O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4144
  • Liczba komentarzy 19
  • Polecenia 17

Komentarze

1

Ten mecz to byl jeden wielki festiwal niewykorzystanych sytuacji przez Barce

0

Niezły mecz i brameczki palce lizać

0

Mamy Lampego w druzynie koszykarskiej Barcelony,Syprzaka w recznej teraz czas na jakiegos polskiego pilkarza w Barcelonie:)

6

Ta wiadomość to zwieńczenie przepięknego sezonu!!!

0

Nasser Al-Khelaifi jest jak krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje

Zobacz wszystkie

6

Ta wiadomość to zwieńczenie przepięknego sezonu!!!

3

Czekam na te piłkarskie święto i nie mogę się doczekać tej 20 45.Specjalnie z tego powodu wziąłem na dzisiejszy mecz urlop z pracy.Nie mogłem przeżyć tego że moja ukochana drużyna gra taki ważny mecz a ja musiałbym tyrać na drugiej zmianie do 22 45.

3

Mam nadzieje ze bedzie okazale zwyciestwo i w swietnych humorach ruszymy na szejkow

2

Pokazmy szejkom gdzie jest ich miejsce w szeregu,niech wiedza ze petrodolary nie dadza im sukcesu

1

Dac mecz przerwy osobom zagrozonym kartkami i po klopocie.Bez nich rowniez damy sobie rade z Eibarem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?