3

Naszła mnie taka refleksja, że zbiegiem okoliczności poraz kolejny niedługo przed klasykiem dochodzi do tragedii ... W zeszłym roku zamachy w Paryżu, teraz katastrofa samolotu w Kolumbii, a gdyby sięgnąć tak jeszcze trochę bardziej wstecz, to katastrofa smoleńska z 2010 roku.

1

Na temat meczu wole się nie wypowiadać, ważne aby teraz chłopaki na maksa spieli się na El Clasico, jeśli wybrany będzie "tylko" -3, jeśli przegramy no to zacznie się robić nie ciekawie... Mimo to wierze, że Anoeta znowu będzie dla nas punktem zwrotnym w sezonie i będzie juz tylko lepiej

0

Jeśli byś nie znalazł, to zawsze zostaje możliwość stworzenia etui z własnym zdjęciem ;p

0

I on za to bezpośrednią czerwoną dostał? xDDDDDD Co jak co ale Mateo ma się od kogo uczyć ;p

0

Ma ktoś może link do czerwonej kartki dla gracza Sportingu?

0

Ja tam czekamy na derby Mediolanu ^^

0

Miło, musiałam wreszcie napisać co myślę i szczerze nie sadzilam, że wśród tego lamentu i dissu na Ronaldo itp. ktoś go w ogóle zauważy ;p

0

Tego to ja już w ogóle nie potrafię zrozumieć ;x

0

Hahah ^^ no ciekawe można by kiedyś spróbować ;p btw Twoj komentarz choć trochę mi humor poprawił :)

68

Wiecie co mnie boli najbardziej? Nie, nie zwycięstwo Realu, hattrick Ronaldo czy słaba gra Atleti ... Boli mnie to, że najpierw meczymy sie i wyszarpujemy punkty na trudnych terenach w Valencii, Sewilli czy Bilbao, a później trwonimy je w meczach u siebie z takim Alaves czy Malagą ...

0

Oby u Messiego to nie była jakaś poważniejsza infekcja, bo na Anoeta będzie nam bardzo potrzebny ;o

0

Niestety FCB przegrywa w drugiej kwarcie 25:42

2

Coldplay lub Aerosmith ^^

0

Dzięki ;p sprawdzę

0

Mam takie może nietypowe pytanie, ale czy jest tu może ktoś, kto interesuje się filozofia? Pytam, bo muszę napisać wypeacowanie, w którym odpowiem na pytanie jak żyć? Odwolujac się do wybranego nurtu filozoficznego i nie mam pojęcia jak się za to zabrać. ;x

2

Ja wyhaczylam na podstadionem.pl stadionowa z tego sezonu bez sponsora z nasztwanym herbem i znaczkiem nike za 207, może jeszcze ta promocja jest ;p

2

Zauważ tylko, że City z półfinału z poprzedniej edycji, a City z dzisiaj chyba jednak się od siebie różnią ;p

1

Roberto potrzebuje zmiennika ... Skoro Lucho nie chce stawiać na Vidala to czemu chociażby z Granadą nie zagrał systemem 3-4-3 i nie dał odpocząć Sergiemu, chłopak nie da rady grac po 90 min cały czas na tych samych obrotach ;x

0

A zapomniales już jak Stegen bronił w poprzednim meczu z City?

0

niestety brak wolnych miejsc ;x

0

Poratuje ktoś linkiem, bo mnie zaraz chyba rozniesie przez te NC+Go x.x

0

Obawiam się, że niewiele można z tym zrobić, bo jest to chyba jakiś wewnętrzny błąd aplikacji ;/ po prostu im siadają serwery jak są właśnie mecze LM i sporo osób naraz ogląda ;x

0

Wyskakują Ci błędy typu "przekroczono limit pod sesji"?

0

Ma ktoś może linki do bramek z pierwszej polowy meczu naszych młodzików? ;p

0

Mata i Czerwone Diabły prowadzą

5

Kontuzjowany.

7

Nie ma to jak być 3 zespołem w lidze, a zgarnac jeśli dobrze liczę 5 nagród xD

6

Że co? o.O

0

A myślałam, że może jednak Luis wygra ;p

3

Czy ktoś mi powie na jakiej podstawie są przyznawane nagrody na tej gali? Bo chyba wygranie ligi nie jest tu wyznacznikiem ;o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?