1

@MisterGuardiola miał czelność zrobić cieszynkę jak Ronaldo po swoich nożycach, do tego choćby się maciek przywalał bo "mniejszy kontekst meczu" ten populista powie wszystko co jest aktualnie "na topie" a jechanie Yamala jest

4

@kanver_ tutejsza społeczność nie zasługuje na Yamala, Akhomach, Adama i Trincao to jest to na co zasługują

4

@stone80 Potykał się o własne nogi większość meczu? naprawdę włącz czasem mecz bo się ośmieszasz

1

@matirix20 Yamal to fenomen, ale Tunkara to mega talent

9

@czarnyMS czyli 40 baniek za 28 latka z rocznym kontraktem co gra obecnie taką kaszanę jak mało kto? wybitny deal

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Wniosek 6, styl gry Yamala ewoluuje, dawniej typowy szeroko grający skrzydłowy, czekający na piłkę zamiast wykonać ruch a teraz coraz więcej wbiegnięć od środka, czy za plecy obrońców i od razu tworzy tym większe zagrożenie jak przy bramce z Elche, czy przy tej pierwszej sytuacji co strzelał na wślizgu, czy wcześniej przy asyście do Lewego z Kopenhagą

0

EL TIBURON powrócił

1

@HavertzKai 18 minut z Bilbao, 0 minut ze Slavią

0

@aldewir Cortes ma 1.9 metra, 174 ma brat Moriby Kourouma, który ma 16 lat

1

Ale jak to Yamal poprosił o zmianę, przecież on niby miał focha o zmianę bo nie przybił piątki Flickowi co stał jakieś kilka metrów od miejsca opuszczenia boiska

0

@Janusz_Krawczykowski Casado: Zmiana Lamine'a? Zrozumieli, że prosiłem o zmianę po dziesięciu minutach (śmiech). To Lamine chciał zmiany po 10 minutach, nie ja. Eric krzyknął i na szczęście go usłyszeli, bo zamierzali mnie zmienić. Nie było to takie trudne do zrozumienia! ależ ten Yamal się buntuje, poprosił o zmianę

3

@Guillegavira Puyol 178 cm sobie poradził, Mascherano tak samo a w wieku 16 lat raczej nie skończył rosnąć

1

@Konradowskyy to faza ligowa byłaby praktycznie bezużyteczna jakby nie wynagradzała tych najmocniejszych

3

@Krystiansigma2734 to niech wygra te MŚ bo póki co jest najzwyklejszym reprezentacyjnym flopem w przeciwieństwie do wspomnianego Yamala

4

ah to ego Yamala..

1

@Danny Gaucho te statystyki UEFY to dość mocno naciągane, strzał w słupek Viniemu uznali za asystę itp, Olise też według fotmoba ma 4 asysty a w UEFA mu wyczarowali 6

0

@Coveta Raphinha 14 strzałów 1 gol( z karnego) 0 asyst, Lewandowski środkowy napastnik 18 strzałów 2 gole, co wyciągniesz z tej obserwacji?

0

@Derpowsky no tak 3 gole z Brugią to zabrakło nam goli a nie tak, że zawiodła obrona, skoro uważasz, że to Raphinha jest tym istotniejszym to dlaczego jest praktycznie ciągle pierwszy do zejścia, Yamal nawet w momencie co był kontuzjowany leciał 90 minut, bo to bez niego gra wygląda znacznie gorzej

0

@Derpowsky uczyć czego? odklejek związanych ze złotą piłką? czajnika niewiele mniejszego niż Viniego? chamskich zachowań w stronę innych piłkarzy Barcelony jak szarpanie Ter Stegena czy popchnięcie w plecy Araujo na meczu kadry gdy gra była wstrzymana? gra w ataku niewiele się zmieniła po powrocie Raphinhi, większa różnica była w defensywie ale jego powrót akurat nałożył się z powrotem Joana, który co mecz wyciągał dwie trzy stuprocentowe sytuacje

1

@Derpowsky Rapha ma PR u zwykłych ludzi co go pchają na potęgę umniejszając Yamalowi, Yamal wygrywa u dziennikarzy, ekspertów, czy profesjonalnych piłkarzy i ogólnie ludzi co zajmują się piłką bo po prostu ma większe umiejętności

@elcaminodelsol to kierowanie się typowo sympatiami jednak przeczy obiektywizmowi, a to zachowanie na nagraniu to najzwyklejsze wyśmiewanie a nie zwykła preferencja

3

@MirusAmisz to jest ten obiektywny kibic? z Osasuną Yamal piłkarsko zjadł Raphinhę, który przez łącznie 88 minut kopał się po czole podejmował idiotyczne decyzje ale wyszedł mu 1 strzał z dystansu i raz mu rywale podali do pustej, no i taka była oto reakcja Maćka na MVP Yamala, czy w ten sam sposób się zachowywał się po meczu z Alaves gdzie Yamal strzelił gola dołożył asystę, zaliczył 10 skutecznych dryblingów i wygrał 16 pojedynków, Olmo ustrzelił dublet a Raphinha dostał MVP z 1 asystą? Oczywiście, że nie bo Rapha ma dobry PR a Yamal to wróg publiczny to trzeba się przypodobać widzom

1

Populisty tu brakowało

0

@michal26 aha czyli nie ma grać dla zespołu, a dla siebie i nawet jak ktoś inny będzie miał lepszą okazję to ma być egoistą?

0

@michal26 Lewy też miał okazję podać idealnie ustawionemu Yamalowi to walnął z półobrotu w środek bramki

0

@aldewir z całym szacunkiem, nikt z Barcelony nie gra lepiej od niego.

1

@aldewir dziwnie piszesz najlepszy ale spoko, z 11 gra Raphinha, choć gra to za dużo powiedziane

1

@cymanski15 i jedyne co robi to biega, bo piłkarsko to poziom schyłkowego Fatiego w tym meczu

2

@kaamil1910 musiało mu chodzić o sytuacje sam na sam z bramkarzem, to by się zgadzało

0

@krzywy mój błąd w takim razie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?