0

@Coveta pisał konkretnie w przyszłości, Raphinha traktował siebie jako aktualnego najlepszego na świecie to chyba oczekiwania powinny być wyższe niż gol bądź asysta

0

@Coveta super to ty sobie słuchaj sklerotyków a ja ci przypomnę że Yamal oddał strzał piłka odbiła się od słupka i zawodnik Interu wykopał w panice piłkę na aut boczny, co się wydarzyło po aucie bocznym? Robercik stracił piłkę, i po stracie poszła akcja bramkowa :)

0

@Coveta końcówka z interem? chodzi o tą sytuację co Robercik stracił piłkę i poszła akcja bramkowa? Po co o tym mówić to niedobra jest, bo to Lewy spierdzielił

0

@Coveta po czym twierdzisz, że to Yamal oczekiwał zdobycia złotej piłki? z dwójki Yamal Raphinha to Raphinha był tym co się popłakał w mediach napieprzając kilkadziesiąt storek ze swoimi osiągnięciami po gali a nie Yamal, który normalnie pogratulował Ousmanowi

0

@Huck odwrotnie

7

"Wydaje się, że niższa ocena od kibiców jest wynikiem olbrzymich oczekiwań wobec tego przebojowego 18 latka." i to jest zabawne, Pedri i Raphinha są uznawani za tych najlepszych piłkarzy Barcelony, ale to od Yamala ludzie mają oczekiwania z kosmosu, gdy Raphinhi wystarczy gol bądź asysta i już jest to z automatu "masterclass"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Krzyniu efektywności brakuje skrzydłowemu co w tym sezonie najebał już ponad 20 g/a, jedynie Olise ma minimalnie więcej ze skrzydłowych

1

@Metalowy14 Co ja ci Wąski poradzę, że piszesz głupoty, co najlepsze robisz to regularnie

1

@Kapitan hawk miał już złoto olimpijskie

0

@Metalowy14 7. metalowemu sufit na łeb się spadł

0

@MesQueUnClub_87 tak jak ludzie szukają w Yamalu tak ja mam prawo zarzucić coś Raphinhi, którego ocena przy podobnym incydentach jest zupełnie inna, a to też dla dobra drużyny?

0

@Eto'o9 R10 wymieniłem argumenty

0

@Lordzi jego teksty przed meczem z Argentyną, bycie narwańcem oraz odklejka z galą ZP i najebaniem kilkudziesięciu storek z płaczem o nagrodę trochę temu przeczą

0

@Lordzi Jeszcze Raphinha

0

@clyde Kiedy ludzie tu kochają Yamala? jakiekolwiek niecelne podanie czy nieudany drybling to po 10 wiadomości jadących po Yamalu, najlepsze było wczoraj jak Yamal posłał kosmiczne podanie do Raphinhi na sam na sam, Rapha zjebał koncertowo i nie dostał nawet 10% dojazdu co dostaje Yamal za jakąkolwiek stratę, a podanie doceniła chyba 1 osoba

0

@dzefrej234 Bellingham akurat już był bucem w czasach Borussi

13

@pride1899 nom, nie sądziłem że ludzie tutaj są takimi głąbami

0

@Huck liczyłem na argumenty ale jak zobaczyłem Erica i ławkowicza to już wiem, że bait

0

@capoN ciekawe z czyją nieobecnością pokrywa się jedyny dłuższy kryzys Barcelony na przełomie listopada grudnia 2024

0

@Huck daj tą pierwszą piątkę i argumenty najlepiej bo czuję, że będzie zabawnie

0

@LukaszFan "tyle strat" konkretnie 22, to mało jak na technicznego skrzydłowego

2

@esem91 Oj Roony przydadzą się jakieś lekcje u Ani, bo te ręce to sztywno chodzą, chłopakowi brakuje luzu

0

@pep71 koledze piszącemu dużo chodziło ewidentnie o ilość

0

@czarny20 a to jak sądzisz dno czy nie dno?

1

Yamal za taki mecz byłby zmieszany z błotem

0

@rk od kiedy 22 straty to bardzo dużo dla technicznego skrzydłowego?

3

@kinioo jak widać ma łeb na karku bo to co odwalał Kounde to boczny ewidentnie też potrzebny

1

a wyciągniesz tą kartkę?

0

brawo Raphinha..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?