Sonia17
Dołączył/a: marzec 2015
Brzeźce
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli chcemy myśleć o mistrzostwie to tak na Bernabeu musimy wygrać, a co do Sevilli to mam nadzieje że Sampaoli przemyslal już sobie ten pierwszy mecz w PK i tych dwóch kolejnych meczach z Realem zobaczymy chociażby taka Seville która grała z nami
0
I kto wie może akurat ten 4 będzie z Realem :p ja tam wole nie zakładać z gory niektórych rzeczy i przekonać się dopiero po tym jak one nastąpią
0
Dzięki ;).
1
Zastanawia mnie dlaczego niektórzy już z góry zakładają że Real wygra z Valencią i pisza o 8 pkt straty
0
Dokładnie ;p.
1
Czy ktoś ma może dane jak wyglądała sytuacja w lidze na tym etapie dwa sezony temu?
1
Nie jesteś sam i tak trochę przecieram oczy ze zdumienia jak widzę ile to już osób jest pewnych mistrzostwa Realu, niektorzy mają chyba wyjątkowo krótką pamięć jeśli myślą że takiej przewagi nie można roztrwonic (patrz zeszły sezon) tym bardziej na tyle kolejek przed końcem
0
A to mam rozumieć że niepodyktowanie trzech ewidentnych karnych to normalka ;)
0
Mi się tak czasami dzieje, a po kilku, góra kilkunastu minutach wszystko wraca do normy
0
Wyrzuca Cie jakby do góry strony?
1
Ludzie naprawdę niewarto się denerwowac ;p dziwie sie, że co mecz Realu musi być taka napinka, rozumiem że drukowanie, farciarze i te sprawy, ale jakoś już się w ciągu tego ubiegłego roku do pewnych rzeczy przyzwyczailam i zamiast się wkurzac po prostu się z tego śmieje albo olewam ;) polecam to co po niektórym ;D
0
Ile średnio transferu internetu zużywa się podczas oglądania meczu? W czwartek niestety wypada mi półmetek (a tak liczylam po losowaniu, że jednak będą grali w środę ;c) i chciałabym co jakiś czas sprawdzać jak sobie chłopaki radzą ;p
0
Aż strach pomyśleć co będzie jak skończy karierę ;c
0
Właśnie, ja zawsze trafiałam tylko na końcówki czy to o Iniescie czy Xavim, a dzisiaj udało mi się cały w końcu obejrzeć ^^
6
Dla zainteresowanych na Eleven leci dokument o Messim ;p
0
Czytaliscie, że podobno wczoraj bratanek Lio zrobił livea na jego instagramie prawdopodobnie bez wiedzy wujka ;p i teraz pytanie udało się komuś trafić na niego?
0
Już kilka razy zauwazylam tu spore zdziwienie i zainteresowanie jak wypowiadała się dziewczyna kibicujaca Barcy i tak mnie zaczęło zastanawiać ile nas tu pań jest ;p
0
Ja tam znam kilka takich dziewczyn :D
0
Zgodafc albo podstadionem
2
Z tego co kojarze był dodany na FB Eleven ;p
2
Wesołych, spokojnych świat spędzonych w gronie rodziny i szczęśliwego nowego roku, w którym sobie jak i Wam wszystkim życzę, abyśmy cieszyli się coraz to lepsza grą naszej ukochanej drużyny, a na koniec sezonu oby w gablotach na Camp Nou stanęły trzy kolejne trofea !!! :D
0
Właśnie się zaczynają ;p bramkarze zmierzają w stronę bramki
0
Poczekaj do 120+ xD
0
Masip co Ty? O.o
0
Tak to ten sam ^^
0
To ja tez się pochwale jak mi wyszło :D
Manchester City vs Juventus
Bayern vs Napoli
FC Porto vs Atletico
Sevilla vs BvB
Real vs Arsenal
PSG vs Leicester
Bayer vs Barca
Benfica vs Monaco
Nie powiem, chętnie zobaczylabym takie wyniki jutrzejszego losowania, kilka ciekawych dwumeczy by było ^^
2
Rok 2016 to nieustanny fart Realu, miejmy nadzieję że z nadejściem nowego 2017 wszystko wróci do normy, a ich zapas czterolistnych koniczyn ulegnie wyczerpaniu xD
0
Posiadam J5 i jest naprawdę godny polecenia, jedyny minus to tylko 8 GB pamięci, ale ten problem akurat łatwo rozwiązać wkładając kartę pamięci ^^
0
Miałam* w momencie pisania tego kom byłam na lekcji i nie miałam czasu na przeglądanie postów niżej + dzięki ;)
0
Czy ktoś wie może dlaczego Marlon nie został powołany?