Snooker
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jesli dzisiaj nie da zagrać Hlebowi czy Bojanow to ja się chyba załamie, bo nie daj Boże kontuzja Messiego i w Rzymie bedzie krucho
0
No i dobrze bo jutro będą mogli sobię rezerwowi pograć
0
Dzisiaj to same ciekawe mecze są jak np. Milan-Juventus, Arsenal- Chelsea, Barcelona-Villarreal, Manchester Utd- Man City
0
Mógł by mi ktoś powiedzieć na jakim programie najlepiej oglądać mecz???
0
Tak
0
Henry to ma samych kumpli koszykarzy :D
0
Mimo wszystko chcaiłbym jutro zobaczyć w pierwszym składzie Hleba, najlepiej w środku pomocy bo na tej pozycji może zagrać lepej
0
Krux
Nie szkoda ci palców na takie idiotyzmy?
0
ta niema to jak wydać 70 mln na Ibrę jak za taką kasę mozna kupić 2 zawodników wcale nie gorszych od niego
0
Jeśli nie uda się odwołać od kartki Abidala to Caceres (bo wątpie aby Toure znowu zagrał na stoperze) będzie miał prawdziwy test w którym udowodni że jest utalentowanym obrońcą wartych pieniędzy na niego wydanych albo zawali mecz.
0
Nie wiem czy ten pomysł by wypalił ale można by było teraz w meczach przed finałem LM wystawiac Cacaresa że by się trochę ograł i nabrał więcej pewności bo może się okazać bardzo potrzebny
0
Fakt Daniego będzie brakować najbardziej bo chociaz wczorajszy mecz mu za bardzo nie wyszedł to nasza ofensywa i defensywa dużo na nim traci
0
Ta a w pierwszym meczu jak by podyktowano karnego i wywalono ballacka to też by było już po meczu więc nie tylko oni są poszkodowani w tych kwestiach
0
Wszyscy mówią ża Iniesta tak mało bramek strzela ale on jak Puyol, strzela wtedy kiedy jest taka największa potrzeba
0
Jakos Toure mi na środku obrony nie wygląda za pewnie a poza tym będzie portrzebny jako Defensywny pom.
0
To jest niemożliwe. A ja akurat 2 min przed końcem z łzami w oczach kładłem się spać klnąc pod nosen na nasz pech (czerowna kartka, niemożliwy strzał Essiena itp.) a tu rano się budzę i mało co zawału nie dostałem. Takich emocji nie zagwarantuje mi żaden klub.
Veb!!! do Rzymu
0
Dla nich strzelił Campbell nie Henry
0
Ja też wolę Ville za to że jest hiszpanam i zna naszą ligę, nie będzie mu trzeba płacić tyle co Ibrze a poza tym powinien byc tanszy bo Valencja jest przecież w kryzysie finansowym
0
Jakoś nie widzę Fergusona żeby dawał za Riberego tyle kasy ale mam nadzieje że przejdzie do nas
0
Mi wystarczy żebyśmy mieli trochę więcej szczęścia niz ostatnio a będzie dobrze
0
To taka np. Chelsea mogła by z Barceloną wygrać z 8-0 bo by wykosiła nam wszystkich zawodników a co do newsa to ciekawy jestem jak sobię poradzi
0
Główna rożnica polega na tym że Pedro potrafi sztelać barmki a Hleb do bramkostrzelnych nie nalezy :/
0
Na tak ważny mecz napewno uda im się go wykurować. Tak jak zrobili z Robbenem
0
Harpagan
To spytaj się swoich kolegów z klasy ilu Arsenal ma wychowanków w pierwszym składzie :P
0
Tyle że wyciągnięcie Ibry z interu będzie bardzo trudne dlatego jeśli doszło by do odjeścia Eto to lepiej było by się skupić na Villi
0
Oby ta wiadomość okazała się tak "prawdziwa" jak ta że Messiego miał kryć ten małolat Michael Mancienne
0
Od tych rekordów głowa boli xp
0
Teraz wszystko jest w nogach naszych piłkarzy a myślę że z motywacją nie będzie problemów bo sami wiedzą że zostało juz tylko 7 meczów do wygrania wzystkiego :D
0
Szkoda że to tak daleko ale kiedyś trzeba się wybrać
0
Gdyby nie on to sam Messi by spokojnie jeszcze z 3 bramki ustrzelił