Snooker
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby po sezonie albo wcześniej zaoferowali my nowy, lepszy kontrakt bo inaczej może odejśc :(
0
Bez przesady bo takie błędy (a nawet gorsze) zdarzają się dość często i nie mówi się tak o tym
0
Taki wielkolud a drybling jak u Ronaldinho :D
0
Jeah :D
0
Pewnie kolejny kibic realu co się złości że nie tracimy punktów
0
teraz tylko wytrzymać do końca
0
jeszcze jeden i spokój :D
0
Za dużo fauli a za mało ładnej gry
0
Na takie sytuacje to Keita jest najlepszy :D
0
Lepiej żeby odszedł bo nawet jesli by miał grać to wolałbym by jego miejsce zajął jakiś młody wychowanek
0
Pewnie juz nick zmienił :D. A co do Laporty to gratuluje mu udanych decyzji i obrotności w interesach
0
Fajnie by było jak by awansowali do wyższej kategorii rozgrywek
0
No to panowie nie pozostaje nic innego jak się cieszyć i gratulować naszym gwiazdorom za prezent na święta :D
0
Jeśli będzie utrzymywał dobrą formę to czemu nie :D
0
Samu sie zrewanżował
0
W głowach im się od tego GD poprzewracało bo tu więcej samolubów niż dróżyny:(
0
Kto by pomyślał że to będzie mecz bramkarzy :(
0
Znowu Messi :(
0
Mam nadzieje że szybko strzelimy bramkę bo inaczej real się rozegra
0
Czy tylko ja nie mam realcji live (cały czas jest z meczu z Sevillą) ????
0
Nie pamiętam żebym w tym roku takie emocje przeżywał jak przed tym meczem :D
0
Denerwuje mnie ta reklama na koszulach :/
0
Gdyby to był mecz z jakąś słabszą druzyną to spoko ale z Valencją to lepiej nie ryzykować z Bojanem bo może się okazać że będzie fatalnie :/
0
Tu jest dobra jakość i nie tnie zbytnio
http://strefafutbolu.pl/tv.php
0
Taa Błaszczykowski może być
0
Dajcie mu spokój ;D chłopak jest dopiero po dwudziestce więc za wcześnie go do Oleguera porównywać
0
Jak to się mówi "wierni w porażce dumni w zwycięstwie"
0
Teraz na naszych zawodnikach ciąży większa presja z powodu przegranych Valencji i Realu lecz mam nadzieje że i tak 3 pkt będą nasze
VeB!!!
0
Trochę dziwne że z Barcelony tylko jedną osobę powołano do reprezentacji Hiszpanii do lat 21
0
Właśnie czemu nikt nie wpadnie na pomysł żeby tych młodych wypożyczyć a nie odrazu sprzedawać