry to ma samych kumpli koszykarzy :D

0

Mimo wszystko chcaiłbym jutro zobaczyć w pierwszym składzie Hleba, najlepiej w środku pomocy bo na tej pozycji może zagrać lepej

0

Krux

Nie szkoda ci palców na takie idiotyzmy?

0

ta niema to jak wydać 70 mln na Ibrę jak za taką kasę mozna kupić 2 zawodników wcale nie gorszych od niego

0

Jeśli nie uda się odwołać od kartki Abidala to Caceres (bo wątpie aby Toure znowu zagrał na stoperze) będzie miał prawdziwy test w którym udowodni że jest utalentowanym obrońcą wartych pieniędzy na niego wydanych albo zawali mecz.

0

Nie wiem czy ten pomysł by wypalił ale można by było teraz w meczach przed finałem LM wystawiac Cacaresa że by się trochę ograł i nabrał więcej pewności bo może się okazać bardzo potrzebny

0

Fakt Daniego będzie brakować najbardziej bo chociaz wczorajszy mecz mu za bardzo nie wyszedł to nasza ofensywa i defensywa dużo na nim traci

0

Ta a w pierwszym meczu jak by podyktowano karnego i wywalono ballacka to też by było już po meczu więc nie tylko oni są poszkodowani w tych kwestiach

0

Wszyscy mówią ża Iniesta tak mało bramek strzela ale on jak Puyol, strzela wtedy kiedy jest taka największa potrzeba

0

Jakos Toure mi na środku obrony nie wygląda za pewnie a poza tym będzie portrzebny jako Defensywny pom.

0

To jest niemożliwe. A ja akurat 2 min przed końcem z łzami w oczach kładłem się spać klnąc pod nosen na nasz pech (czerowna kartka, niemożliwy strzał Essiena itp.) a tu rano się budzę i mało co zawału nie dostałem. Takich emocji nie zagwarantuje mi żaden klub.

Veb!!! do Rzymu

0

Dla nich strzelił Campbell nie Henry

0

Ja też wolę Ville za to że jest hiszpanam i zna naszą ligę, nie będzie mu trzeba płacić tyle co Ibrze a poza tym powinien byc tanszy bo Valencja jest przecież w kryzysie finansowym

0

Jakoś nie widzę Fergusona żeby dawał za Riberego tyle kasy ale mam nadzieje że przejdzie do nas

0

Mi wystarczy żebyśmy mieli trochę więcej szczęścia niz ostatnio a będzie dobrze

0

To taka np. Chelsea mogła by z Barceloną wygrać z 8-0 bo by wykosiła nam wszystkich zawodników a co do newsa to ciekawy jestem jak sobię poradzi

0

Główna rożnica polega na tym że Pedro potrafi sztelać barmki a Hleb do bramkostrzelnych nie nalezy :/

0

Na tak ważny mecz napewno uda im się go wykurować. Tak jak zrobili z Robbenem

0

Harpagan

To spytaj się swoich kolegów z klasy ilu Arsenal ma wychowanków w pierwszym składzie :P

0

Tyle że wyciągnięcie Ibry z interu będzie bardzo trudne dlatego jeśli doszło by do odjeścia Eto to lepiej było by się skupić na Villi

0

Oby ta wiadomość okazała się tak "prawdziwa" jak ta że Messiego miał kryć ten małolat Michael Mancienne

0

Od tych rekordów głowa boli xp

0

Teraz wszystko jest w nogach naszych piłkarzy a myślę że z motywacją nie będzie problemów bo sami wiedzą że zostało juz tylko 7 meczów do wygrania wzystkiego :D

0

Szkoda że to tak daleko ale kiedyś trzeba się wybrać

0

Gdyby nie on to sam Messi by spokojnie jeszcze z 3 bramki ustrzelił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?