Sonia17
Dołączył/a: marzec 2015
Brzeźce
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Naszła mnie taka refleksja, że zbiegiem okoliczności poraz kolejny niedługo przed klasykiem dochodzi do tragedii ... W zeszłym roku zamachy w Paryżu, teraz katastrofa samolotu w Kolumbii, a gdyby sięgnąć tak jeszcze trochę bardziej wstecz, to katastrofa smoleńska z 2010 roku.
1
Na temat meczu wole się nie wypowiadać, ważne aby teraz chłopaki na maksa spieli się na El Clasico, jeśli wybrany będzie "tylko" -3, jeśli przegramy no to zacznie się robić nie ciekawie... Mimo to wierze, że Anoeta znowu będzie dla nas punktem zwrotnym w sezonie i będzie juz tylko lepiej
0
Jeśli byś nie znalazł, to zawsze zostaje możliwość stworzenia etui z własnym zdjęciem ;p
0
I on za to bezpośrednią czerwoną dostał? xDDDDDD Co jak co ale Mateo ma się od kogo uczyć ;p
0
Ma ktoś może link do czerwonej kartki dla gracza Sportingu?
0
Ja tam czekamy na derby Mediolanu ^^
0
Miło, musiałam wreszcie napisać co myślę i szczerze nie sadzilam, że wśród tego lamentu i dissu na Ronaldo itp. ktoś go w ogóle zauważy ;p
0
Tego to ja już w ogóle nie potrafię zrozumieć ;x
0
Hahah ^^ no ciekawe można by kiedyś spróbować ;p btw Twoj komentarz choć trochę mi humor poprawił :)
68
Wiecie co mnie boli najbardziej? Nie, nie zwycięstwo Realu, hattrick Ronaldo czy słaba gra Atleti ... Boli mnie to, że najpierw meczymy sie i wyszarpujemy punkty na trudnych terenach w Valencii, Sewilli czy Bilbao, a później trwonimy je w meczach u siebie z takim Alaves czy Malagą ...
0
Oby u Messiego to nie była jakaś poważniejsza infekcja, bo na Anoeta będzie nam bardzo potrzebny ;o
0
Niestety FCB przegrywa w drugiej kwarcie 25:42
2
Coldplay lub Aerosmith ^^
0
Dzięki ;p sprawdzę
0
Mam takie może nietypowe pytanie, ale czy jest tu może ktoś, kto interesuje się filozofia? Pytam, bo muszę napisać wypeacowanie, w którym odpowiem na pytanie jak żyć? Odwolujac się do wybranego nurtu filozoficznego i nie mam pojęcia jak się za to zabrać. ;x
2
Ja wyhaczylam na podstadionem.pl stadionowa z tego sezonu bez sponsora z nasztwanym herbem i znaczkiem nike za 207, może jeszcze ta promocja jest ;p
2
Zauważ tylko, że City z półfinału z poprzedniej edycji, a City z dzisiaj chyba jednak się od siebie różnią ;p
1
Roberto potrzebuje zmiennika ... Skoro Lucho nie chce stawiać na Vidala to czemu chociażby z Granadą nie zagrał systemem 3-4-3 i nie dał odpocząć Sergiemu, chłopak nie da rady grac po 90 min cały czas na tych samych obrotach ;x
0
A zapomniales już jak Stegen bronił w poprzednim meczu z City?
0
niestety brak wolnych miejsc ;x
0
Poratuje ktoś linkiem, bo mnie zaraz chyba rozniesie przez te NC+Go x.x
0
Obawiam się, że niewiele można z tym zrobić, bo jest to chyba jakiś wewnętrzny błąd aplikacji ;/ po prostu im siadają serwery jak są właśnie mecze LM i sporo osób naraz ogląda ;x
0
Wyskakują Ci błędy typu "przekroczono limit pod sesji"?
0
Ma ktoś może linki do bramek z pierwszej polowy meczu naszych młodzików? ;p
0
Mata i Czerwone Diabły prowadzą
5
Kontuzjowany.
7
Nie ma to jak być 3 zespołem w lidze, a zgarnac jeśli dobrze liczę 5 nagród xD
6
Że co? o.O
0
A myślałam, że może jednak Luis wygra ;p
3
Czy ktoś mi powie na jakiej podstawie są przyznawane nagrody na tej gali? Bo chyba wygranie ligi nie jest tu wyznacznikiem ;o