SonBarcaGokuComeBack
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Szczerze to wiele walk na ulicy widziałem i takiego partaczenia ciosów nigdy.
A niee sory, kiedyś dwie laski coś Ala Najman odwalały w dyskotece.
2
@PatrychoO Tylko tych martwych robotników szkoda...
0
@Kuba_1 hahahaha
Idź kubuś do psychologa, bo grzejesz się ;)
0
@Explode To i tak Messi gorszy bo się zlał w gacie z wygranego Mundialu którego organizacja kosztowała życie tysięcy ludzi.
Bo tylko pucharek się liczy, mały człowieczek, wielki sportowiec.
0
@Deeespacito To jeszcze się nie wyszumiałeś haha
0
@Kuba_1 Pozaboiskowo to Leo może się sporo nauczyć od Cr-a, weźmy nawet przykład reklam, co obydwoje reklamują. Pewnie niejedno dziecko na świecie jest otyłe przez idola Messiego który tylko chipsy i pepsi pokazuję. Messi to materialista jakich mało.
0
@Deeespacito A ile masz lat, bo jak nastolatek jeszcze, to w sumie wszystko z Tobą w porządku :p
0
@Kengo Rzeczywiście niespotykane.
0
@Deeespacito Najlepszy dzień w roku, współczuję wyobraźni.
0
@Pressinho No tak, bo nasz top1 z sojuszu to nie ma problemów. USA to kolos na glinianych nogach.
0
@Kazragore Do końca nie wiem jak to wygląda, ale wszystko zmierza do tego aby usunąć USA z tronu, a jak wiadomo dużo na tej planecie nie trzeba, aby sytuacja wymknęła się spod kontroli.
0
@Stoiczkow Informacja dobra, ale i tak nie ma powodów do radości. BRICS jest bardziej przyszłościowe niż NATO. Niestety ale w dłuższej perspektywie wojna tych stron wydaję się być nieunikniona.
0
@Michael24 Moim zdaniem te z sezonu 2014/15 były piękniejsze o niebo od tych z 2011 i mówię tu o sezonach 2010/11, 2011/12.
3
@A4ron Najlepiej jakby się skupić całkowicie na największym problemie czyli alkoholu. Nastolatkowie piją na potęgę.
0
@Comentateiro Ostatnio widziałem program przyrodniczy o szympansach i śmiało można porównać to co robią dla rozrywki ze strzelaniem petardami przez ludzi.
6
Rozumiem jeszcze strzelanie fajerwerkami. Sam lubię patrzeć na te efekty wizualne, ale żeby napier.. hukowymi to trzeba mieć naprawdę bardzo dużo z małpy.
2
@Burza_Barca No fajnie byłoby go tam zobaczyć. Ja tam lubię takie historię.
0
Co się człowiek napalił na serial o Godzilli to jego.
7 odcinków i niecałe 3 minuty z potworami, ale wątek lgbt to już naprawdę mnie zmulił.
Takie 2/10 można dać, jedna naprawdę fajna scena z Godzillą w 6 odcinku.
3
@Popitek12 Uważasz, że Roland jest najważniejszym ze szlemów?
1
@Rust_Cohle Co Ty chłopie bredzisz :p
1
@Miszak Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahha!!!!!!!!!!
Geniusz żarcików.
Musisz się wziąć za jakiś stand up, czy czy coś w ten deseń.
Z takim talentem w rozbawianiu..
2
@Czajka90 W tym jeszcze zdobędzie City.
1
@macio_944 Zerknąłem i natchnęło mnie to optymizmem na drugą część sezonu :)
0
@pioz123 Hahaha
Aż mi się faule Pepe przypomniały.
Przecież za Mourinho to był totalny psychol.
1
@Rust_Cohle To jest niesamowite, że Liverpool tylko raz wygrał PL. Nie przepadam za tym klubem, ale mistrzostwa 2013/14 szkoda.
1
@barcowy1899 XD
0
@Gibbon_FCB Prawda. City to już taka doświadczona drużyna w bataliach o najwyższe cele, że szczyt formy umiejętnie przyjdzie na wiosnę, gdzie reszta drużyny będzie dołować, no może Liverpool dotrzyma kroku i sprawi niespodziankę.
0
@Saviola88 Wprowadzić goal line na wszystkie linie i po kłopocie.
1
@NeroTFP1 To podanie do Giulyego czysta magia. Piękne trykoty, poezja.
3
Fajnie jakby odszedł. Nie jest to gracz na ten poziom.